אקספון מטלטלת את שוק האינטרנט: 69 שקל ל-100 מגה - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אקספון מטלטלת את שוק האינטרנט: 69 שקל ל-100 מגה

PayneBack3251

Recommended Posts

אני מנוי של 018 ושילמתי עד עכשיו על 40 מגה 89 שקל בחודש, עכשיו התקשרתי ועברתי ל100 מגה ב69 שקל.

הקאץ' היחיד הוא שהם לוקחים "דמי מעבר חבילה" של 49 שקל.

למרות העקיצה זה עדיין רווח נטו, אני חוסך 20 שקל בחודש, מקבל יותר מהירות ומחזיר את העקיצה תוך חודשיים וחצי.

תעבור חזרה לבזק או לטריפל סי או לכל אחת אחרת ותחזור שוב ל-018 ועקצת את העקיצה...

החוק החדש אחלה בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם אני מצרף ל-018 לחבילת 100 מגה אך באיזור שלי אני יכול לקבל גג 50 מגה, אני פשוט אקבל 50 מגה?

אם אעזוב את אצטרך להחזיר את המודם ולרכוש חדש בעצמי (או דרך יד2).

היום יש לי חבילת T40 בבזק.

אני משלם עליה 112 ש"ח כולל מע"מ ויש עוד תשלומים על קו טלפון וכו'.

לספק אני משלם 30 שקלים.

בסך הכל יוצא לי כ-180-200 שקלים בחודש (תלוי אם ההורים מדברים בטלפון,לא ברור לי למה).

אם אעבור ל-018 אז אשלם 69 שקלים לאינטרנט+ספק ומה שישאר בבזק זה רק הקו טלפון שזה כ-26 שקלים בחודש.

סך הכל 95 ש"ח בחודש על הכל. חיסכון של 85 ש"ח חודשי, 1,020 ש"ח שנתי. עשיתי חיוב על המחיר המינימום של 180 ש"ח אם לא דיברו בקו טלפון כמובן.

לא מעט כסף (אני משלם את זה) שאפשר לחסוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בדיוק תלוש בו?

כתבתי לך כבר פעמיים - המחיר הוא 69 (לשנה הראשונה) פלוס 20 שקל על ראוטר (ואפילו יותר, זה 20 לפי חישוב של 240 ש"ח לראוטר) = 90 שקל.

אתה טענת שזה "חותך לך את המחיר בחצי", כלומר שעד עכשיו שילמת 180 שקל, לטענתך.

אם אתה מתעקש לא להבין אז כנראה שיש לך בעיה בהבנת הנקרא. אני לא אשם שאתה לא יודע לקרוא. טמפיט.

אגב, החישוב שלי היה מאוד אופטימי, המודם ראוטר הכי זול שאפשר לקנות היום בארץ עולה 370 שקל, שזה בחלוקה לשנה כ-30 שקל בחודש.

כלומר המחיר בפועל בשנה הראשונה הוא 99 ש"ח.

שכאמור זה נחמד, אבל רחוק מלהיות פורץ דרך ובטח שלא שווה את הבלאגן והנפילה בין הכיסאות בשביל לחסוך 20 שקל בחודש (וגם זה רק לשנה הראשונה, אח"כ המחיר קופץ..).

עובדה - אין הרבה קופצים על הרפורמה.

- - - תגובה אוחדה: - - -

אם אני מצרף ל-018 לחבילת 100 מגה אך באיזור שלי אני יכול לקבל גג 50 מגה, אני פשוט אקבל 50 מגה?

אם אעזוב את אצטרך להחזיר את המודם ולרכוש חדש בעצמי (או דרך יד2).

היום יש לי חבילת T40 בבזק.

אני משלם עליה 112 ש"ח כולל מע"מ ויש עוד תשלומים על קו טלפון וכו'.

לספק אני משלם 30 שקלים.

בסך הכל יוצא לי כ-180-200 שקלים בחודש (תלוי אם ההורים מדברים בטלפון,לא ברור לי למה).

