רב תכליתי עד 5K - זקוק לעצתכם - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רב תכליתי עד 5K - זקוק לעצתכם

shritis-w

Recommended Posts

אהלן,

אני מחפש להרכיב מחשב נייח שישמש למגוון רחב של משימות, אך בעיקר כסטרימר למוזיקה וסרטים.

חשובה לי התאימות שלו לשנים קדימה ומתוכנן שדרוג רכיבים אחת לתקופה (המחשב הקודם שרד נהדר 5 שנים של שדרוגים - כ.מסך, , הרחבת זכרונות וכו' - ואני מתכנן להמשיך בקו הזה גם עם המחשב הנוכחי), לכן בחירת המעבד, לוח האם, המארז והספק צריכים דגש מיוחד.

המחשב ייתחבר גם למסך 30" (2560*1600) וגם למקרן (1080P 100") -כרטיס המסך הנוכחי שלי (6790 נדמה לי) מתמודד עם המשימה בסדר סה"כ, כך שלא נראה לי שצריך להשתולל עם כרטיס המסך (למרות שגם יד 2 באחריות בא בחשבון).

1. מה התקציב המקסימאלי? 4500 ₪

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? רצוי לחסוך

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? חריגה עד 500 ₪

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? רב תכליתי – סטרימינג של מוזיקה וסרטים, אינטרנט וגם לגיימיניג, אבל לא כבד במיוחד

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. בעיקר משחקי אסטרטגיה ו-D&D

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב – 2560X1600 על 30" וחיבור למקרן 1080P על 100" (במקרן סרטים בלבד, לא משחקים)

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? גבוהות

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. לא

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? SSD 250GB שעובר מהמחשב הקודם

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 8

6. האם מתוכנן (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא (אלא אם כן מגיע built in)

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? נדרשת הרכבה, התקנת התוכנות תיעשה על ידי

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אזור השפלה עד תל אביב

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? בחודש-חודשיים הקרובים, אבל גמיש למדי

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? ריבוי כניסות USB מלפנים, Dual DVI, רצוי גם DP, HDMI, מארז מרווח, כרטיס רשת ורצוי גם BT, לפחות TB3 אחסון

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? כן, סביר להניח שכרטיס המסך ישודרג בתוך כשנתיים

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...