GTA V - הדיון הראשי - עמוד 16 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTA V - הדיון הראשי

djelectric

Recommended Posts

הכלב - ללכת איתו לטייל :P

הוא יכול לעזור בקרבות ויכול לעזור למצוא collectibles. אבל חוץ מזה לא הרבה.

בתים ורכבים אתה מדבר על הסינגל או במולטי? בסינגל לכל דמות כבר יש משלה שנמצא תמיד ליד הבית שלך וליד איפה שאתה מגיע ב- spawn. ברגע שייפתח לך האפשרות לקנות בתים (אחרי 4-5 משימות נראה לי) אם תקנה מוסך תיפתח לך האפשרות לקנות רכבים דרך הטלפון (אינטרנט)

במולטי אתה מקבל רכב משלך בהתחלה וכמה שאני יודע אתה ישר יכול לקנות רכב חדש אם יש לך כסף, אתה רק תצטרך לקנות לו ביטוח ולהוסיף לו locator (מה שברכב הראשון נותנים לך בחינם)

שמירה בבית מקדמת את הזמן בכמה שעות (8 נראה לי). שמירה מהירה לא מקדמת את הזמן אבל שומרת את המיקום שלך ושל הרכב שלך אם אתה נמצא באחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 854
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למייקל bullet time. לטרוור זה לא בדיוק bullet time, זה מאט קצת את הזמן אבל העיקר של זה זה שאתה נהיה בלתי פגיע

http://gta.wikia.com/Special_Ability

הכלב יכול להיכנס אתך לרכב? לבצע איתך משימות? כל מה ששאלתי נוגע לסינגל... ובנוגע ליליכולות.. רק מייקל יכול ללכת מכות נורמלי?

בחלק מהמשימות הכלב נכנס איתך לרכב, אבל אני לא יודע אם אתה יכול לעשות את זה מחוץ למשימה.

סקילים צריך לשפר. כמה שתלך מכות עם אנשים ככה הסקיל יעלה וככה הדמות תשתפר ותעשה עוד נזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טרוור מאט טיפה את הזמן, מעלה נזק לאויב ומוריד נזק עצמי, אבל הוא לא הופך לבלתי פגיע. מייקל מאט ממש את הזמן ואין שינוי בנזק.

גם טניס מעלה strength. את הסקיל של מייקל אפשר להעלות בעזרת היוגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי המחיקה לא עזרה, פשוט את הסטיקי בומב תזרוק מתוך הגרר, ואל תזרוק רימונים וכו' שאתה ברגל, כך תעבור את זה בשלום.

שאתה הורס את המשאית גם תזרוק רימון\סטיקי מתוך הרכב מילוט.

כן ראיתי את הפתרון הזה באינטרנט, לחלק זה עבד ולחלק לא, אבל מה עם הסטיקי כדי לפתוח את הדלת של המכונית המשורינת? יש דרך אחרת לפתוח את הדלת בלי הסטיקי?

זה היה גם לי.

תכנס לתיקייה של המשחק במסמכים שלי.

in C:\Users\YOUR NAME\Rockstar Games\GTAV\Profile\YOUR PROFILE NUMBER

ותמחק את שני הקבצים:

pc_settings.bin

cfg.dat

תכנס למשחק וזה יאפס לך את ההגדרות.

חשוב מאוד שלא תיגע בהגדרות אחרי שמחקת את הקבצים. קודם תסיים את המשימה ואז תשנה את ההגדרות.

תהנה

את הפתרון הזה לא ראיתי באינטרנט...

איזה הגדרות הוא מוחק בדיוק?

כי לפי מה שאני זוכר לא נגעתי בשום הגדרה. אני משחק על דיפול בהכל (גם גרפיקה וגם מקשים....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ראיתי את הפתרון הזה באינטרנט, לחלק זה עבד ולחלק לא, אבל מה עם הסטיקי כדי לפתוח את הדלת של המכונית המשורינת? יש דרך אחרת לפתוח את הדלת בלי הסטיקי?

את הפתרון הזה לא ראיתי באינטרנט...

איזה הגדרות הוא מוחק בדיוק?

כי לפי מה שאני זוכר לא נגעתי בשום הגדרה. אני משחק על דיפול בהכל (גם גרפיקה וגם מקשים....)

את ההגדרות הגרפיות והקונטרול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא כמו בSA שיש מקומות ללימוד אומנויות לחימה. כשמישהו תוקף אותך, אתה לוחץ רווח כדי להתחמק ועם העכבר כדי לתקוף. יש גם מקשים על המקלדת שאפשר להשתמש אבל אין בהם ממש יתרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את ההגדרות הגרפיות והקונטרול.

טוב זה לא עובד לי...

מישהו יכול להגיד לי מה קורה אחרי שהמשחק מחליף למייקל? יש עוד המשך למשימה?

אני שוקל פשוט למות 3 פעמים ולדלג על המשימה הזאת... אבל אני לא רוצה להפסיד משהו מעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול זה הסוף של המשימה.

After Franklin feels safe, he contacts Michael and is informed that Michael is on his way to drop off the score. The game then switches to Michael as he drives to the drop-off point. Michael drops off the bonds and begins to speak with their contact. The contact then persuades Michael to get his "crew" (Michael and Franklin) to collect five cars for him in exchange for him allowing Michael to work with Solomon Richards and a massive cash payout for each member of the crew.

http://gta.wikia.com/Blitz_Play

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...