צריך המלצה ללפטופ שנוח לטייל איתו - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה ללפטופ שנוח לטייל איתו

duzapz

Recommended Posts

היי,

אני נוסע לטיול לכמה חודשים ולצערי אני צריך להיות מחובר בחלק מהזמן הזה ללפטופ :)

אני מחפש משהו פשוט שישמש אותי בעיקר לגלישה באינטרנט, טיפה (שימוש רגיל בפוטושופ לא משהו רציני) וממש טיפה עריכה של סרטונים (לחתוך מוידאו כמה פריימים ולשמור לא משהו כבד)

- שתחזיק לכמה שיותר זמן (חשוב!)

- לא חייב ביחד אין לי בעיה להתקין לבד

- לא כבד ושקל להתנייד איתו. (חשוב!)

- בגדול אני לא יודע איזה גודל לקחת. אני מתכוון לקחת אותו בתיק של עד 30 ליטר שיהיה איתי רוב הזמן וממש לא בא לי להכביד עליי עם זה. גודל שאתם חושבים שיהיה לי סבבה איתו וגם לא קטן יותר מדי.

- אחריות אם זה לא מוסיף הרבה על המחיר אז כמה שיותר זמן יותר טוב (אופציונלי)

- כמה שיותר זול יותר טוב אבל שלא יהיה יותר מדי עגלה, שיעבדו בו התוכנות והדברים הבסיסיים בלי בעיות. (אני לוקח בחשבון את האופציה שהוא יכול להיגנב לי למרות שזה לא קרה לי אף פעם)

אשמח לשמוע מה יש לכם להמליץ

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש ניתן לענות על השאלה הזו ללא הגדרת תקציב. יש מחשבי 13.4" סבירים ויחסית לא כבדים גם ב2000 שקל, אבל בתקציבים גבוהים יותר (משמעותית) יש מחשבים גם בחצי מהמשקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד 3,000

אבל לא להגיע לקצה רק בגלל שזה התקציב, אם אפשר לחסוך ועדיין לקבל את הדרישות שהעלתי אני אהיה מרוצה

- - - תגובה אוחדה: - - -

דרך אגב מה אתה אומר על המחשב הזה?

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=896241

מצאתי אותו פה ב-1265:

http://www.winprice.co.il/product.asp?aff_a=1&Pid=X205TA-BING-FD015BS&Cat2Cat1ID=17&Cat2ID=0&aff=Zap〈=he

ואני קורא באתרים בחו"ל ביקורות ממש טובות

נראה לי שמצאתי את מה שאני רוצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין עם הביקורות הוא כזה: כותבי הביקורות, לפחות הביקורות היסודיות יותר, מניחים שהקוראים מכירים את טיבם הבסיסי של המוצרים מהסוג הנידון, ובאים להשוות בין מוצרים שונים מאותה הקטגוריה. הם לא משווים בין המחשב הזה, למשל, ללפטופ "נורמאלי" כי זו לא השוואה הוגנת. מחשבים מהסוג הזה נועדו להיות זולים, קומפקטיים, קלים וחסכוניים בחשמל (לטובת זמן סוללה ארוך יחסית). מצד שני, כדי להשיג מטרות אלו נעשו פשרות בכל תחום אפשרי אחר - הביצועים ירודים מאוד (ככלל, מחשבים אלו מיועדים בעיקר לגלישה באינטרנט ולא לעיבודים כלשהם, ומכאן המעבד החלש מאוד והכמות המזערית של הזכרון), איכות הבניה וה"ציוד ההקפי" המובנה לרוב בינונית מינוס (במחשב הזה ספציפית, למשל, איכות המצלמה המובנית מזעזעת לפי הביקורות, כך שאם בנית על שיחות בסקייפ... וגם זויות הצפייה במסך די על הפנים), נפח האכסון קטן (במחשב הזה יש כונן בנפח של 32GB בלבד, מתוכם רק 14GB שאינם תפוסים ע"י מערכת ההפעלה ומחיצת השחזור), המסך כמובן קטן למדי, וכולי. אם זה מתאים לך, סבבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה העניין אחי שאני לא מחפש עכשיו לפטופ "נורמלי"

אני מחפש לפטופ קומפקטי שקל להתנייד איתו שלא יהיה מעמסה בשבילי ושיש לו זמן סוללה ארוך.

שאני אוכל להשתמש בו באינטרנט בקלות עם קליטה טובה ל-WIFI (שזה שכחתי לציין גם כפרט חשוב)

לא מעניין אותי השטח יש לי בשביל זה דיסק און קי 64 ג'יגה ואם יהיה לי חסר אני אקנה עוד אחד כבר שם.

מצלמה לא מעניינת אותי אני גם ככה בחיים לא עושה שיחות בסקייפ ובגלל זה לא העלתי את זה אפילו בדרישות.

יכול להיות שאני אפילו אעיף את המחשב הזה ואמכור אותו מיד אחרי שאני מסיים את הטיול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...