שחיתות רונאל פישר וידידיו - (מעודכן - 16/08/2015) - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שחיתות רונאל פישר וידידיו - (מעודכן - 16/08/2015)

Second Edition

Recommended Posts

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עוד לא התחלתי אפילו לקרוא ולצפות בכל הפרשות האלו.

חוץ מכותרות וחלקי פרטים אני יודע מעט מאוד.

מבחינה מסויימת זה לא חדש לי בכלל.

אני כבר יודע בוודאות מוחלטת שיש שם המוני פרשות שחיתות ושיתוף פעולה לא תקין בין הפרקליטות למשטרה וכיו"ב.

ולמרות שהמשתנים היו נעלמים, הם חלק אינטרגלי מהמשוואה שעל הלוח מאז שהתחילו להצטבר יותר מדי סימנים וחשדות.

מתי שהוא אני יפנה קצת זמן ויצפה בהכל.

אבל רעידת אדמה בשבילי זאת לא תהיה.

לכל היותר תחושת סיפוק על כך שחלק מהדברים מתגלים ומקרבים את המציאות הגלויה למציאות הנסתרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו איננה פרשת רונאל פישר. זו פרשת מערכת אכיפת החוק.

יש את רונאל וכל הסיפור שלו. (אגב, זה כולל הטיית בחירות בשני ערים לפחות: חדרה ואשדוד).

יש את זאב רוזנשטיין. (הוא מערער עכשיו ומבקש משפט חוזר - יש לו חשד שתפרו לו תיק).

יש את מקרה פיקנטי-אסם והשופטת אלשייך. (היה משפט בין שני ספקי מזון "אסם" ו"פיקנטי" , בעלה של השופטת היה בהנהלה של אסם , השופטת שפטה לטובת אסם ).

יש את משפחת ברכה, על שני ענפיה. (תת-ניצב ברכה, שעו"ד היה רונאל פישר . אחיו בכיר ב"דן" חשוד בשחיתות מפחידה ולא נחקר).

יש את הסיפור עם דוד וינר ורצח השופט עדי אזר. (תראו את הסרט . פה).

יש את הבחירות הלא-דמוקרטיות בלשכת עו"ד. פה.

בטוח שכחתי משהו..

מסכנה איילת שקד, נפלה לתוך קן צרעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לכנסת לא חסר.

זה מקיף את כלל המדינה הזאת, המשטרה, הפרקליטות, הפוליטיקאים, השופטים ועוד..

קרא את זה.

ציטוטים :

• פרשת יחזקאל ביניש - ארבל, יחד עם שורה של גורמים, נתנו ידם לעיכוב כתב אישום חמור שהוגש נגד עו"ד יחזקאל ביניש בעבירות מס, למרות שביצע עבירות מס חמורות בהיקף של מיליונים ועבירות על חוק העונשין, כולל שיבוש הליכי חקירה ומשפט, גניבה, ניהול כספים שחורים ועוד. שופט בית המשפט המחוזי בירושלים דוד חשין נתן גם הוא ידו לחילוץ ביניש - על-אף שאישר בעצמו שאין הדבר בסמכותו - דבר שנתן זמן בידי ביניש וסייעניו לעצור את ההליכים נגדו, כולל מניעת חקירתו בעבירות גניבה. וכך אירע. רמאי ועבריין מיסים יצא בלא פטור מעונש פלילי. ביניש, שכיהנה כשופטת בית המשפט העליון ובחלק מהתקופה כיהנה כחברה בוועדה לבחירת שופטים, ידעה לגמול היטב לדוד חשין - זמן קצר לאחר מכן היא פעלה לקידום מועמדותו כשופט בפועל בבית המשפט העליון. ביניש נאבקה גם למענה של ארבל, חברתה הקרובה שסייעה בקבורת התיק נגד בעלה, וסייעה במינויה לעליון. המדובר ביחסי שוחד ברורים ושקופים, שלא נחקרו מעולם (ראו:פרשת ביניש);

אם זה לא ברור, יחזקאל בייניש הוא בעלה של דורית בייניש . נשיאת ביהמש העליון, בדימוס.

