תעזרו לי לבחור (מאיצים גרפיים) - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תעזרו לי לבחור (מאיצים גרפיים)

6kwar

Recommended Posts

שלום אני רוצה לעשות שידרוג למחשב שלי

ואני מחפש מאיץ גרפי טוב אבל באמת טוב

ואני מתלבט מבין שתיהם

ati radeon 8500

geforce 3 ti500

שמעתי על הבעיות של ATI עם הדריברים אבל קראתי שATI מנצחת את בכמה מבחנים ויש את הבעיה שלATI עם הAnti-Aliasing אז הכרטיס מתחיל לאבד כח יכול להיות שזה מהדרבירים אבל אין לי מושג אז וGEFORCE מאבד מכוחו אבל לא כמו הRADEON

אז בבקשה למי שיש לו את אחד מהכרטיסים האלו וממליץ עליהם בחום אז בבקשה שיגיד לי מה יש לו כי קראתי המון כתבות על שניהם ואין לי מושג מה לקחת

ואני לא מוכן לעשות OVERCLOCKING אז הרעיון לעשות את הOVERCLOKING לGEFORCE 3 TI200 שיעבוד כמו הTI500 לא בא בחשבון

אז בבקשה תעזרו לי כי אני ממש אין לי מושג מה לקחת???? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ti-500 יתן לך יותר מהירות, אבל בקצת ממש. רדאון יתן לך איכות תמונה הרבה יותר טובה ובפחות מחיר. לפי דעתי - רדאון. ועוד דבר, ATI הוציאו עכשיו חדשים ובעמ' השער יש קישור לכתבה שבוחנת אותם אז תבדוק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללא ספק ולו הקל שבקלים והקליל שבקלילים

Radeon 8500 64 ddr

הוא מנקנק את הג'י פורס 3 טי איי 500 בכל מבחן

והדרייברים שלו אפילו לא רשמיים, תמתינו לדרייברים החדשים שינצלו את המלוא הכוח של הדבר המדהים הזה.

nvidia :AR15:

ATI :ylsuper:

הא כן ויש את המחיר, אל תשכח את הדבר הפעוט הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שבדק בזמן האחרון את ההשוואות בין ה- 8500 לשאר העולם היה יכול לראות שדווקא ב- Serious Sam הוא לא הציג ביצועים מרשימים במיוחד (וזאת לאחר שהראדון הראשון היה די טוב במחשק זה)...

חדשות טובות... עם גרסאת הדריברים החדשה שנבחנת באתר Beyond3D ניתן לראות שיפור רציני... מי אמר ש- ATi לא יודעים לתקן באגים ?!

ssse_fillrate.gif

ssse_bench.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...