אם אעבור ל-018 אז אשלם 69 שקלים לאינטרנט+ספק ומה שישאר בבזק זה רק הקו טלפון שזה כ-26 שקלים בחודש.

סך הכל 95 ש"ח בחודש על הכל. חיסכון של 85 ש"ח חודשי, 1,020 ש"ח שנתי. עשיתי חיוב על המחיר המינימום של 180 ש"ח אם לא דיברו בקו טלפון כמובן.

לא מעט כסף (אני משלם את זה) שאפשר לחסוך.

סליחה אבל רק אלוהים יודע מאיפה אתם מביאים את החישובים ההזויים האלה.

א. אתה יכול לשנמך את התשתית ל-15 ולהוריד את המחיר, ואז לשדרג אותה בחזרה ל-40 בחינם.

ב. אם אתה משלם 30 שקלים לספק אז אתה פראייר.

ג. איך 112 ועוד 30 הם 180??????????????????????????????

ד. בחישוב המחיר החדש אתה מתעלם מעלות הראוטר שתצטרך לקנות בעצמך, וגם מתייחס למינימום של הקו טלפון לעומת החישוב של המחיר הישן שבו הקפצת אותו לשמיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. למה לשנמך בדיוק? אני רוצה כמה שיותר. אני מוריד והרבה, וההורים גולשים ורואים MAKO TV ודומיו מהאינטרנט..במיוחד עכשיו, האח הגדול.

ב. כמה אתה משלם לספק? אני הבנתי שאצל כל הספקים המחיר 30 שקלים לחודש לכל מהירות.

ג. כתבתי: "אני משלם עליה 112 ש"ח כולל מע"מ ויש עוד תשלומים על קו טלפון וכו'." אז עם עלות קו טלפון וכו' אני משלם 180-200 (תלוי גם אם דיברו בטלפון,שיחות יוצאות).

חישבתי את כל הסכום בין אם אני רק בבזק+בזב"ל לבין שאני בבזק (נטו טלפון) + 018.

אני לא יודע כמה מודם כמו שיש לי עכשיו מבזק (דגם DSL699U5) יעלה לי. בכל מקרה יהיה חיסכון

כי גם אם אחזור עוד שנה לבזק או לא יודע למי, המודם אצלי. שלי. היום אני משלם לבזק על המודם 10 שקלים לחודש. והוא לא יהיה שלי בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בדיוק תלוש בו?

כתבתי לך כבר פעמיים - המחיר הוא 69 (לשנה הראשונה) פלוס 20 שקל על ראוטר (ואפילו יותר, זה 20 לפי חישוב של 240 ש"ח לראוטר) = 90 שקל.

אתה טענת שזה "חותך לך את המחיר בחצי", כלומר שעד עכשיו שילמת 180 שקל, לטענתך.

אם אתה מתעקש לא להבין אז כנראה שיש לך בעיה בהבנת הנקרא. אני לא אשם שאתה לא יודע לקרוא. טמפיט.

גבר אולי כדאי שתקשיב לעצות של עצמך ותקרא גם את מה שאני כתבתי. 44% זה בקירוב חצי. ואם לוקחים בחשבון מחירים ששילמתי לפני שהמחירים התחילו לרדת למטה עקב כוחות השוק מקבלים גם יותר מחצי (51%). אתה ישר יוצא מנק' הנחה שאין לי ציוד. מכל התגובה שלי נתקעת על איזה פרט קטן ולא משמעותי, שחרר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גבר אולי כדאי שתקשיב לעצות של עצמך ותקרא גם את מה שאני כתבתי. 44% זה בקירוב חצי.

הכל טוב ויפה אבל המחירים שאיתם חישבת את ה-44% האלה הם פשוט לא נכונים.

- - - תגובה אוחדה: - - -

א. למה לשנמך בדיוק? אני רוצה כמה שיותר. אני מוריד והרבה, וההורים גולשים ורואים MAKO TV ודומיו מהאינטרנט..במיוחד עכשיו, האח הגדול.

ב. כמה אתה משלם לספק? אני הבנתי שאצל כל הספקים המחיר 30 שקלים לחודש לכל מהירות.

