האם ה-Z3 Compact של סוני נסדק בקלות? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ה-Z3 Compact של סוני נסדק בקלות?

tgen

Recommended Posts

אני מחפש לקנות קטן (מתחת ל-5 אינץ') ולפי ההמלצות נשמע שכדאי ללכת על ה-Z3 Compact.

העניין הוא שקראתי בפורומים שונים שהוא נשבר בקלות.

המכשיר באמת נחשב לעדין ויש מה לדאוג או שפשוט אפשר לשים מגן מסך וכיסוי כלשהו ואפשר להיות רגוע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק שהוא נשבר בקלות, יש לו בעיית התנפצות ספונטנית. זאת אומרת שיש לא מעט דיווחים שהזכוכית נשברת מעצמה, בלי שהמכשיר סופג מכה(ואז גם כיסוי לא משנה).

בנוסף, האחריות מערימה קשיים בעניין התיקונים.

זה לא קורה לכל אחד, אבל צריך להיות מודעים לכך.

המכשיר עצמו מצויין (יש לאחותי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שבעיית ההתנפצות הייתה בגרסאות המוקדמות של המכשיר. אנשים שקנו את המכשיר יותר מאוחר לא התלוננו על זה.

בלי קשר, יש לי את המכשיר הזה חודשיים ואני מאוד נהנה ממנו. קניתי לו כמובן כיסוי ומגן מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שבעיית ההתנפצות הייתה בגרסאות המוקדמות של המכשיר. אנשים שקנו את המכשיר יותר מאוחר לא התלוננו על זה.

בלי קשר, יש לי את המכשיר הזה חודשיים ואני מאוד נהנה ממנו. קניתי לו כמובן כיסוי ומגן מסך.

סוני לא הוציאה שום הודעה על קיום של בעייה כזו או תיקון שלה. מבחינתם הכל תקין עם המכשיר.

בכל אופן, יכול להיות שזה תוקן, יכול להיות שלא, ויכול להיות שזה לא יקרה לו. אבל הסיכון קיים וצריך להכיר אותו.

כפי שאמרתי קודם, המכשיר באמת מרשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את המכשיר כבר חצי שנה ובינתיים אין בעיות, בחודשיים הראשונים גם בלי כיסוי כי לא היה כלום בארץ ומסין לקח לשזה הרבה זמן להגיע.

הדבר היחיד שקרה למכשיר זה שריטות שכמעט ולא רואים (ממש קטנות ורק מזווית מסוימת) בזכוכית מאחור.

יצא לי לקרוא על אנשים שבגלל שמהכשיר מתחמם הזכוכית מתעוותת ואז עלולה להשבר או שהחסינות למים נפגמת ואז הם נהרסים בצורה כזו אבל אני לא נתקלתי בזה אישית.

בגדול אני מאד מרוצה ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני בעל z3compact. יש לי שריטה קלה מאחור ליד עדשת המצלמה שלא ברור לי מה מקורה.. אבל המכשיר עצמו מעולה! הדבר היחיד שאכזב אותי זה הספיקר שלו, ממש חלש. חוץ מזה ממש טוב! לגבי האחריות.. יש לי אחריות של סלדון, הכי טובים שיש, מניסיון קודם שלי איתם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז יכול להיות שהיתה סדרת ייצור פגומה כלשהי של המכשיר שהיתה בה את הבעיה הזאת.

מאוד יכול להיות. הבעיה שסוני לא מוכנה להודיע ומבחינתם לא הייתה שום תקלה במכשיר מעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...