Xbox one or PS4 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Xbox one or PS4

dzbeda

Recommended Posts

הייתי לאחרונה עם דילמה דומה.

המשחקים הבלעדיים לא עניינו אותי.

בסוף קניתי ושמתי אותו בסלון.

בימים הקרובים אני אקנה שלט או שניים של וגמרנו.

תשקול את האפשרות הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...
החלטתי לתת הזדמנות לקונסולת משחקים. אני כן מחפש בקונסולה את המרכיב של הקולנוע ביתי ואני מתלבט בין השנים

מה אתם ממליצים ?

כאחד שיש לו את 2 הקונסולות, ואני מאוד אובייקטיבי (לפחות לדעתי) בנוגע לזה, כי בסופו של דבר אני מעביר 99% מהזמן במחשב:

אקסקלוסיביים:

האקסקלוסיביים של על הפנים. אחד אחד. ללא שום הגזמה. חוץ מ-Bloodborne שבו לו שיחקתי ולא מתחבר לז'אנר. (יכול לשחק כפקטור אם אתה מת על סדרת Dark Souls).

בXBOX ONE אתה יכול לדלג על האקסקלוסיביים הראשונים: FORZA5 לא משהו, ו-DEAD RISING 3 והמשחק על רומא (שכחתי את שמו) אתה יכול למצוא במחשב.

מה שכן, וזה מהווה יתרון עצום לXBOX ONE, יש לו 2 אקסקלוסיביים, שלדעתי, לפחות, שווים את קניית הקונסולוה.

FORZA HORIZON 2. כחובב משחקי מרוצים, לא היה משחק שנהנתי בו יותר מHORIZON 2. פשוט כיף טהור.

SUNSET OVERDRIVE. לא היה משחק בשנים האחרונות שבאמת צחקתי בקול מהקווסטים המטורפים והמצחיקים שיש למשחק הזה. ההתחלה שלו לא משהו, אבל חכה שתגיע לאמצע וסוף המשחק.

HALO MCC: אסון. פשוט אסון. עד כדי כך שדרשתי החזר כספי (ולמזלי קיבלתי תוך מספר דקות).

קהילה:

יש קהילה בוגרת ויש את כל הילדודס. עכשיו מה קורה לילדודס? הם כמו עדר כבשים. אחד אומר משהו, אלף הולכים אחריו.

כך זה עם הדור הנוכחי. כמה אמרו שPS4 טוב, וכל הילדים הקטנים קנו .

PS4 יכולה להיות קונסולה טובה. אבל מה אני בעצם מנסה לומר? קהילה.

בוא נעשה השוואה:

Driveclub של . אתה מתחיל מירוץ אונליין, אין ולא יהיה מירוץ שלא יהיו בו ילדים קטנים שיעשו הכל כדי להרוס לך את הכיף. הם יעשו הכל כדי להוציא את הרכב שלך מהכביש והמירוץ, כך שרוב הזמן, אתה תתמקד בילדודס הקטנים האלה ולא בנהיגה עצמה.

אני לא מגזים, ואומר שבXBOX ONE, במיוחד אם משווים מירוצים - בHORIZON 2 המצב הפוך לגמריי. אתה תשמע לרוב במיקרופון אנשים בוגרים, ולעתים רחוקות יהיה איזה צוציק או טרול שידחוף את האוטו שלך לצידי הכביש.

זה נשמע קצת הזוי. אבל זו האמת, לפחות מהנסיון שלי. ולמה זה קורה, נתתי לך את התיאוריה שלי לפחות.

שלט:

תתכונן לקנות כבל ארוך של USB MINI לשלט של כי הסוללה שלו מספיקה ל3 עד 5 שעות.

השלט של XBOX ONE משתמש בבטריות הישנות והטובות כמו שהיה עם XBOX 360. ולכן הזמן מתארך פי 435435435. כלומר, תחליף בטריות, או תטעין אותן, פעם ב3-4 שבועות (תקנה בטריות טובות).

בעניין הנוחות, כל אחד והדעה שלו. אומר רק שב-DUALSHOCK 4 האגודל שלי במשחקי FPS וTHIRD PERSON כל הזמן מחליק. בשלט של XBOX ONE לא, כי יש חוסם כזה בצדדים כדי שהאצבעות שלך לא יחליקו.

חיסרון בשלט של XBONE: אם תחבר למחשב, כל פעם שתדליק את המחשב, השלט ישמיע רטט. דבר מגפר לגמריי.

