אקספון מטלטלת את שוק האינטרנט: 69 שקל ל-100 מגה - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אקספון מטלטלת את שוק האינטרנט: 69 שקל ל-100 מגה

PayneBack3251

Recommended Posts

הרפורמה בשוק התקשורת הקווי מייצרת תחרות ובעקבותיה ירידת מחירים עזה שאת הסנונית הראשונה שלה אנו רואים היום דרך

אקספון.בעקבות השינויים בשוק התקשורת והעובדה שהשחקנים הגדולים בשוק מתכננים מהלכים חדשים, מודיעה היום (ג') אקספון על הורדת מחירים דרמטית במחירי חבילות האינטרנט שלה.החברה מורידה את המחירים בכל המהירויות, כולל 100 מגה, ל-69 שקל לחודש עבור ספק ותשתית.מדובר בהורדה של כשליש במחיר חבילת ה-100 מגה שאותה אקספון מכרה עד עתה ב-99 שקל לחודש. המבצע החדש של אקספון תקף לחודש ימים ולמשך שנה. לאחר שנה חוזר המחיר ל-99 שקל.לדברי איציק בן אליעזר, מנכ"ל 018 אקספון, "018 אקספון גאה להמשיך להיות חדשנית ולהוביל את התחרות בהצעות הטובות בשוק. אנו מודים למשרד התקשורת על הנחישות בקידום הרפורמה עד כה וממתינים להתחלת הרפורמה גם בקו הטלפון הביתי על מנת שנוכל להציע חבילה משולבת אטרקטיבית לטובת לקוחות החברה".

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001035727#fromelement=hp_firstarticle

מה דעתכם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עכשיו חסר לי לדעת כמה עליי להוציא על ציוד קצה מתאים וכנראה שאני עובר. סליחה על השאלה ומקווה שלא תכעסו עליי אבל אם אני עובר לאקספון אני לא חייב שיהיה לי קו טלפון ביתי נכון? כלומר בבית יהיה רק (ספק+תשתית מאקספון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעולה.

רק נשאר לחכות עוד כמה שבועות שהתורים והבעיות עם יפתרו.

מעניין מה יגידו הצקצקנים על הרפורמה עכשיו. משהו כמו "יאללה ביג דיל זה רק לשנה anyway", או "אקספון חרא של ספק גם ככה!", או "אבל זה בלי ציוד"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה האמיתית אם יש פינגים טובים במשחקי רשת, הייתי ב הוטנט והיה סיוט עם LEAGUE OF LEGEND

הייתי צריך לנתק את המודם כדי לקבל כתובת חדשה כדי לשחק ב LOL ...

נכון לעכשיו עם בינלאומי הכל עובד חלק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעולה.

רק נשאר לחכות עוד כמה שבועות שהתורים והבעיות עם יפתרו.

מעניין מה יגידו הצקצקנים על הרפורמה עכשיו. משהו כמו "יאללה ביג דיל זה רק לשנה anyway", או "אקספון חרא של ספק גם ככה!", או "אבל זה בלי ציוד"...

בדיוק מה שאמרנו עד עכשיו - too little too late.

קודם כל, כן - זה רק לשנה וזה בלי ציוד קצה.

מעבר לזה, הרפורמה הזאת מתאימה אולי לשנת 2010 לא לשנת 2015.

בשנת 2015 אנחנו צריכים כבר 100 מגה סימטרי ב-99 ש"ח, כמו שמציעים לנו ב-unlimited רק שהם מורחים את הפריסה שלהם כבר שנה+...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטענות שהועלו לאחרונה בפורום על traffic shaping של 018 די מחקו את החברה מבחינתי.

זו עדיין יכולה להיות אחלה אופציה לבנאדם פשוט, אבל ה traffic shaping מרתיח אותי מאוד.

אני היום נמצא בfast, אחת המחשבות שלי במעבר אליהם זה שהם חברה קטנה שנראת הוגנת ואולי לא מבצעת traffic shaping.

אני איתם כבר מעל לשנתיים בדיוק מהסיבה הזו, אני לא מרגיש traffic shaping או איטיות מסויימת.

וזה מתקשר למי ששואל מתי יהיו חבילות משולבות יחד עם . פאסט הם כרגע היחידים שמציעים את זה ובמחיר הוגן.

ההסתיגות היחידה היא כמובן עניין החייגן שיכול ליצור בעיה עם 100 מגה (לא בדקתי), וכבר כתבתי בעבר שזו אכן יכולה להיות בעיה.

אני מציע למי שמחפש שייתן להם צאנס, אני רק לקוח מרוצה, לא קשור אליהם.

ואם בנושא הרפורמה אנחנו עוסקים, פרט מעניין שהגיע אלי, יש לי חבר שטוען שהתחבר לחלבילה משולבת של בזב"ל, הוא ביקש שאעזור לו בהתחברות.

מה שמסתבר זה שיש מצב שהם בכלל עושים אוטסורסינג לכל העניין.

הוא בכלל מתחבר לספק שנקרא "099 אל קודס" שהם בכלל קונים פס מ013.

הוא התחבר ל40 מגה, בפועל מקבל בערך 25.

הסיבה למעבר הייתה traffic shaping מהספק הקודם (אינטרנט זהב כביכול) שלא אפשר לו לראות בהזרמה.

מפה לשם אני מסכים שהבשורה של הרפורמה היא מאכזבת משהוא.