לפי הכתוב, היא הנשיאה, השפיעה על משפט/חקירה שהייתה כנגד בעלה . (!!!!!!!!).

שום תביעת דיבה לא הוגשה. מדוע ?.

איפה אנימור ?.

תרבות החיפוי והטיוח השתרשה בקרב בכירי התביעה בישראל לפני שנים רבות. יחסי השוחד שהתגלו אז מאפילים, לדידי, אפילו על מעשיהם של רונאל פישר, ערן מלכה ורות דוד. כעולה מן האמור לעיל, תרבות החיפוי והטיוח נמשכת גם בימים אלה והיא מסכנת את האינטרסים של הציבור הרחב. שי ניצן הולך עתה בדרכן של ביניש וארבל ומנסה לסכל חקירת תנ"צ ברכה, למרות העדויות והראיות החמורות. שי ניצן מועל בתפקידו - הוא פועל תוך הפרת אמונים ושיבוש הליכי חקירה ומשפט, ומאפשר לקצין בכיר המעורב בעצמו בעבירות מסוג פשע לעמוד בראש יחידת החקירות החשובה ביותר בישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שהאמת תצא לאור ושהצדק ייעשה.

כדור השלג הזה החל להתגלגל וכבר לא ניתן לעצור אותו. כל הפושעים, המושחתים, הרקובים ישלמו על פשעיהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא חושב שהגענו לשלב הזה.

כבר עכשיו אנחנו רואים שהמערכת מקיאה החוצה חוקר בכיר, עו"ד מפורסם, פרקליטת מחוז לשעבר. הפרשייה הזו ממש לא הסתיימה ואני מאמין שיתגלו עוד בכירים מושחתים במערכת המשפט, שגם הם יתנו את הדין על פשעיהם.

ראינו שבפרשיית הרב פינטו מטפלים כמו שצריך בבכירים במשטרה שלקחו שוחד.

ראינו איך המפכ"ל מעיף ניצבים ובכירים נוספים בגלל הטרדות מיניות.

לא צריך לחפש רק שחורות ולהתייאש מבלי לתת הזדמנות.

ברור שיש עוד שחיתות שעדיין לא התגלתה. ייתכן גם שיש גם אנשי משטרה, פרקליטים ושופטים מלאי אגו שמתנהלים באופן שגובל בפלילים (פרשת זדורוב למשל).

אבל אני מאמין שהמערכת ככלל ממש לא במצב קטטוני כמו שאתה מתאר, מבלי שיש לך על מה להתבסס חוץ משנאה, שבטח נובעת מכך שאתה חושב שכולם שם שמאלנים.

רמה מסוימת של שחיתות תמיד תהיה בכל מערכת, אבל זה אינו מעיד על הכלל ובטח שלא אומר שאי אפשר לתקן את זה ולהוציא את הזבל החוצה.

לי יש עדיין אמון במדינה הזו ובמערכת המשפט שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנימור, אולי כדאי שאסביר את עצמי טיפה: בשביל שהמערכת תהיה מושחתת מכדי שתוכל לטפל בעצמה ממש לא נדרש שכ-ו-ל-ם בה יהיו מושחתים. מניין לך שהאנשים שידוע לציבור כיום שהם מעורבים בפרשה אינם "דגי רקק" (באופן יחסי) שהוקרבו במודע כשהפרשה החלה להתגלות, כדי להגן על ראש הנחש? מניין לך שהם יקבלו עונשים ראויים או אפילו יורשעו, בהתחשב בכך שהדבר תלוי בפרקליטות ומערכת המשפט עצמה, כלומר באנשים שעשויים להיות תלויים בגורמים שמעורבותם בפרשה אינה גלויה עדיין, בעיקר בהתחשב בכך שכל אותם הכלים "הדמוקרטיים" שאמורים להגן על האזרח מהרשעה (או כל הפעלת כוח אחרת) שרירותית כושלים בכך חדשות לבקרים כשמדובר באזרח הפשוט (ע"ע כל מקרה של אלימות משטרתית, או פרשת זדורוב) נהיים פתאום יעילים מאוד כשמדובר בחלאות אמיתיות שמתמצאות בנבכי המערכת? מניין לך שאלו שהועפו מהמשטרה וממקומות אחרים בגין הטרדות מיניות לכאורה לא היו דווקא אנשים ישרים שסרבו לשתף פעולה עם שחיתות זו או אחרת וזו היתה הדרך לסלק אותם, בהתחשב בקלות בה ניתן לעשות זאת ברגע שאיזו א' מתלוננת?

