איפה קונים קומקום? חחח - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה קונים קומקום? חחח

Sargon

Recommended Posts

פתאטי שאני צריך לשאול באינטרנט איפה לקנות קומקום.

אני מניח שבקניון יש קומקום או בשופר סל?

אבל איזה קומקום כדאי לקנות?

בשופר סל יהיה לי הכי קל לקנות כי יש לי ליד העבודה אבל לא יודע אם הקומקומים שלהם טובים.

צריך קומקום שהוא יחסית בריא מבחינת הפלסטיק ושאר הפרמטרים.

להזמין באינטרנט מ"איציק קומקומים ומוצרי חשמל" נראה לי קצת פחות אמין.

יש לי גם קניון ליד הבית אבל אני לא סגור באיזה חנות לקנות, אני שונא סתם להסתובב בקניון ולחפש במקום לדעת לאיזה חנות אני צריך ללכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון הייתי ממליץ לך ללכת למרכז קניות, מקום שיש בו כמה כמו שקמ אלקטריק, מחסני חשמל, טרקין וכו'.

כנס ותעשה סקר שוק קצר, אני אישית הייתי ממליץ ללכת על קומקום שעשוי מנירוסטה ולא פלסטיק, כבר הוכיחו שפלסטיק משחרר חומרים רעילים לאורך זמן כשאר הוא מתחמם. שים לב שמומלץ שיהיה מסננת בקצה הקומקום.

כמו כן הייתי ממליץ להמנע מהחברות האלה שמוצאים בשופרסל כמו Gold Line וללכת על משהו ברמה יותר טובה כמו Graetz או Kenwood.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה נסגר? יש לי קומקום KENNEDY שאבא שלי קנה כי הוא אמר שזה חברה טובה ורציתי להזמין מהאתר שלהם בארץ אבל האתר ביזיוני ואני לא בטוח אם הוא לא מפוקפק.

האתר הוא www.kennedy.co.il

האבטחה המוצפנת שם דפוקה(הדפדפן כתב שהם משתמשים בהצפנה שהיא OBSELETE) והם בכלל שלחו לי פרטי הזמנה לפני שהכנסתי את פרטי כרטיס האשראי, כאילו שכבר הזמנתי מהם.

הם יכולים לעשות את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי פעם בשופרסל דיל אלל"ט, וביקשתי לקנות קומקום חשמלי.

היה על קומקום של HAIER שבדרך כלל כאילו עולה לפחות פי 2, אולי אפילו פי 3.

והוא נמכר ב100 שקל בלבד במהלך המבצע.

המוכר אמר לי שזה קומקום ממש טוב וכדאי מאוד לקנות אותו, שהוא עוצמתי ואיכותי יחסית, והתרשמתי שהוא באמת מאמין בכך באופן אישי.

אז קניתי.

אני מאוד מרוצה מהקומקום.

הוא חזק ומהיר, 2520-3000W.

הוא מסיים את ההרתחה יותר מהר מכל קומקום שהיה לי בעבר.

אם ממלאים אותו לכוס אחת או שתיים הוא מסיים ממש מהר.

נדמה לי שהוא עשוי מנירוסטה או משהו.

יש לו מכסה שמונע התזה בפתיחתו, ופילטר בסיסי.

בסיס עם חיבור ב360 מעלות.

תאורה יפה בצבע כחול של מד המים בזמן שהוא פועל.

ידית חזקה רחוקה מהקומקום ובטוחה.

מאבד חום יחסית לאט.

באמת מוצר טוב יחסית ל100 שקל ששילמתי עליו.

הנה תמונה שלו:

62636.jpg

לכל הפחות מה שאתה יכול ללמוד מהסיפור זה שיש טובים, וכדאי לפקוח עין.

אפילו אם יש לך קומקום חשמלי במצב טוב יחסית, זה רעיון חכם לחפש לקנות מראש במבצע את הקומקום הבא.

לא צריך להוציא 350 שקל על קומקום טוב.

אפשר לקנות אותו ב100 עם קצת סבלנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלוהים אדירים, זה פאקינג קומקום. לך תקנה קומקום של קנדי ב-70 ש"ח בשופרסל.

רק תזכור שאם אתה ממלא אותו במי ברז אז צריך לנקות אבנית פעם בכמה זמן. אם אתה ממלא אותו רק במים מסוננים (כמו תמי 4 או בריטה) אז לא צריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה פאקינג קומקום אבל יש קומקומים הרבה פחות טובים, ויש הרבה יותר טובים.

ונחמד ליפול על קומקום מהיותר טובים, שלא מריחים חזק כמו פלסטיק כל פעם שאתה מרתיח בהם מים, או לוקח להם שנה לרתוח.

או שגורמים לך לכוויות מדי פעם כי המהנדס שלהם לוקה בפיגור שכלי, ושנוטים להתקלקל.

החוכמה היא למצוא קומקום טוב במחיר של קומקום זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה ממלא אותו רק במים מסוננים (כמו תמי 4 או בריטה) אז לא צריך.

הלוואי. לאמא שלי יש קטע פולני שמרתיחים רק מים מסוננים והקומקום שלנו מתמלא באבנית בקצב היסטרי.

לגבי הקומקום - אין מה להשקיע, לך תקנה קומקום מנירוסטה ב100 ש"ח ותהנה מהקפה/תה שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גר עם ההורים. ואמא שלי קמצנית גדולה שמרתיחה מים על הגז בלבד. חשבתי שאולי כדאי לרכוש קומקום חשמלי ולקבוע עובדה שמהיום מרתיחים מים בקומקום החשמלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוואי. לאמא שלי יש קטע פולני שמרתיחים רק מים מסוננים והקומקום שלנו מתמלא באבנית בקצב היסטרי.

מנסיון - במים מסוננים באמת אין אבנית בכלל. אם אצלכם יש אבנית כנראה הסינון שווה לזבל (או שעבדו עליכם ואין סינון בכלל).

אמא שלי קמצנית גדולה שמרתיחה מים על הגז בלבד

איך שייך קמצנות? לפחות עד כמה שידוע לי, עולה יותר לחמם על הגז מאשר בקומקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההורים שלי חישבו את זה פעם, והגיעו למסקנה שגז עולה יותר מחשמל.

נניח שהקומקום שלך צורך 2000 וואט, שלוקח לו 5 דקות להרתיח מים, ושאתה מפעיל אותו 3 פעמים ביום, כל יום. יוצא בערך 15 קילווואט בחודש, שהם משהו כמו 9 שקל בחודש. זה הצרכן הכי גדול בבית שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו 5 דקות להרתיח מים זה המון. ממלאים את הקומקום בכמות המינימלית שצריך (אם אני מכין שתייה חמה לי ולזוגתי אז לא צריך יותר מחצי ליטר שזה גם ככה המינימום של הקומקום) ולוקח דקה להרתיח אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן לי 2 בלוני גז (הקטנים) נגמרו לי אחרי שנתיים ++ וכל מילוי של אחד כזה עולה 150 ש"ח

http://srvt1.i-ecnet.co.il/scripts/mgrqispi.dll?APPNAME=iec&PRGNAME=InstrumentsByGroup&ARGUMENTS=-N1

אני לא יודע איך הגעת ל 9 שקל בחודש ... אולי ביום ...

נגיד שהקומקום צורך כ60 וואט ל2 דקות

60*3*31=5580*0.0066=36ש"ח בחודש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...