אז איזה מודם VDSL2 + ראוטר הכי כדאי לקנות במחיר של 200$? - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז איזה מודם VDSL2 + ראוטר הכי כדאי לקנות במחיר של 200$?

rotman

Recommended Posts

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אל תעשה לעצמך חיים קשים, מוכרים אותו בארץ עם 3 שנים אחריות.

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=901119

אני יודע , פשוט הצטרפתי להזמנה של חבר ועכשיו בגללי הוא יצטרך לבטל את ההזמנה ולהזמין את מה שהוא צריך מחדש , לא נעים לי.

יש בהזמנה הזו גם את הסוויצ' POE שהזמנתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמזון גרמניה.

הם שולחים את זה באמצעות iparcel שזה מן חברת בת של UPS וכשזה מגיע לארץ זה עובר לדואר שליחים.

זה לא קרה אצלי עם בכלל, וזה הראוטר השני שאני מזמין מהם. איך זה שדרשו את הדברים האלה? אם זה דרך iparcel או דרך UPS, כל דואר שהזמני הגיע אלי הביתה ללא אף בעיה.

הראוטר הזה זמין גם בישראל לקנייה, אז הבקשה לאישורים כאלה קצת מוזרים (הם לא אמורים לבקש אותו אישור על אותו מוצר מיובא לישראל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קרה אצלי עם בכלל, וזה הראוטר השני שאני מזמין מהם. איך זה שדרשו את הדברים האלה? אם זה דרך iparcel או דרך UPS, כל דואר שהזמני הגיע אלי הביתה ללא אף בעיה.

הראוטר הזה זמין גם בישראל לקנייה, אז הבקשה לאישורים כאלה קצת מוזרים (הם לא אמורים לבקש אותו אישור על אותו מוצר מיובא לישראל)

זה דרך iparcel ... ככה עובדים , זה לא הפעם הראשונה שאני מזמין מאמזון אירופה.

יתכן שמי שמטפל בחבילה פשוט טועה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההזמנה צריכה להיות "shipped by amazon" ולא דרך צד שלישי. יש המון מוכרים באמאזון אז יכול להיות שהחבר שלך בחר בחברה אחרת למשלוח?

כל המשלוחים שלי דרך לא כללו הפתעות. אפילו החזרי מע"מ אני מקבל כל כמה משלוחים. האחרון היה על הראוטר עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הראוטר הזה זמין לקנייה בארץ עם קושחה מקומית שמבטלת תדרים ספציפיים שהמדינה ובייחוד הצבא משתמשים בהם.

טכנית,להכניס כזה ראוטר לארץ בלי שום אישור של משרד התקשורת זאת עבירה על החוק.

זאת עבירה גדולה יותר אם אם אתם משתמשים בתדרים האסורים,לא רק שאתם עוברים על החוק,אלא אתם גם משבשים (לא משהו יותר מדי רציני,אבל עדיין) את התקשורת של הצבא.

מוזר שלא עצרו את הראוטר של אף אחד מכם במכס לפני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הראוטר הזה זמין לקנייה בארץ עם קושחה מקומית שמבטלת תדרים ספציפיים שהמדינה ובייחוד הצבא משתמשים בהם.

טכנית,להכניס כזה ראוטר לארץ בלי שום אישור של משרד התקשורת זאת עבירה על החוק.

זאת עבירה גדולה יותר אם אם אתם משתמשים בתדרים האסורים,לא רק שאתם עוברים על החוק,אלא אתם גם משבשים (לא משהו יותר מדי רציני,אבל עדיין) את התקשורת של הצבא.

מוזר שלא עצרו את הראוטר של אף אחד מכם במכס לפני.

אמאזון מבקשת את האישורים הנדרשים לפני הפיכת מוצר זמין למשלוח לארץ. יש מספר רב של מוצרים שעדיין לא נשלחים לישראל בגלל אישורים כאלה. תשובה זו קיבלתי כאשר שאלתי אותם למה יש מוצרים שנשלחים ארצה וכאלה שלא. כאשר כולם נמכרים עם ידי ונשלחים על ידם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הם באמת היו קורעים את התחת ומספקים אישורים לכל מוצר שצריך אישור כזה,

אז למה הראוטר של rotman נתקע פה במכס בטענה שאין לו אישורים?

אני חושב שסתם מרחו אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם כן. וגם מחשבים את המס שאתה אמור לשלם וגובים אותו בזמן הקנייה, וכמו שאתה יודע המס משתנה ממוצר למוצר, בסוגים ואחוזים. אז יש לי קצת יותר בטחון בהם מכל חברה ישראלית טיפוסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחשב מס זה לא בעיה.

להתחיל לספק אישורים לכל מוצר שישראל מרעננה רוצה לייבא לעצמו זה לקרוע את התחת.

