עזרה בקשר למסך U2414H - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בקשר למסך U2414H

Necessary_Evil

Recommended Posts

היי,

בעבר היה לנו מסך של מדגם U2312HM, והכל היה טוב.

המסך הלך וכעט אמור להיות מוחלף לדגם U2414H.

משתמש המסך מאוד רגיש לבהירות נמוכה, ושמתי לב שיש הבדלים במפרט הטכני שלהם שמעידים על כך שהמסך החדש עלול להיות פחות בהיר.

עד כמה הנתון הטכני של הבהירות משקף את המצב בפועל? יש מסך אחר של שלדעתכם עדיף כדי להמנע ממסך כהה מידי ?

תודה מראש !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, אני מניחה שלרב האנשים הוא יהיה בסדר, אבל כפי שאמרתי מדובר פה בבנאדם מאוד רגיש.

עם המסך P2314H סבל מבעיות בהירות, ולפי המפרט הוא גם 250 cd/m2

השאלה כאמור אם אמורה באמת להיות משמעות לפרמטר הזה, ואם עדיף לקחת מסך אחר למשל U2412M שאמור להיות בהיר יותר לפי המפרט ?

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקסימום בהירות הP2314H לא היה בהיר מספיק?

אפשר להעלות בהירות מעבר למה שהמסך נותן עם הגדרות הכרטיס הגרפי במערכת ההפעלה. עם זאת, לפי הביקורות, הU2412M אכן יותר בהיר מהP2414H, ואין מניעה לקחת אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה. יש למסך חסרונות לעומת הדגם החדש יותר?

ראיתי שיש גם דגם U2415 שגם לו יש בהירות גבוהה יותר, עדיף לקחת אותו או את הU2412?

ד.א במידה ולמחשב אין יציאת מה הדרך המומלצת להתחבר לדגמים החדשים יותר ?

שוב תודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין חסרונות מהותיים לU2412M לעומת הדגמים החדשים. הU2415 הוא מסך חדש יותר ומודרני יותר, ועדיף על הU2412M, אם המחיר שמשמעותית יותר גבוה לא מהווה בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תרצה אענה לך על זה בפרטי, בכל מקרה אני מבטיחה לך שההתעסקות בזה לא כיפית בכלל ועדיף שהכל היה עובד כמו שצריך.

אני באמת אשמח אם נתמקד בעיה העיקרית..

בכל מקרה הבעיה העיקרית פה היא הבהירות של המסכים, בדגם U2312M הבהירות גבוהה יותר מאשר בדגמים החדשים, השאלה שוב אם באמת דגם של P2314 הבהירות המוצהרת גבוהה ממה שקיים בפועל, ואולי אם בוחנים את הבהירות בפועל גם דגם של 250 cd/m2 אבל מוצלח יותר יתן בהירות בפועל דומה ל U2312M.

אותה שאלה גם הולכת לכיוון השני, כלומר אם הבהירות בפועל של הU2415 לא קרובה למה שמוצהר לפי המפרט..

כמה נורא להשתמש במתאם DVI לHDMI ? זה משפיע מאוד על איכות התצוגה ?

תודה רבה !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...