מעבד FX8350 מגיע ל63C גם בPACKAGE וגם בCPU(נבדק עםHWMONITOR) - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבד FX8350 מגיע ל63C גם בPACKAGE וגם בCPU(נבדק עםHWMONITOR)

rollcage

Recommended Posts

אז ככה אחרי שסוף סוף הצלחתי להפעיל את הגיטיאי למחשב התחלתי לשחק עם ההגדרות שלו וכשאני שם הכול על הכי גבוה הוא לא מתמודד עם זה טוב ואי אפשר לשחק אז אני חייב להנמיך את ההגדרות( בעיקר MSAA וMSAA של צללים ו ADVANCE SHADOWS כול שאר הדברים פחות משפיעים והם כולם על הכי גבוה)

עכשיו השאלה שלי היא כזאת יכול להיות שבגלל שהמעבד מתחמם יותר מידי הוא מוריד ביצועים וזה גורר לזה שצריך להוריד את הגדרות או שפשוט 2 כרטיסי R9 290 באמת לא יכולים להיתמודד ואין שום בעיה מבחינת המעבד?

אשמח לשמוע חוות דעת של אנשים :)

המפרט שלי הוא:

fx 8350

16gb ram

2 r9 290

ספק 850W SEASONIC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אני מניח שאתה מתכוון למשחק GTA V.

2. לפי עמוד התמיכה של המשחק GTA V באתר של Rockstar Games (שהיא כנראה מפתחת המשחק, קישור), הדרישות של המשחק הן:

Minimum specifications

OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2* (*NVIDIA video card recommended if running Vista OS)

Processor: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Quad-Core Processor (4 CPUs) @ 2.5GHz

Memory: 4GB

Video Card: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)

Sound Card: 100% DirectX 10 compatible

HDD Space: 65GB

DVD Drive

Recommended specifications

OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1

Processor: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 CPUs) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 CPUs)

Memory: 8GB

Video Card: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB

Sound Card: 100% DirectX 10 compatible

HDD Space: 65GB

DVD Drive

מבחינת דרישות - לא צריכה להיות בעיה, שכן המחשב שלך עומד גם בדרישות המומלצות עבור המשחק. לפיכך אני לא חושב שיש במערכת שלך צוואר בקבוק עבור המשחק הזה.

הערה: אני אציין שאני לא מכיר את המשחק הזה, וכן יכול להיות שהחומרה שלך לא מספיק חזקה בשביל לשחק בהגדרות הגבוהות ביותר.

3. בקשר לטמפרטורות:

א. הבעיות שלך אכן יכולות לנבוע מטמפרטורה גבוהה מדיי של המעבד או של כרטיסי המסך. לפי האתר של AMD, מעבד ה FX 8350 הוא בעל TDP של 125W (קישור), וכרטיס מסך מסוג R9 290 ידוע ככרטיס מסך דיי חם (דרישת ההספק שלו היא בערך 300W). לך יש 2 כרטיסי מסך כאלו, אז כמות החום הנוצרת מהם בלבד היא דיי גדולה. בנוסף לכך גם המעבד מייצר דיי הרבה חום ולמעשה גם ספק הכח עצמו (אני מניח שבזמן מאמץ הוא עובד לפחות ב 85% מההספק המקסימלי שלו - 125W למעבד ועוד 600W לשני כרטיסי המסך), כך שבמחשב שלך נוצר דיי הרבה חום.

ב. בטמפרטורות גבוהות המעבד או כרטיסי המסך אכן יכולים להאט את פעילותם בכדי לשמור על טמפרטורת תקינה. אתה יכול להפעיל תוכנה לניטור הטמפרטורות של כרטיסי המסך והמעבד (למשל Afterburner) ולראות האם בזמן המשחק יש ירידה בתדרים שלהם. אתה יכול לנסות גם גישה פשוטהיותר בכדי לבדוק האם אכן מדובר בבעיית פיזור חום - פתח את המארז וכוון מאוורר ביתי גדול ישירות על המעבד וכרטיסי המסך, ותראה האם יש שיפור בביצועים במצב כזה.

ג. אני מציע שתוודא שהאיוורור במארז תקין (יש מאוורר קידמי אחד לפחות שמכניס אוויר קר, לפחות מאוורר אחורי אחד שמוציא את האוויר החם). יכול להיות שאפילו תרצה לרענן את המשחה התרמית שבין המעבד וגוף הקירור.

ד. אני מאד מקווה שיש לך מארז המיועד לרמות חום כמו אלו שהחומרה שלך מסוגלת לייצר, כלומר מארז שבו ספק כח ממוקם בחלקו התחתון ושהוא בעל פתח איוורור בחלקו העליון (אולי מחובר לשם מאוורר שמוציא אוויר חם). אם לא - אולי כדאי לשקול את החלפתו.

4. קיימת האפשרות שהבעיה נובעת בכלל מהדרייברים של כרטיסי המסך, במיוחד לאור העובדה שאתה עושה שימוש במערך CrossFire. וודא כי הדרייברים של כרטיסי המסך מעודכנים לגירסה האחרונה.

הערה: לא ציינת את דגם לוח האם, אז אני לא יודע האם מערך ה CrossFire עובד ב X8 או ב X4 (ב X4 הביצועים אמורים להיות פחות טובים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...