אקספון מטלטלת את שוק האינטרנט: 69 שקל ל-100 מגה - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אקספון מטלטלת את שוק האינטרנט: 69 שקל ל-100 מגה

PayneBack3251

Recommended Posts

1. זה לא הוט.

2. אין דבר כזה מצטרפים חדשים, החוק אוסר את האפליה הזאת.

3. מצחיק. בשביל לקבל את ה-30 שקל בספקית הנוכחית שלך היית צריך להתווכח עם הנציג 40 דקות על הקו, אבל בכל זאת עשית את זה במקום לקבל מחיר של 20 שקל בלי שום ויכוחים בהוטנט...

4. תחשוב מה שאתה רוצה, איך זה קשור למשהו מהעובדות שאני מציין?

5. סבבה

6. לא נראה לי שאתה מבין... יכולה להאשים את המודם ו/או התשתית, אבל כשאתה לקוח של זאת האחריות שלהם לתקן את זה. לעומת זאת כשאתה תהיה לקוח של 018 (ולא של בזק!) היא פשוט לא תתייחס אליך ואתה תיפול בין הכיסאות ואף אחד לא יתקן לך את התשתית (ובטח שלא את המודם) ויטרטרו אותך מאחד לשני. בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אכן ה"טלטלה" הזאת חוסכת לא יותר מכמה עשרות ש'ח בחודש ללקוחות , עם סייג קטן - זה רלוונטי למי שכל הזמן עם יד על הדופק ומעודכן במחירי השוק.

אבל אני איפשהו יכול להבין את אלו שמאסו במעקב ומיקוחים תמידיים עם (ד"א כרגע הם נותנים את המחיר הריאלי בלי מיקוחים במסגרת "מבצע הכל כלול").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף לכל וסתם כבדרך אגב, אפשר ללכת על מבצע של ספק + חבילה לסלולרי במחיר די מצחיק אצל מובייל. כרגע לצורך העניין 2 קווים + ספק ב-40 ש"ח שזה באמת שיא השפל לדעתי. אין שום סיבה בעולם לשלם 30 ש"ח לבזב"ל.

בקיצור, גם אם לפני השפל הנ"ל ה"רפורמה" לא הייתה משתלמת, אם לוקחים את זה בחשבון היא אפילו לא שואפת להיות רפורמה...

הדבר היחיד שאפשר לקוות לו הוא שעם הזמן ובגלל התחרות שמתחילה בשוק התשתיות, המחיר ירד בכמה שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למחיר כבר אין לאן לרדת... אני חושב שזה לא ריאלי לצפות לחיבור (תשתית וספק) במחיר נמוך יותר מהמחירים שיש היום בשוק, לפחות לא באופן קבוע (תמיד יכולים להיות זמניים במחירי "הפסד" לצבירת לקוחות). מה שצריך להשתנות זה לא המחיר אלא התמורה - unlimited מציעים באותו מחיר של איזור ה-99 ש"ח בחודש חיבור 100 מגה **סימטרי**, וזאת כבר "רפורמה" הרבה יותר מהותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שרוב האנשים לא צריכים את זה.

אני חושב שרוב האנשים צריכים חיבור עד 15 מגה במחיר טוב וזהו.

אני מוריד בנפח מעל הממוצע (בכל זאת כבר מילאתי כבר 7 טרה) וצופה הרבה ב-1080P ואני לא צריך יותר מ-15 מגה.

אם הייתי צורך הרבה תכנים של אז המצב היה שונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועכשיו אני מקבל 15 מגה ב-90 ש"ח +30 ש"ח לספק. הו, כמה התקדמנו.

עוד 5 שנים אני כנראה אזדקק למהירות הרבה יותר גבוהה מ-15, רק תחשוב על גודל המשחקים שיהיו אז :cwm24:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה דמגוג בגרוש וחצי ואני אפילו לא מתכוון לענות לקישקוש הזה ברצינות.

עריכה: טוב אני אענה בכל זאת בשביל מי שיגיע לפה - היום ב-90 ש"ח + 30 ש"ח לספק אתה מקבל כל מהירות שתרצה, לא רק 15... גם 100. אז נכון שהמחיר של ה-15 לא ירד (כי כמו שאמרתי זה כנראה מחיר מינימום בשביל "לתחזק מנוי") אבל באותו מחיר המהירות עלתה מ-10 ל-100.

לפי היחס הזה בעוד 5 שנים תוכל לקבל מנוי במהירות 1Gb/s ב-90 ש"ח + 30 ש"ח לספק. מה רע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי רוב האנשים לא באמת צריכים 100 מגה.

אתה טוען שעולה 120 שקל "לתחזק מנוי" ואני דמגוג בגרוש?

תמיד תענוג לדבר איתך ,עמרי.

- - - תגובה אוחדה: - - -

שימו לב שטריפל C מציעה את המחיר של אקספון במהירויות נמוכות + אפשרות להשכרת נתב.

https://www.ccc.co.il/heb/Internet/DoubleInternet/DoubleTripleC/

למרות שצריך לצרף לזה אזהרה מפורום אחר:

לא ראיתי יותר מדי דיבורים על זה בפורום ולכן רציתי להוציא הזהרה קטנה -

מחירי החבילות הדאבל של טריפל סי (תשתית + ספק) הם עבור חבילת גלישה בה הלקוח מאחורי CGN (כלומר NAT של ספקית). המצב הזה לא אידיאלי עבור הרבה מאוד מקרים (התחברות ישירה מרחוק, bittorrent ושות').

חבילת דאבל (אני חושב שזה נקרא "מסלול עיסקי") שכוללת IP ציבורי (לא סטטי), עולה 30 שקל יותר. מה שהופך את מחירי הדאבל של טריפל סי ללא משתלמים בעליל.

מה שמכעיס אותי הוא לא העובדה שהם עושים את זה אלה העובדה שהם עושים את זה בשושו.

חשוב לציין שכנראה להרבה מאוד אנשים הדבר הזה לא מזיז כי בגלישה רגילה של מייל ופייסבוק, אף אחד לא ישים לב להבדל, אבל מי שצריך קצת יותר עלול להתאכזב.

מעניין כמה זה משפיע על מהירות הורדה של טורנטים,פינגים במשחקים וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...