כאמור 018 חשודים לפי הדיווח פה בפורום (אם כי אם היה ברצוני לעבור הייתי נותן להם צאנס ובודק בעצמי, אחרי הכל מה יש להפסיד, לא מרוצה, מתנתק) ומכל החברות המציעות חבילה משולבת נשארו CCC שראיתי עליהם ביקורת סך הכל טובה בפורום (הבעיה איתם שחייבים תשתית קיימת של בזק), ומנגד יש את פאסט שאני מרוצה מהם ויש להם מחירים טובים (אך פוטנציאל לבעיה במהירות 100 עקב חייגן).

ככה שכאמור כל העסק טיפה מאכזב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק מה שאמרנו עד עכשיו - too little too late.

קודם כל, כן - זה רק לשנה וזה בלי ציוד קצה.

מעבר לזה, הרפורמה הזאת מתאימה אולי לשנת 2010 לא לשנת 2015.

בשנת 2015 אנחנו צריכים כבר 100 מגה סימטרי ב-99 ש"ח, כמו שמציעים לנו ב-unlimited רק שהם מורחים את הפריסה שלהם כבר שנה+...

מה אני אגיד לך, מכתב ההתנצלות מחכה לך בתיבת הדואר..

אני בנתיים אשמח לממש את מגמת הוזלת המחירים ולחתוך לעצמי את העלות החודשית בחצי. כשיגיע unlimited, נדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנוי של 018 ושילמתי עד עכשיו על 40 מגה 89 שקל בחודש, עכשיו התקשרתי ועברתי ל100 מגה ב69 שקל.

הקאץ' היחיד הוא שהם לוקחים "דמי מעבר חבילה" של 49 שקל.

למרות העקיצה זה עדיין רווח נטו, אני חוסך 20 שקל בחודש, מקבל יותר מהירות ומחזיר את העקיצה תוך חודשיים וחצי.

ואני מסכים שיש האטה בטורנטים בזמן האחרון, אבל לא משהו דרסטי. בשביל המחיר הזה אני מוכן לחיות עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בנתיים אשמח לממש את מגמת הוזלת המחירים ולחתוך לעצמי את העלות החודשית בחצי.

לחתוך בחצי? אתה מדמיין, או שאתה ממש ממש פראייר ומשלם היום סכומי עתק (180 שקל לתשתית וספק).

זה 70 שקל לפני ראוטר (וגם לפני "דמי התקנה" אגב) כך בסופו של יום זה יוצא כ-90 שקל שזה כבר ממש לא שווה את הטרחה (והנפילה בין הכסאות במקרה של תקלות) כאשר המחיר ה"רגיל" הוא באיזור ה-120 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחתוך בחצי? אתה מדמיין, או שאתה ממש ממש פראייר ומשלם היום סכומי עתק (180 שקל לתשתית וספק).

זה 70 שקל לפני ראוטר (וגם לפני "דמי התקנה" אגב) כך בסופו של יום זה יוצא כ-90 שקל שזה כבר ממש לא שווה את הטרחה (והנפילה בין הכסאות במקרה של תקלות) כאשר המחיר ה"רגיל" הוא באיזור ה-120 שקל.

איך הגעת ל180? :smiley7:

עד לפני חודשיים שילמתי 142 לבאנדל. היום 124. אם עוד כמה שבועות נשלם 69, חסכנו 660 שקל בשנה (44%)? לא כסף בשבילך,חליק, אבל סחבק לא היה מתנגד.

יאללה זורם איתך, 95 שקל כי נגיד והחלטת ללכת ולקנות מודם ב300 שקל ולא למצוא משהו יד2 בebay ב100 שקל, 350 שקל בשנה. כן אני יודע, עם 350 שקל אתה אפילו לא מנגב את התחת, אז צודק.

אין לי מושג על איזה דמי התקנה אתה מדבר, אין דמי התקנה.

שנינו יודעים טוב מאוד שכדי להוציא מחיר טוב צריך לעשות את הריקוד השנתי של ה"אני מתנתק". פה יש מחיר פיקס שקוף שזול בעשרות אחוזים עבור הרבה מאוד אנשים.

אגב, לגבי תקופת המבצע - גם המבצע הראשון של גולן היה לשנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני מסכים שיש האטה בטורנטים בזמן האחרון, אבל לא משהו דרסטי. בשביל המחיר הזה אני מוכן לחיות עם זה.

טורנטים הם לא בדיוק הבעיה, אין לי בעיה לחכות לטורנט שיירד. הבעיה היא באתרי הזרמה כגון , שם התעצבנתי קשות על שרתי הקאש של בזבל, ומישהוא בפורום דיווח שזה בעייתי לפעמים גם ב018.

לגבי טורנטים, אם אתה הזרמה (פופקורן נגיד) אז גם שם זה מבאס תתחת. אבל זה כבר תחום אפור.

ולגבי המחירים, בסופו של יום המחירים כן זולים יותר וזה מבורך, המחיר של אקספון סביר.

אבל לא פחות טוב לדעתי זה שלקוחות שעברו מבזק לא יצטרכו לסבול פעם בשנה את השיחת טלפון המעצבנת כדי שהם יורידו את מחיר התשתית שלהם למחיר נורמלי. כל המבצעים המוגבלים בתוקף האלו מעצבנים.

כאן זה אומנם דומה אבל שונה, כי כאן זה מוצע לכולם באופן אחיד ללא כאבי ראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש קרוב לעבור לאקספון, אפשר עוד קצת דיעות עליהם?

אני בעיקר מוריד טורנטים,צופה ביוטיוב ופה ושם משחק COD.

אני כרגע בבזק ובזב"ל והכל זורם סבבה. יש חשש או סיבה להאטה או לתקלות עם אקספון?

מי שולח טכנאי במקרה של תקלה פיזית בארון התקשורת? יש לאקספון איזשהו מערך תמיכה אמיתית בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...