Might & Magic, קול אוף דיוטי ועוד: המבצעים החמים של עולם הגיימינג - מבצעים והנחות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Might & Magic, קול אוף דיוטי ועוד: המבצעים החמים של עולם הגיימינג

SilentBob

Recommended Posts

מבצעים חמים בפלטפורמת הסטים ובאתר ה-Humble Bundle מעניקים לכם הזדמנות לקבל כותרים איכותיים במחירים קורצים

לכתבה: http://hwzone.co.il/might-magic-%d7%a7%d7%95%d7%9c-%d7%90%d7%95%d7%a3-%d7%93%d7%99%d7%95%d7%98%d7%99-%d7%95%d7%a2%d7%95%d7%93-%d7%94%d7%9e%d7%91%d7%a6%d7%a2%d7%99%d7%9d-%d7%94%d7%97%d7%9e%d7%99%d7%9d-%d7%a9%d7%9c/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ לכם קודם לקרוא ביקורות בסטים על המשחקים שמעניינים אותכם.

אותי עניינה סדרת הירוס.

אחרי שהבנתי שהUPLAY הזה נדחף ולא נותן להריץ שום משחק של בלעדיו (כן כן, אין מצב אופליין), גם 15 דולר לא שווים את זה.

גם 3 שנים אחרי המשחק אנשים מדווחים על בעיות התחברות, קריסות (מצד הלאנצ'ר) ותקיעות של העדכון. בגדול עצם העובדה שאתה תלוי אונליין במשחק אופליין זה פשוט שערוריתי ולא מגיע להם שיקנו מהם כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שהבנתי שהUPLAY הזה נדחף ולא נותן להריץ שום משחק של יוביסופט בלעדיו (כן כן, אין מצב אופליין), גם 15 דולר לא שווים את זה.

גם 3 שנים אחרי המשחק אנשים מדווחים על בעיות התחברות, קריסות (מצד הלאנצ'ר) ותקיעות של העדכון. בגדול עצם העובדה שאתה תלוי אונליין במשחק אופליין זה פשוט שערוריתי ולא מגיע להם שיקנו מהם כלום.

זה כבר לא נכון:

1. רישום ראשוני מחייב אונליין אבל אחרי זה אפשר להעביר ולהתחבר תמידית במצב אופליין.

2. מכיר אותם שנים, בהתחלה היה מאד גרוע, היום די מומלץ ולא זכורה לי בעיה אחת בשנה האחרונה ויותר, ויצא לי להתעסק איתם רבות ועל מחשבים שונים!

זה עיסקה שווה ו- לא צריכה להיות הסיבה לפסול אותה אם אתם מעוניינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר לא נכון:

1. רישום ראשוני מחייב אונליין אבל אחרי זה אפשר להעביר ולהתחבר תמידית במצב אופליין.

2. מכיר אותם שנים, בהתחלה היה מאד גרוע, היום די מומלץ ולא זכורה לי בעיה אחת בשנה האחרונה ויותר, ויצא לי להתעסק איתם רבות ועל מחשבים שונים!

התגובות בסטים מהחודשים האחרונים אומרות אחרת...

לא מעוניין להתקין עוד זבל.

כל משחק מחייב תוכנה משלו וואלה יופי.

לא תודה. אני אתאפק עד שיצא הירוס 7 או שיהיה לי זמן פנוי (GTA לוקח הרבה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר לא נכון:

לפני כחודשיים שיחקתי ב"Might & Magic: Heroes VI" והיו לי קצת בעיות של התנתקויות באותו זמן, כל פעם שעיבדתי את החיבור המשחק יצא לי למסך הראשי והייתי צריך לקוות שלא עבר הרבה זמן מהשמירה האחרונה, כשזה קרה לי בקרבות קשים כשכמעט ניצחתי זה היה מתסכל בטירוף, ולאחר מספר רב של פעמים החלטתי שאני לא ממשיך לשחק במשחק הזה.

מה שהכי באסה שקניתי את הקומפליט אדישן :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה לעשות, כל מפיצה רוצה לקדם את הפלטפורמה שלה. תצפה שגם הירוס 7 ישתמש ביופליי.

לפחות יובי לא טיפשים מספיק כדי למכור את המשחקים שלהם רק דרך יופליי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה לעשות, כל מפיצה רוצה לקדם את הפלטפורמה שלה. תצפה שגם הירוס 7 ישתמש ביופליי.

לפחות יובי לא טיפשים מספיק כדי למכור את המשחקים שלהם רק דרך יופליי

אני בטוח במליון אחוז שעצם העובדה שחייב יופליי מונע מכמות לא מבוטלת של שחקנים לקנות את המשחק (ואני לא מדבר עדיין אבל הקטע הדבילי שחייב להיות אונליין כדי לשחק במשחק שהוא אופליין!)

גם מחייב את התוכנה של רוקסטאר ולא הכי התלהבתי מזה אבל הירוס לא ברמה של ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית רגיל לsteam אבל זה לא אומר שכל חברה צריכה להשתחוות לvalve כאילו הם אלוהי מפיצות המשחקים... אם אני אוהב את המשחק ויש לו תוכנה משלו so be it..

לא ראיתי שהתכנה הקלוקלת של rockstar פגעה במכירות של V.

ובדיוק כמו שאילן ציין, החברות רוצות לקדם בראש ובראשונה את עצמן, ותכנה עצמאית היא אחת הדרכים לכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...