אם הם באמת כן עושים את זה,למה rotman נתקע בלי אישורים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הזמנתי 2 ראוטרים מסוג זה בשני משלוחים שונים, האחרון הגיע לפני שבוע ללא בעיות, המשלוח מתבצע דרך .

מה שאני מנסה לבדוק זה שאולי הוא הזמין דרך ספק שאינו שולח דרך או קנה מספק שאינו , ואז בעיות כאלה יכולות לצוץ. לזה, אני ממתין לתשובה ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הזמנתי 2 ראוטרים מסוג זה בשני משלוחים שונים, האחרון הגיע לפני שבוע ללא בעיות, המשלוח מתבצע דרך .

מה שאני מנסה לבדוק זה שאולי הוא הזמין דרך ספק שאינו שולח דרך או קנה מספק שאינו , ואז בעיות כאלה יכולות לצוץ. לזה, אני ממתין לתשובה ממנו.

אני אישית עשיתי את ההזמנה (על היוזר של חבר שלי , סתם כי זה היה יותר נוח) .

אני לא מזמין בחיים מאירופה מספק שהוא לא כיוון שהם היחידים שמספקים את האופציה של תשלום כל המיסים מראש.

בקיצור , המוכר והשולח זה גרמניה.

לא יודע מה להגיד לך , דיברתי היום שוב פעם עם הבחור שמטפל עבור iparcel בעמילות מכס , הוא טוען שזו הפרוצדורה שצריך לעבור. אמרתי לו שהרבה אנשים הזמינו ולאף אחד מהם זה לא קרה והוא אמר לי שככה זה תמיד. ניסיתי להגיע למנהל שלו אבל הוא טוען שהוא מקבל הוראות מ iparcel.

בקיצור שלחנו הודעה לאמזון גרמניה שאנחנו לא מוכנים לטפל בזה , אז או שיטפלו בזה בעצמם או שיבטלו את ההזמנה.

אם יבטלו נעשה הזמנה חדשה של הפלאפון שחבר שלי רוצה ושל הסוויצ' שלי ואקנה את הראוטר בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה באמת מוזר. אני מקווה שזה משהו חד פעמי, וזה באמת לא תמיד כך. למה כל הנציגים משקרים במצע עזה? לא מובן לי הסיפור.

בכל מקרה, אם יוחזר המוצר יש ל- יש להם מה שנקרא a-to-z guarantee והם מחזירים לך את הכסף אם לא קיבלת את המוצר לא משנה מה הסיבה.

אני ממליץ לדבר עם נציג של , ולנסות לבדוק את העניין איתם. ואם לא, בכל מקרה אתה תקבל את הכסף בחזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה באמת מוזר. אני מקווה שזה משהו חד פעמי, וזה באמת לא תמיד כך. למה כל הנציגים משקרים במצע עזה? לא מובן לי הסיפור.

בכל מקרה, אם יוחזר המוצר יש ל- יש להם מה שנקרא a-to-z guarantee והם מחזירים לך את הכסף אם לא קיבלת את המוצר לא משנה מה הסיבה.

אני ממליץ לדבר עם נציג של , ולנסות לבדוק את העניין איתם. ואם לא, בכל מקרה אתה תקבל את הכסף בחזרה.

נותן להם את האופציה לעשות את הבירוקרטיה עבורי , כן כן לא לא.

בנתיים אני תקוע עם וחבר שלי מחכה לפלאפון שלו :-/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נותן להם את האופציה לעשות את הבירוקרטיה עבורי , כן כן לא לא.

בנתיים אני תקוע עם וחבר שלי מחכה לפלאפון שלו :-/

נראה לי שהפלפון של החבר שלך הוא הסיבה לזה שנפלת. הראוטר לא מעניין בד"כ את המכס, הוא בד"כ זול ומשלמים עליו מע"מ רק אם הוא עולה מעל $75.

גם אין בדיוק הברחות המוניות של ראוטרים לארץ. בקיצור לא שווה את הטרחה -מקסימום גובים את המע"מ בלי ממש לבדוק.

לעומת זה על פלפונים יש לשלם 35% מס מהשקל הראשון (מס קנייה + מע"מ) וזה מטרה ראשונה של חיפושים במכס. ברגע שכתוב סלולרי על האריזה היא ישר נפתחת כדי לוודא שלא מנסים להגניב טלפון יקר עם הצהרת מחיר זול. ואז אם כבר התחילו להתעסק עם החבילה שלך אז גם הראוטר שלך עבר בדיקה דקדקנית.

כמו שאמרו כבר לפניי, תחזיר את החבילה וקנה בארץ. לא נעים אבל לא נראה לי שיצליחו לשחרר את זה מהמכס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...