מפרט לחישובים מתמטיים כבדים עד 10000 ש"ח - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט לחישובים מתמטיים כבדים עד 10000 ש"ח

tmpusr

Recommended Posts

למה לא לקחת איזה מחשב Z820 עם 2 ליבות ? בכל מקרה, בדקת שהבעיה היא לא למשל בזמני הטיפול באינטרפטים של התקשורת ?

לא יודע איך לבדוק וזה קוד סגור שלא בשליטתי.

ה"מפלצת" היא במקרה Z620

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בדקתי עם החברה שכותבת את הדרייברים לתקשורת עם ה-ETHERNET והם מודים שעומס על המעבד יכול לגרום לפגיעה בתקשורת כי הם לא עשו כל אופטימיזציה בנושא.

עדיין לא ברור לי למה עם 32 ליבות ו-64GB עדיין זה צריך לקרות וה-WIN מתעקש לא להקצות את המשאבים הפנויים שיש.

לא ממש קשור ל-MATLAB עצמו ככל הנראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי עם החברה שכותבת את הדרייברים לתקשורת עם ה-ETHERNET והם מודים שעומס על המעבד יכול לגרום לפגיעה בתקשורת כי הם לא עשו כל אופטימיזציה בנושא...

סתם משהו שעלה לי לראש - האם ניסית להשתמש בכרטיס ייעודי (הכוונה היא לא כזה שיושב על לוח האם) לצורך העניין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

jumbo frames?

http://www.mathworks.com/help/imaq/gige-vision-hardware.html

הכוונה היא שזה לא רק יהיה מאופשר בכרטיס אלא שגם הרשת תדע להתנהג עם זה (עד כמה שאני יודע רב רובם של מתגי גיגהביט יודע להתמודד עם תעבורה כזאת)

לצורך הבדיקה בלבד - תאפשר את זה בין 2 מחשבים שמחוברים ישירות אחד מול השני (עוקפים את המתג)

אני זורק כאן רעיון - יכול להיות שאני סתם מוביל אותך בדרך לא נכונה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי עם החברה שכותבת את הדרייברים לתקשורת עם ה-ETHERNET והם מודים שעומס על המעבד יכול לגרום לפגיעה בתקשורת כי הם לא עשו כל אופטימיזציה בנושא.

עדיין לא ברור לי למה עם 32 ליבות ו-64GB עדיין זה צריך לקרות וה-WIN מתעקש לא להקצות את המשאבים הפנויים שיש.

לא ממש קשור ל-MATLAB עצמו ככל הנראה.

אין לי בעיית משאבים אמיתית ולא בטוח שניתן להגדיר באופן יעיל/אמיתי את חלוקת המשאבים ידנית ב-WIN

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיית משאבים אמיתית ולא בטוח שניתן להגדיר באופן יעיל/אמיתי את חלוקת המשאבים ידנית ב-WIN

טוב... או שאין לכם מושג איך עושים את זה. התיאור שלך מקודם לגבי הנפילות ואי נצילות וכו' היא בעיית משאבים (שאולי נובעת מהגדרה של חלונות). זה שאין לכם את הידע / כלים כדי לאבחן את הבעיה לא אומר שבסביבה אחרת לא תתקלו באותם / בסט אחר של בעיות משאבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בעיה, אתה רוצה גם שאני אסביר תהליך ביקוע גרעיני ? או איך לכוון את המנוע של הרכב שלך שיגיב יותר מהר ויהיה יותר חסכוני בדלק ? תשאיר פה עוד כמה דברים שמעצבנים אותך כדי שנדע.

על איזה משאבים מדובר ? הבעיה אובחנה ? נראה שאין להם יותר מדי מושג בזה ולכן כדי להביא בעל מקצוע שמבין בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אם ההסבר לאיך להקצות משאבים לא מסובך כמו ההסבר לגבי ביקוע גרעיני (והוא לא)

בנתיים אתה סתם עצלן שנותן לאנשים פסאודו-פתרונות ושולח אותם לחפש פנטומים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...