GTA V - הדיון הראשי - עמוד 14 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTA V - הדיון הראשי

djelectric

Recommended Posts

אצלי ה 3d pro לא מזוהה במשחק, תעדכן אם הצלחת לחבר

אני גם עם 3d pro וגם המשחק לא מזהה אותו.

אני מנסה להגדיר אותו דרך pinnacle game profiler אבל ה- xinput override לא נראה שעובד עם המשחק. אם אני לא יצליח להגדיר את זה אז כנראה שהפתרון הכי טוב של זה יהיה להמיר את הג'וייסטיק לתזוזת עכבר (כשמופעל שליטת עכבר על המטוס)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 854
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
חיפשתי לתומי סרטונים באיכות טובה של GTA ביוטיוב, ומה גילתי לפתע?

שיש ביוטיוב יש אופציה לצפות ב- ?!?!

זאת אומרת 4320P

WTF ?!?!?

זה משהו חדש?

לדוגמא:

ולמה המחשב שלי לא מצליח לצפות בזה?

מעבד i5 וכרטיס מסך 770. מה ציפית?

היום אפילו i7 יתאמץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך VSYNC מופעל? הוא מופעל בברירת מחדל על half refresh rate ואם המסך שלך 60HZ אז זה הגיוני שיינעל על 30 FPS. או שתבטל vsync או שתפעיל על on. (ממליץ להפעיל adaptive מהדרייבר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן VSYNC מופעל. אנסה אדפטיב (כי בלי VSYNC במשחק הזה הקריעות לא נורמאליות). מה שמוזר זה שזה לא היה ככה בהתחלה וה VSYNC היה נועל אותי על 59FPS (זה מה שהגדרתי למסך) כל הזמן ופתאום לפעמים הוא נועל על 30 ולפעמים על 59.

אני יכול להיות 10 דקות נעול על 59 ואז 10 דקות נעול על 30 בלי קשר לדרופים או מאמץ מיוחד של הכרטיס.

מוזר, ננסה אדפטיב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אדפטיב סידר את זה בשבילי, נעול על 60 כשאפשר.

אגב, בדיוק קיבלתי את טרוור.

הבחור לא מפסיק להצחיק, גם הסביבה שלו פשוט יפיפייה, מה שגורם ל-FPS לרדת לסביבות ה45-56

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק פשוט אדיר

כרגע בשמירה מראה לי באזור ה 40 אחוז התקדמות בעלילה

קצת נוצרו לי זמנים שאני יכול סתם להסתובב ולטייל אבל עדיין בקטנה

הטניס פה ממש טוב משחק טניס סינגל פלייר ברמה הזאת יכול להמכר בכמה דולרים בפני עצמו הכי מצחיק לשחק עם טרוור כי הוא מתעצבן

https://youtu.be/CH_2D9ZBT7g

חוץ מזה נהנה לטייל באופנים ממש עשו עבודה טובה בקונטרולר צריך ללחוץ על A ולפי המהירות לחיצות הדיווש בהתאמה זה מרגיש ממש טוב

ואפשר גם להשען קדימה או אחורה במבט ראשון זה מרגיש ממש כמו נסיעת אופנים IRL

לעשות נסיעות ארוכות זה נחמד ולא כמו במשחקים אחרים פה הסביבה מרגישה פשוט מציאותית מבחינת התנהגויות של הסובבים כמות רכבים והנסיעה שלהם

התרשמתי גם מהכלבים במשחק מחפש לראות כמה סוגים נמצא

בנתיים ראיתי איזה האסקי חמוד גולדן רטבירים פודל והכלב הראשי של הדמות וכולם עשויים עם אנימציות משכנעות

מצלם בנייד במשחק את הכלבים שאני מוצא לעשות אוסף בגלרייה

https://youtu.be/m7sTz5-0Xc4

https://youtu.be/C12-2Z5DhTo

https://youtu.be/X7ZhumlzS5Y

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשבר לי מהאונליין, באמת. 60% מהזמן שלי מתבזבז על זמני טעינה, המשחק כל הזמן נתקע באמצע משימות לאחר חצי שעה של משחק (פתאום אין HUD והמשימות לא ממשיכות) וחייב להרוג את התהליך כדי לצאת, אותו דבר עם מירוצים חיכיתי 15 דקות כדי למצוא משחק ופשוט הגעתי למסך שהדמות שלי עומדת ליד המכונית ושום דבר לא קורה. לאחר 10 דקות של המתנה הייתי חייב להרוג את התהליך כדי לצאת מהמשחק..