ג. כתבתי: "אני משלם עליה 112 ש"ח כולל מע"מ ויש עוד תשלומים על קו טלפון וכו'." אז עם עלות קו טלפון וכו' אני משלם 180-200 (תלוי גם אם דיברו בטלפון,שיחות יוצאות).

חישבתי את כל הסכום בין אם אני רק בבזק+בזב"ל לבין שאני בבזק (נטו טלפון) + 018.

אני לא יודע כמה מודם כמו שיש לי עכשיו מבזק (דגם DSL699U5) יעלה לי. בכל מקרה יהיה חיסכון

כי גם אם אחזור עוד שנה לבזק או לא יודע למי, המודם אצלי. שלי. היום אני משלם לבזק על המודם 10 שקלים לחודש. והוא לא יהיה שלי בכלל.

א. תקרא את המשפט עד הסוף... לשנמך בשביל לשלם פחות, ואז להיכנס לאתר של ולשדרג את המהירות בחזרה - בחינם.

ב. הסטנדרט הוא 20 שקל לכל המהירויות עד 100 מגה, בהוטנט למשל.

ג. סבבה, אבל הוספת 68-88 ש"ח (180-200 פחות 112) עבור הטלפון הזה בחישוב של ה"לפני", אבל רק 26 ש"ח בחישוב של ה"אחרי". אז ברור שיצא לך הפרש גדול....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Milford Cubicle -

א. זה בכלל אפשרי בבזק? נראה לי שיש מגבלה כלשהי.

ב. בהוטנט אני יודע שזה 20. כל השאר הבנתי שזה 30. אתה בטוח שזה 20?

ג. ה-180 ש"ח למשל זה בלי שיחות, לכן זה הופך ל-26 לאחר מכן. אם היו שיחות אז זה 200 שקלים ו-46 שקלים....לא עשיתי פה קומבינות.

אני לא כזה עילג :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אני עשיתי את זה לפני חודשיים בערך. בזק לא רצו להוריד לי את המחיר אז אמרתי להם שיורידו אותי מ-100 ל-40. אחרי 24 שעות נכנסתי לאתר שלהם ושדרגתי בחזרה ל-100 בחינם (במחיר הזול של ה-40).

זה עדיין קיים. לינק: http://www.bezeq.co.il/internetandphone/upgrade/

ב. בטוח לגבי מה? בהוטנט זה 20 וזה מספיק לי, כי אני איתם. יש ספקיות קטנות נוספות במחירים דומים, פסט/אקספון וכו'. בכל מקרה זה לא משנה, הוטנט מעולים ועולים 20, אז מה שמשלם 30 הוא פראייר.

ג. עדיין.. או שטעית בחישוב או שלא הבנתי כמה אתה משלם. אם התשלום על הקו (בלי שיחות) הוא 26 אז לפי מה שאתה אמרת אתה שילמת קודם 112+26=138.

במחיר החדש זה יעלה לך 69+26=95 וזה בהנחה שכבר יש לך ראוטר "בחינם". אם אין לך אז זה תשלום של עוד 20-30 שקל בחודש, ופתאום ההפרש כבר הרבה פחות משמעותי... בטח מול התקלות (המכוונות לכאורה...) שקורות פתאום מהצד של ואז הויכוחים בין 018 לבזק וזריקת האחריות והנפילה שלך בין הכיסאות.. וכל זה בשביל 10-20 שקל הפרש בחודש.

אגב, אני מזכיר שוב שזה מחיר רק לשנה הראשונה ואח"כ קופץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי שוב פעם. אלה העלויות:

עלות של קו טלפון+אינטרנט T40+מודם = 148 ש"ח בחודש כולל מע"מ.

ספק זה 30 ש"ח.

סך הכל 178 ש"ח.

אם אעבור לאקספון ואשאיר רק בבזק את הקו טלפון זה יוצא 69+26=95 ש"ח.

החיסכון הוא 83 ש"ח בחודש, 996 ש"ח בשנה.

