GTA V - הדיון הראשי - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTA V - הדיון הראשי

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 854
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
תשקיעו 150 שקל בקונטרולר

הוא יושב לי על הברכיים וכל פעם שאני נכנס לרכב אני משחק איתו

זה מה שעשיתי בGTA IV.

בGTA 3 לא היה לי קונטרולר.

בהתחלה לקח לי זמן להתרגל לקונטרולר כי אני לא מגיע מהקונסולות.

אחרי שמשחקי המרוצים אימנו אותי להשתמש בו ברמה גבוהה של נוחות ודיוק זה עבר גם לGTA.

מכל המשחקים אולי אחד המשחקים בהם השימוש במקלדת/עכבר לנהיגה הכי "קל", והדבר רק השתפר מגרסה לגרסה, אבל בסופו של דבר חווית נהיגה מושלמת צריכה סוויצ'ים אנלוגים כדי לדמות שליטה בדוושות והגה.

יש כאן מי שאמרו שהם משתמשים בשלט רק למרוצים.

זה רק מוכיח שיש יתרון מדיד לקונטרולר בשליטה על המכונית ובתוצאות על הכביש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק מותקן אצלי על HD של (5400RPM) שזה איטי יחסית. והמשחק עובד בצורה מעולה! אין צורך לתקוע אותו בSSD

אני חולה על המשחק הזה! שיחקתי בסינגל קצת, ובמולטי קצת, עם מישהו מהcrew בשם duck_slinger עשינו מלא הייסטים ועליתי לרמה 13

הרווחתי מלא כסף. קניתי 2 מכוניות ובית HIGH END

ונשאר לי עוד מלא כסף.

עשיתי גם מירוצים פה ושם ואני חייב להגיד שעם הקונטרולר אני ממש נהנה, וגם ניצחתי כמה פעמים (כשהיה מירוץ שלכולם מכוניות דומות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שעוד עוזר בזה זה להעלות את הפריוריטי של התהליך של המשחק ל high. לא יודע איך זה עוזר אבל זה גם עוזר לטפל בתופעה

טוב אז על high זה דופק את ההקלטה עם shadowplay. הוידאו יוצא חתוך למטה ומוזז הצידה. above normal it is then...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק מותקן אצלי על HD של (5400RPM) שזה איטי יחסית. והמשחק עובד בצורה מעולה! אין צורך לתקוע אותו בSSD

אני חולה על המשחק הזה! שיחקתי בסינגל קצת, ובמולטי קצת, עם מישהו מהcrew בשם duck_slinger עשינו מלא הייסטים ועליתי לרמה 13

הרווחתי מלא כסף. קניתי 2 מכוניות ובית HIGH END

ונשאר לי עוד מלא כסף.

עשיתי גם מירוצים פה ושם ואני חייב להגיד שעם הקונטרולר אני ממש נהנה, וגם ניצחתי כמה פעמים (כשהיה מירוץ שלכולם מכוניות דומות)

את שניכם אני מזמין כל הזמן ואתם אף פעם לא מצטרפים..

המרוצים במשחק באמת כיפים הבעיה היחידה היא הלאגים. ממליץ לנסות מירוץ עם אופנועי שטח זה הדבר הכי מצחיק ששיחקתי בו.. יש שם טילים ושטויות כאלה שאתה יכול לאסוף במירוץ ולירות במתחרים חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...