חיבור הארדיסק my cloud במהירות המקס' - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור הארדיסק my cloud במהירות המקס'

natanel102030

Recommended Posts

דיסקי my cloud של WD מגיעים עם יציאת 1G ומתחברים ישירות לראוטר. אין להם חיבור למחשב.

בראוטר שקיים אצלי היום יש יציאות 10/100 בלבד. לאחר שיחה לא סימפתית עם וויתרתי על האפשרות לשדרג אותו

( "מה זה ג'יגהביט? יש לנו רק חבילות של 100 מגה" וגם "כן, היציאה שלו יכולה להעביר בכל מהירות שתתחבר לחבילה" ובאמת שהתאמצתי להסביר להם )

השאלה שלי היא האם ההצהרה הבאה היא נכונה:

המוצר הבא ( בתכנון ) יתחבר לראוטר מפתחה אחת, למחשב שלי בפתחה שנייה ולכונן בפתחה שלישית בלי הגדרה כלשהי.

http://ksp.co.il/?uin=21972

בתודה מראש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יתן לך את הפתרון שאתה מחפש בתנאי הבא - הנתב יתחבר ל-SWITCH שמצויין ב-LINK ומה-SWITCH תוציא שני כבלים - אחד למחשב ואחד לדסיק החיצוני. באופן זה התקשורת בין המחשב לדיסק החיצוני תתבצע ב-1G. היציאה לאינטרנט תתבצע במהירות של 100M. לחילופין, אם הנתב שלך משולב עם מודם, אתה יכול להפוך אותו למודם נטו ולרכוש נתב עם יציאות 1G. זה אמנם יהיה יקר יותר אבל לפחות תקבל נתב איכותי ולא תצטרך להשתמש בנתב של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יתן לך את הפתרון שאתה מחפש בתנאי הבא - הנתב יתחבר ל-SWITCH שמצויין ב-LINK ומה-SWITCH תוציא שני כבלים - אחד למחשב ואחד לדסיק החיצוני. באופן זה התקשורת בין המחשב לדיסק החיצוני תתבצע ב-1G. היציאה לאינטרנט תתבצע במהירות של 100M. לחילופין, אם הנתב שלך משולב עם מודם, אתה יכול להפוך אותו למודם נטו ולרכוש נתב עם יציאות 1G. זה אמנם יהיה יקר יותר אבל לפחות תקבל נתב איכותי ולא תצטרך להשתמש בנתב של .

כמובן שההזנה מהמודם תהיה מהיציאות של האינטרנט. ואין לי כרגע יותר מ100M ככה שהיציאה לבחוץ לא מטרידה אותי. הבעיה הגדולה שלי היא להעביר לדיסק חיצוני במהירות איטית בטירוף ( אני רגיל למערך כונני USB3 וSSD פנימי )

הראוטר שלי אכן משולב עם מודם ( VVG2000 ) ושמעתי הרבה תלונות עליו אבל הוא עובד טופי. אם אני אשדרג זה יהיה כדי להוסיף את התדרים החדשים וזה מאוד לא דחוף לי, בהתחשב בעובדה שאף מכשיר שברשותי לא תומך בזה.

תודה רבה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...