כרטיס מסך לGTA V ב-600 שח - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך לGTA V ב-600 שח

David Ell

Recommended Posts

שלום

יש לי כרגע GTX 560TI אבל הוא לא סוחב לי.

אני רק רוצה לשחק V חלק בהגדרות נמוכות (לא מחפש עכשיו מקסימליות). העיקר שירוץ חלק.

I5 2320<br>4GB אני לא רוצה להשקיע יותר מידי כי יש לי עוד דברים אבל אני רוצה לשחק חלק.

אם יש עוד פרט הכרחי תגידו.

תודה רבה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

http://www.tms.co.il/product/13015

אני לא יודע כמה משמעותי יהיה השדרוג, אני מניח שצפונית ל-30%, אבל לא הרבה מעבר.

מכירת הכרטיס שלך ביד שניה ב-300 יהפוך את העסקה ליותר הגיונית, אבל אל תצפה לשיפור ביצועים מטורף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אני אמכור אותו עכשיו ב300. תביא עכשיו אני מוכר חחח

מה דעתך על gtx 650 ti ? הבנתי שהוא די בסדר. יש לי עוד דברים להשקיע בהם חוץ מכרטיס מסך לכן אני מעדיף להשקיע באיזור ה600 שח. אשמח לפתרונות רלוונטיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שקול כרטיסים יד שנייה, תוכל לצאת בזול יותר ויש כרטיסים 280X באחריות (7970GHZ) ב-600.

ותמכור את שלך בכמה שתוכל, תפרסם ב-350 ואל תרד מ-200. או לחילופין שמור אותו למחשב אחר \ תן לחבר \ בן משפחה (בזכות השדרוגים שלי, בן דוד שלי מריץ 560TI SLI)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קורה פה לאן כולם רצים?

לא שאלתם איזה ספק כוח, איזה סוג יש לו, והצעתם לו הצעות על "עיוור", ופותח ההודעה, בתמימותו זורם אתכם..

פותח ההודעה, אנא ציין דגם מדויק של ספק הכוח שלך, ובנוסף, איזה תדר הזיכרונות שלך ואיזה חברה ,כדי להיות בטוחים שלא יהיו לך בעיות מיותרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כדאי לצאת מנקודת הנחה כזאת, ואם יש לו ספק גנרי מעאפן? שמריץ בחסדי האל את המערכת הזאת?

ההיגיון אומר שאתה צודק, אבל כדאי לוודא בכל מקרה, תמיד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי ספק שהיה מתוכנן ל- GTX560TI. המערכת כולה הייתה בנויה לזה, ברגע האחרון הורדתי כרטיס אחד.

איך אני בודק את הזכרונות, רק פיזי?

מה אתם מציעים שיעזור לי להריץ משחקים כמו שצריך? מה עם המעבד, סוחב או שכדאי כבר להחליף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...