נכון, אצטרך לקנות מודם. אבל גם אם יעלה לי 200 שקלים, גם אם אחזור לבזק שנה הבאה, לא אשלם 120 ש"ח לשנה על המודם. זה עדיין חיסכון לטווח רחוק.

ואלף שקל חיסכון בשנה זה לא מעט.

היו לי מספיק תקלות עם , הם לא שמים גם על הלקוחות שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו בוא נתקן קצת את הנתונים שלך....

א. 178 הם בעצם 168 אם תעבור להוטנט (ואין שום סיבה בעולם לא לעשות את זהו לשלם סתם 30 על ספק במקום 20).

ב. גם בתשתית דופקים אותך.. 148 ש"ח? זה עולה באתר שלהם 115 ש"ח בלבד.

קישור: https://www.bezeq.co.il/internetandphone/packages/self_sales/

ג. המודם VDSL הכי זול שיש בארץ עולה 370 שקל. זה יוצא 31 שקל בחודש, כלומר סה"כ 126 ש"ח מול ה-168 במצב הנוכחי.

ואם נעשה סדר:

115+20 = 135 ש"ח למצב הרגיל שבו אתה לוקח תשתית מבזק וספק מהוטנט - חופשי להחליף ספקיות בעת הצורך ולא נופל בין הכיסאות במקרה של תקלת בתשתית.

69+26+30 = 135 ש"ח למצב שבו אתה כבול לספקית 018 ונופל בין הכיסאות (על פי עדויות משתמשים) במקרה של תקלה בתשתית שכל חברה מאשימה את השניה.

אופס........

וגם אם נניח שתקנה איזה מודם יד שניה ב-200 שקל במקום מודם חדש ב-370.

סבבה. 200 שקל זה 16 ש"ח בחודש.

אז 69+26+16 = 111 ש"ח.

הפרש של 24 שקל בחודש בתמורה לכאב ראש ושימוש בציוד שקנית יד שניה במצב אלוהים-יודע-איזה...

ואתם עדיין מתפלאים למה הרפורמה הזאת לא מתרוממת, ולמה אני מנסה להסביר לכם כבר במשך 3 עמודים שזה too little too late?

אתם מוזמנים להמשיך ללכת עם הראש בקיר ולהתווכח בצורה עיוורת, יש לי סבלנות.....

אבל העובדות הן שהרפורמה הזאת חוסכת at best עשרות שקלים בודדים (20-30) בחודש וגם זה רק אם מוכנים להתפשר ולהסתכן על ה"ביטחון" של החיבור.

כל מי שטוען שהרפורמה הזאת חוסכת המון כסף (חותכת בחצי?????) הוא כנראה פשוט פראייר שמשלם היום הרבה יותר כסף ממחיר השוק, בלי קשר לשום רפורמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הוט שרופים אצלי אז גם אם תביא לי בחינם לא אקח.

2. המבצע בבזק למצטרפים חדשים

3. לי אין סבלנות, אני לא אתווכח עם הנציג 40 דקות על הקו, אחכה 30 דקות כי לא בחשק שלהם לענות לי. אני עובר למי שמציע מחיר זול ובהתאם להמלצות גם כן.

תמיד אפשר לחזור אחורה. בהחלט שווה לנסות.

4. אני לא יודע אם אתה עובד בהוט, או מישהו אחר..אבל מהצד שלי זה נראה ככה (חס וחלילה לא מאשים,רק אומר..אף אחד לא מתווכח ככה עם אחר על כלום).

5. לא אמרתי שהרפורמה חוסכת בחצי או משהו כזה אלא כתבתי סכומים מדויקים במקרה שלי. אני משלם על המון דברים,גם אם אחסוך 300-500 שקל בשנה מבחינתי זה מבורך. אני מעריך כל שקל.

6. אתה לא חושב שבזק האשימו אותי שהתשתית אצלי לא טובה, המודם לא טוב, ומה לא כשהיו תקלות? עברתי איתם יותר מדי. זה לא חדש לי. לעבור זה שטויות,כל עוד נשאר עם תשתית זה שטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...