השלט של PS4 במחשב עובד מעולה.

הרטט של שלט XBONE אחד הטובים. כשאתה משחק במשחקי מירוץ, GTA5 בנהיגה, הרטט מרגיש מאוד טוב בניגוד לשלט של PS4 ושלטים של הדור הקודם.

אפליקציות:

בXBONE יש הרבה הרבה הרבה יותר אפליקציות. אם שימושיות ואם מיותרות, זה כבר לטעמך האישי.

TWITCH:

בXBONE הTWITCH פתוח להכל. כלומר, גם סטרימים של מחשב וגם (לא בטוח) של PS4.

בPS4 בTWITCH הסטרים רק לשחקני PS4.

האם זה אומר משהו על סוני? הם חוששים להראות חומר של פלטפורמות מתחרות? לא יודע... העניין די תמוהה.

הקלטה של סרטונים:

הDVR של XBONE על הפנים. על הפנים. על הפנים. אי אפשר להעביר סרטונים דרך . דבר מפגר ביותר.

תוכנת ההקלטה של PS4 לעומת זאת, מעולה. גם האיכות יותר טובה, וגם נותן לך להקליט 15 דקות במקום 5 דקות בXBONE.

מערכת הפעלה:

מערכת ההפעלה של PS4 מהירה יותר מהמתחרה, אבל כוללת באג של התחברות כבר שנה וחצי מאז שהקונסולה יצאה - לאחר כחצי שעה הקונסולה פשוט זורקת את המשתמש אונליין שלך מכל שירותי האונליין. כדי להתחבר מחדש יש לאפס את הגדרות הרשת או לכבות ולהפעיל את הקונסולה.

מערכת ההפעלה של XBONE יותר איטית, אך כוללת יותר פיצ'רים ועיצוב נחמד של כל קיצורי הדרך והמראה.

זהו פחות או יותר. אם אזכר בעוד משהו, אעדכן כאן או בהודעה חדשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפוסט האחרון אוסף של שטויות והזיות...על איזה באג אתה מדבר?...יש לי כבר חצי שנה ...פעם אחת לא זרק שום דבר באמצע..או לפני או אחרי משחק...

איך עברת את הקו הירוק מFXP לכאן? יש פירצה בגדר. :police:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאחד שיש לו את 2 הקונסולות, ואני מאוד אובייקטיבי (לפחות לדעתי) בנוגע לזה, כי בסופו של דבר אני מעביר 99% מהזמן במחשב:

...

Driveclub של . אתה מתחיל מירוץ אונליין, אין ולא יהיה מירוץ שלא יהיו בו ילדים קטנים שיעשו הכל כדי להרוס לך את הכיף. הם יעשו הכל כדי להוציא את הרכב שלך מהכביש והמירוץ, כך שרוב הזמן, אתה תתמקד בילדודס הקטנים האלה ולא בנהיגה עצמה.

אני לא מגזים, ואומר שבXBOX ONE, במיוחד אם משווים מירוצים - בHORIZON 2 המצב הפוך לגמריי. אתה תשמע לרוב במיקרופון אנשים בוגרים, ולעתים רחוקות יהיה איזה צוציק או טרול שידחוף את האוטו שלך לצידי הכביש.

חבר, לא יודע עד כמה זה קשור לקהילה...אצלי כל משחק מירוצים מיידית הופך לסוג של Death Rally...

חבל שאין עוד משחקים כמו Burnout Paradise...

שאגב, יצא גם לפיסי, דבר שלדעתי אומר כבר הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

לי יש כבר כמה חודשים, ואני מרוצה מאוד מהקניה.

רוב המשחקים שברשותי הם אקסקלוסיביים ומרוצה מהם מאוד! אני גם מבסוט על המגמה של החידושים המוזלים של להיטי הps3. (המכירה של משחקי PS2 קצת בזויה בעיני אבל למי שלא רכש בעבר זה יכול להיות נחמד)

לבוא ולפסול את כל האקסקלוסיביים בטענה שהם " על הפנים אחד אחד" זה לא רציני כי כל אחד והטעם שלו..

על כל פנים, 2016 הולכת להיות שנה חזקה עבור הps4, תחזיקו חזק :)

אגב, מאיפה הבאת את זה שהtwitch הוא רק לשחקני , אני מזרים כל הזמן והחברים שלי (חסרי הקונסולה) צופים בכישלונות שלי בbloodborne,  או שאולי לא הבנתי אותך והתכוונת לצפייה בקונסולה עצמה?.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...