gtx 970 vs r9 290 - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

gtx 970 vs r9 290

idan oren

Recommended Posts

חחח משהו הודה לך על זה שאתה מאפשר לדיון לרוץ :D

יאללה גם אני אביא לך תודה :)

התגובה האחרונה לפניך הולכת למשוך יותר אש מזבובים על גוש צואה ביום חם במדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

וואו...

פורומים בארץ יכולים להיות מתסכלים. מאוד.

אנחנו פשוט מתלהמים בטירוף, והאגו של רוב האנשים פה כל כך מנופח, שהם פשוט לא מודעים לעצמם מספיק כדי לצאת מתוך נקודת הנחה שאולי הם פשוט לא ממש מבינים על מה הם מדברים... ולא קולטים שזה בסדר גמור כי כל הקטע זה ללמוד ממי שיודע.

כי יש פה אנשים שכן מבינים על מה הם מדברים, ואם הפורום לא היה כל כך מפוצץ באנשים יהירים וקולניים שבעיקר עושים רוח - אז האנשים האלה אשכרה היו רוצים להשקיע 5 דקות כדי להסביר על ההבדלים הרלוונטיים בין הכרטיסים. ויש פה הרבה אנשים שמאוד היו רוצים ללמוד מהידע שלהם. (ודרך אגב: חלק מהאנשים האלה הם בעליי ניסיון שחומרה זה המקצוע שלהם, לא תחביב - מקצוע)

אני אישית gamer הרבה שנים והרכבתי כמה וכמה מחשבים בחיי, אני מבקר בערוצי חומרה כל הזמן, וקורא ביקורות וכו'... ועדיין אני מודע לזה שאני ממש לא מבין לעומק את ההבדל ההנדסי בין כרטיסים של Nvidia לכרטיסים של . אני יודע שיש הבדל, ואני יודע את כל הפרטים הטכניים שבד"כ נזרקים לאויר בפורומים....אבל אני בעיקר יודע שכשמשווים בין מוצרים של שתי החברות, זה פשוט לא הגיוני לאמר "זה טוב וזה רע" כי הכל-הכל-הכל תלוי באפליקציה ובצרכים של המשתמש.

יש אנשים שמשתמשים בתוכנות גרפיות שבהם לכרטיסים של יש ייתרון גדול על Nvidia ולהפך. יש כמובן את תוכנות הכרייה שבהם יש ייתרון מוחלט לAMD עוד מהדור הקודם של הכרטיסים שלהם וכו' וכו'....

במשחקים זה כמובן משתנה ממשחק למשחק... וכו' וכו'..

אבל לבוא באמירה של "...AMD חברה כושלת עם קקי על המצח וNvidia עושים כרטיסים מושלמים שנוזל מהם נוטלה מרוב שהם טובים" (או להפך) זה סתם לעשות רעש...

לגביי הרכישה, אני בכל אופן הייתי מחכה (תכלס זה מה שאני עושה) עוד שבועיים להשקה של (ב16.6) כדי לראות מה המחירים על כרטיסי הביניים ה"חדשים" ואיך הביצועים ביחס לr9 290/x/gtx970

AMD בד"כ מנסים לתת מחירים תחרותיים מול אז אולי זה ישתלם לך.

נ.ב.

אני no.47 בדיון... הזכיר לי לרגע את הימים הטובים של היטמן הראשון.. למי שמבין את הרפרנס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה הרגע קראת לי קולני, עם אגו מנופח, מתלהם ויהיר ללא שום סיבה ואז כתבת את התגובה הכי יומרנית בדיון הזה? ברצינות?

אוף, זה בהחלט לא היום שלי בדיוני .

בכל מקרה, לפני שעוד דיון יילך לעזאזל (אם הוא עוד לא כבר שם), אני פורש ואשאיר את המריבות לכם.

dj, דעה שלי? סגור את הדיון עכשיו בכל זאת, שום דבר טוב לא ייצא ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...