GTA V - הדיון הראשי - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTA V - הדיון הראשי

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 854
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אל תעשו חשבון ותקנו מה שנראה לכם, אני קניתי את הINFERNUS ואת הדירה בEclipse towers ב500K ובהתחלה קצת פחדתי שעשיתי טעות ובזבזתי הכל אבל ממש לא קשה להרוויח כסף במשחק, אני יומיים אחרי הקניה וכבר יש לי 450K..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי , מוזמן לראות את המפרט,הוא בפרופיל

יש לי 850M הוא יותר חזק משלך, אבל אני מריץ איתו את המשחק בצורה מעולה, על 1080P עם הגדרות HIGH עם 40+ FPS בלי דרופים.

או 1080P על normal עם 70+ FPS גם במולטי פלייר

איזה כיף לשמוע :)

בכללי המפרט שלי יותר חזק משלך אבל רק הכרטיס שלך יותר מתקדם.

אני אבדוק עכשיו מה ההבדל בין 750M לבין 850M.

בכל מקרה אני שמח שאוכל לשחק בצורה נורמלית על FHD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תעשו חשבון ותקנו מה שנראה לכם, אני קניתי את הINFERNUS ואת הדירה בEclipse towers ב500K ובהתחלה קצת פחדתי שעשיתי טעות ובזבזתי הכל אבל ממש לא קשה להרוויח כסף במשחק, אני יומיים אחרי הקניה וכבר יש לי 450K..

וכמה זמן שיחקת?? למרות שעשיתי 400k אתמול והייתי על המשחק כמעט כל היום מ12 בבוקר. לא לכולם יש מספיק זמן לשחק לכן רוצים לנצל את הכסף בצורה המיטבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך להיות ברמה 12 כדי שתפתח לך האפשרות לעשות הייסט בעצמך

כדי שיהיה אפשר לעשות הייסט אתה צריך דירה "HIGH-END" ככה שאין טעם לקנות את ה"זולות"

הכי זולה היא 250 +- והמיקום שלה נמצאת באמצע העיר (גם לי יש אחת שם)

אתם לא חייבים ללכת על הרכב הכי יקר שיש ... אני הלכתי על הרכב שעולה 95000$ והוא פשוט מעולה ... אל תבזבזו ישר הכל ... כל התוספות שאתם רוצים כמו נשקים\שיפור לרכבים\בגדים וכ'ו עולים גם כסף ... ( הדבר הכי טוב הוא הצופר של הרכב ... פשוט גאונות! )

250 זה דירה היי אנד הזולה והטובה?

הבנתי שה-500K די מסריחה מבחינת מיקום.

היא כוללת גם חניה ל-10 מכוניות והשיט הזה?

אני אוהב את האינפרנוס, אבל רציתי משהו או יותר קלאסי, או יותר אקזוטי. למרות שמבחינת התנהגות כביש היא מעולה, וגם יש שיפורים אז בכלל.

הקומט (911) היא ברמה מתחת? היא נחשבת סופר או ספורט? אני פשוט אוהב 911 בכללי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב זה הביא לי. הייתי צריך לחכות לשיחה מסימיון שמשום מה רק עכשיו הגיעה

קניתי בסוף דירה ב- Del Perro Heights במשהו כמו 480K אבל נתקלתי בבאג מעצבן - כשאני מנסה להכניס את הרכב שלי לחנייה הוידאו של הכניסה לחנייה מתנגן ואז מיד אחריו השחקן שלי יוצא מהרכב שעובד עדיין מול השער ואני לא יכול לעשות כלום, לא לזוז, לא להכנס לרכב ואפילו לא מצליח לפתוח את התפריט M בשביל להרוג את עצמי. הדבר היחיד שאני יכול לעשות זה לפתוח את התפריט הראשי עם ESC ומשם לנסות להכנס ל- session חדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...