ההיסינק הכי אימתני שאי פעם ראיתי!! - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ההיסינק הכי אימתני שאי פעם ראיתי!!

RazorJunior

Recommended Posts

אז ככה, סידרתי את החדר ואת כל הכבלים של המערכת(די וי די, וידאו, רסיבר, טלויזיה ומחשב ככה שזה יוצא הרבה כבלים),

כשפתאום החלטתי לפתוח את הרסיבר, לראות איך הוא נראה מבפנים. פתחתי, וגיליתי שם את ההיטסינק הכי אימתי שאי פעם ראיתי.

מידותיו הם בערך 330X120x40 מ"מ...והוא עבה מאוד...גם ה"כנפיים" שלו מאוד עבות יחסית...הוא עשוי מאלומייום אם אני לא טועה...

צירפתי תמונות שתראו על מה אני מדבר:

http://www.pbase.com/razorjunior/inbox

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(גם לי יש את הרסיבר הזה.. אכן ניתן גם לראות את הגוף הזה דרך החורי האיוורור מלמעלה..)

ולמה פתחת את התראד הזה?

מה מטרתו?

אני לא רוצה לחשוב שאתה מוציא את הגוף הזה ושם אותו על הכרטיס מסך כי מה ישאר לרסיבר!? :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אבל הוא פולט כמויות אדירות של חום דרך חריצי האוורור....

וחשבתי אולי לחפש אחד מקוקלקל אצל מישהו(אולי מעבדת שירות?) ןלקחת רק את ההיטסינק....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זלמן עושם היט סינקים יותר כבדים (ולכן אימתניים), אני לא יודע אם הם יותר גדולים ואני לא רוצה להכנס לכזה ויכוח כי זה בערך כמו "למי יש יותר גדול" (ולא היט סינק).

בכל מקרה, אני לא רואה בדיוק מקום שאתה יכול להשתמש ב"דבר" הזה בגלל שהוא כל כך רחב. (אולי להצמיד לדלת של המארז? הדבר היחיד שעולה לי לראש...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן עקרוני אפשר אפילו לשים את זה על המעבד אם רק מפנים קצת(הרבה) מקום מסביב....למשל אם משתמשים בלוח עם הכל מובנה ולא צריך כרטיסי PCI\AGP.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בספק מאוד שאפשר לשים כזה דבר על המעבד. הבעייה זה לא שההיט סינק גדול מדי, זה שהבסיס שלו ענק. שים לב שגם אצל ההיט סינקים הגדולים ביותר, הבסיס קטן יחסית לשאר הפינים. אני לא חושב שקיים לוח שאין לו נגדים, קבלים או רכיב אלקטרוני אחר שלא יהיה ברדיו של זה.

פחות קשור לנושא: אם התופעה שמעבדים חדשים מתחממים יותר ויותר תמשך, אלה הדברים שנקבל מאינטל כדי לשים על המעבדים שלנו רק כדי שיהיו יציבים במהירות רגילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה בנוגע למעבים "עומדים"?

אני לא חושב שצריכה להיות בעיה

אני לא יודע למה אתה מתכוון כ: אני יודע מה זה מערכת שבנוייה על עיבוי אבל מה זה מעבה עומד?

בכל מקרה, אני כן יודע שהיכולת של הדבר (הנה, עכשיו יש לזה שם) תהיה מאוד מאכזבת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבדים עומדים זה כמו המעבדים הישנים(P2),

פשוט במארזים הישנים אין הרבה מקום, לכן "העמידו" את המעבד.

יש לי אחד כזה בבית

אם יצא לי לנתק אותו מהחשמל אז אני יצלם ויביא(יש לי מצלמת מה לעשות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה! כן, אני יודע למה הוא מתכוון, למרות שהיה אולי יותר ברור אם היה קורא לילד בשמו - Slot 1. בשביל זה זה נראה לי Overkill לגמרי!אפילו אם יהיה אפשר להכניס את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...