ולא, בניגוד למה שאתה כנראה חושב עלי, אני לא חושב שה"שמאל" אשם בבעיה - אבל הוא בוודאי לא יהווה חלק מהפתרון. לשמאל יש סיבות משלו להעדיף שבפרקליטות ובמערכת המשפט דברים רבים ייעשו במחשכים, סיבות שאמנם לא קשורות ל"שחיתות" בהקשר הנידון אך עדיין משרתות אותה בעקיפין. מדוע לדעתך אותם חברי כנסת מהשמאל שזועקים מעל כל במה אפשרית "איפה שאין שקיפות, יש שחיתות" (אהמ סתיו שפיר אהמ) עדיין תומכים ב"עצמאות מוחלטת" (תרגום: העדר מוחלט של בקרה כלשהי מצד הציבור או נבחריו) של מערכת המשפט? הרי ברגע שיגיע מישהו וינסה לעשות סדר בסלט הקרוי "מערכת המשפט הישראלית", כל אותם כוכבי "זכויות הציבור" יזדעקו ויטענו שמדובר בצעד "ממניעים פוליטיים" (מה שכנראה יהיה נכון, רק שאותם שמאלנים "ישכחו" לומר שמניע פוליטי אינו בהכרח מניע לא כשר, בעיקר כשהוא נעשה בידי גורם פוליטי הנהנה מתמיכה ציבורית בבואו לשנות מערכת שהתנהלותה אינה מקובלת על הציבור), ושוב שום דבר לא יקרה, והמערכת תמשיך להתנהל במחשכים לרווחת כל הביינישים והחשינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואגב חשין, נחמד לי לראות את שמו מוזכר בהקשר של הפרשה הזו. זוכרים אותו? נשיא בית המשפט העליון לשעבר, שכה חרד לשלטון החוק בישראל שהוא איים (ולו מטאפורית) לגדוע ידיים למי שמנסה להכפיף את בית המשפט העליון לביקורת כלשהי? עכשיו לפחות אתם יודעים למה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכונים :

משפחת ברכה ובראשה הקצין החייכן תנ"צ אפרים ברכה, עדיין לא נחקרים.(לפחות לא באופן גלוי).

מה שכן,

לפחות הגברת רות דוד, סופסוף תחקר על תקופתה כפרקליטת מחוז ת"א. משמע מה שהתפרסם כבר לפני שבועיים אולי יותר.

רות דוד קיבלה מתנות בהיותה פרקליטת מחוז ת"א, הטתה תיקים והתנהגה כאחרונת העבריינים.

פרקליטים נוספים ידעו, אך החרישו משום שהיו "אנשי שלומה".

פה.

באמרת אגב,

אני ממליץ לאנשים פה להרשם ולתמוך כלכלית באתר הנ"ל, שמפרסם הרבה דברים ראשוניים ובלעדיים ופשוט דוחף את החקירה הזו ביחד עם תנועת אומ"ץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם מנסים לבודד ולצמצם את הסתעפויות החקירה כדי לגדוע לפני שתצמיח ענפים רחבים.

כולם מושחתים.

יש הרבה יותר שחיתות מנקיון כפיים.

כל אחד ואחד מהם מפחד שמשהו יתגלה עליו ועל החברים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...