GTA V - הדיון הראשי - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTA V - הדיון הראשי

djelectric

Recommended Posts

אין דבר כזה תפוסות. אין הגבלה על כמות הרוכשים של דירה מסויימת, וכל משתמש יכול להחזיק עד 2 דירות.

כשאתה נכנס לדירה אתה למעשה משגר את עצמך פנימה אל שקיים בשבילך ובשביל חברים שרוצים להצטרף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 854
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני כרגע בסינגל, תגידו יש דרך לשנות את המכונית DEFAULT של כל שחקן ושחקן?

אני רוצה לקחת מכונית, לשדרג אותה בWORK SHOP ולהפוך אותה לשלי. ז"א אם היא נאבדת או מתפוצצת היא תמיד תחזור, הכיצד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחלתי לשחק בשעה טובה, בינתיים נראה טוב ועובד חלק.

אני משחק על 1920X1080 והכל על HIGH עם DX11.

רק אותי משגע הsave replay הזה שמופיע בפינה השמאלית למעלה של המסך? איך מעיפים את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחזיק ALT ותלחץ F2

ניסיתי, לא עבד.

לחצתי גם f3 בשביל לעשות לו OFF והחרא הזה עדיין בפינה של המסך.

זה משגע אותי.

עריכה:

מדובר על הכפתור save replay בצד השמאלי של המסך.

למי שנתקע עם זה גם, מדובר על תוכנה בשם evolve.

כדי להוריד את זה פשוט תסגרו אותה או תכבו את הreplay בהגדרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר שהתווכחנו כמה עמודים על שימוש במקלדת עכבר נגד שלט נגד מעבר בין שניהם על פי הצורך תוך כדי משחק.

מישהו ניסה ויש לו מה לומר לגבי זה?

השלט שלי תמיד מחובר למחשב אבל אני מעדיף מקלדת ועכבר,זאת החוויה הכללית שלי משימוש בשלט לעומת מקלדת:

מכוניות-אני חושב שפשוט התרגלתי לשלוט על המכוניות עם מקלדת כי השליטה עם הג'ויסטיק מרגישה מרושלת מעט.

מטוסים- טיסה עם שלט מרגישה לי הרבה יותר נוחה,עם המקלדת צריך ללחוץ לאורך כל הטיסה,גם כשאתה לא פונה ב2 כפתורים ובשלט זה רק להזיז את הסטיק. מה שכן,לכוון עם השלט כמעט ולא אפשרי,עם הcannon אתה לא תפגע בכלים לאפשר גם להסתבך עם הlock-on. אני עברתי למקלדת ועכבר בגלל זה.

מסוקים-פחות או יותר כמו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה עוד מישהו שנתקל בבעיות של האונליין?

אחרי הטוטוריאל הראשון באונליין המשחק קורס לי.. לפעמים טוען ללא הפסקה (הגעתי למצב שהמתנתי שעה וחצי וכלום).

האם לדעתכם התקנה מחדש תעזור לי פה? בכל זאת זה 65GB..אני משתמש בגרסת הסטים למי שתהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...