נראה לי שאני אקח הפסקה עד שיסדרו את כל הבאגים האלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשבר לי מהאונליין, באמת. 60% מהזמן שלי מתבזבז על זמני טעינה, המשחק כל הזמן נתקע באמצע משימות לאחר חצי שעה של משחק (פתאום אין HUD והמשימות לא ממשיכות) וחייב להרוג את התהליך כדי לצאת, אותו דבר עם מירוצים חיכיתי 15 דקות כדי למצוא משחק ופשוט הגעתי למסך שהדמות שלי עומדת ליד המכונית ושום דבר לא קורה. לאחר 10 דקות של המתנה הייתי חייב להרוג את התהליך כדי לצאת מהמשחק..

נראה לי שאני אקח הפסקה עד שיסדרו את כל הבאגים האלה...

מסכי טעינה לא יסדרו כי אין מה לעשות, אל תצפה לתיקון לזה. אוליי בזמני הטעינה..

שאר הבאגים שציינת לא נתקלתי בהם.. נתקלתי באחרים ובהרבה יותר גרועים שלשמחתי הצלחתי לסדר.

אין ספק שאתה צודק לגבי כמות הבאגים. השקה מאוד מאוד גרועה מצד האונלין. בדרך כלל השקות כאלה גורמות לקריסה של שרתים וכדומה.. במקרה של רוקסטאר השרתים עמדו איתנים אבל המשחק לא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכי טעינה לא יסדרו כי אין מה לעשות, אל תצפה לתיקון לזה. אוליי בזמני הטעינה..

שאר הבאגים שציינת לא נתקלתי בהם.. נתקלתי באחרים ובהרבה יותר גרועים שלשמחתי הצלחתי לסדר.

אין ספק שאתה צודק לגבי כמות הבאגים. השקה מאוד מאוד גרועה מצד האונלין. בדרך כלל השקות כאלה גורמות לקריסה של שרתים וכדומה.. במקרה של רוקסטאר השרתים עמדו איתנים אבל המשחק לא..

אין לי מושג על מה אתם מדברים לא קרה לי עד עכשיו כאלה בעיות רציניות.

הדבר היחידי שמפריע לי כמובן זה זמני הטעינה שיחסית ארוכים אבל לא חושב שיש משהו לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3emi, אני מסכים איתך לחלוטין. זה בהחלט אחד המשחקים האדירים ביותר שיוצרו אי פעם.

לגבי האונליין, עדיין לא הגעתי לזה.

תיארתי לעצמי שבהתחלה יהיו לא מעט בעיות לכן אני משחק רק בסינגל ורוצה לסיים אותו קודם כל.

והאמת, שאני ממש ממש נהנה ממנו.

מקווה שהבעיות באונליין יפתרו במהרה ובהמשך נוכל להנות כולנו משודים משותפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו מעוניין בכסף קל בסינגל? תקנו את Property: Sonar Collections Dock. זה יתן לכם גישה לחפש פסולת גרעינית. כל מיכל כזה שמוצאים נותן לכם 23K מיידית + התקדמות לעבר 100% completion

הבעיה:

הפסולת מפוזרת במים מסביב ל- san andreas

יש רק 30 מיכלים

אבל יש לכם את הסונאר כדי לעזור למצוא אותם ככה שזה לא קשה מידי, סתם לוקח קצת זמן

זה נמצא פה בעלות של 250K

1QntTpc.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...