מחפש יורש לmx500 האגדי - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש יורש לmx500 האגדי

FastJack

Recommended Posts

אחרי 10+ שנים הmx500 שלי התחיל לזייף, הקליק השמאלי מגיב פעם בכמה לחיצות.

האחיזה של היא fingertip.

מה שאני מחפש זה לא דווקא העכבר הכי טוב שיש, אלה יחס ביצועים/עלות מקסימלי. קחו בחשבון שהmx500 היה עכבר ישן אבל הוא סיפק את כל הדרישות שלי.

מה שאני מחפש בעכבר זה שיהיה לו כפתורי back+forward, ושיהיה עם חוט (לא סובל עכברים אלחוטיים).

השימוש שלי בעכבר הוא רק למשחקי FPS או משהו שדורש דיוק+מהירות. ליום יום יש לי עכבר ארגונומי שהחיסרון שלו שהוא לא מתאים למשחקי FPS.

ראיתי שיש עכברים סיניים די זולים אבל הם לא רעים בכלל, לדוגמא:

http://www.amazon.com/Redragon-M601-CENTROPHORUS-2000-Buttons-Switches/dp/B00HTK1NCS/ref=sr_1_6?ie=UTF8&qid=1427615873&sr=8-6&keywords=mouse

http://www.amazon.com/Zelotes-Button-Optical-Wired-Gaming/dp/B00IFRH6JS/ref=sr_1_7?ie=UTF8&qid=1427615873&sr=8-7&keywords=mouse

אני לא פוסל גם עכברים יותר יקרים (logitech, , etc..) אבל הם צריכים להצדיק את המחיר שלהם.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני החלפתי את הMX500 שלי גם אחרי 8 שנים בערך בMX518 המכוער. שמתי עליו את הפלסטיקה של הMX500 כדי שלא יהיה מכוער חח.

במקרה של עכבר טוב באמת הייתי מסתכל רק על ראזר או לוג'יטק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי, 180 ש"ח לעכבר טוב זאת השקעה חכמה, בהתאם לדבריך ה-MX500 שרת אותך 10 שנים, אמנם אני לא יכול להתחייב שעכבר כזה או אחר יחזיק את אותה כמות של זמן, אך לפחות 3 שנים ישמעו כזמן הגיוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השתמשת ב mx500 עם אחיזת fingertip ? נשמע מוזר ביותר. זה דווקא עכבר שנוח להשתמש בו עם אחיזת palm. אבל כל אחד וההרגלים שלו.

בכל מקרה יש לי mx518 כבר 6 שנים והוא מתפקד כמו ביומו הראשון. העצה שלי אליך היא להמשיך להשתמש בעכבר דומה שכן אני חושב שהעכברים של לוג'יטק לא פחות ממעולים עם יחס עלות\תועלת גבוה במיוחד. אתה בעצמך השתמשת כ 10 שנים בעכבר.. לא צריך להגיד יותר מזה. אני חושב שהעכברים האלה עושים את עבודתם נאמנה במחיר שפוי לכל אדם.

הייתי ממליץ על g400 או g400s. שיהיה בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היית שואל אותי לפני שנה, הייתי אומר לך שאתה צודק ב100% ואין שום ספק שאני יקנה עכבר של לוג'יטק.

אבל היום אני עברתי להשתמש בעכבר ארגונומי לשימוש היום יומי (95%) ורק למשחקי FPS אני זקוק לעכבר אחר.

לכן זה קצת כואב בכיס לשלם 180+ ש"ח על עכבר שאני כמעט לא ישתמש בו.

בגלל זה אני מחפש עכבר עם יחס עלות/תועלת טוב, למרות שאם לא יהיה ברירה אני יקנה את הלוג'יטק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרפת להמלצה על לוג'יטק G400 או G400s, במיוחד אם היית מרוצה מה-MX500.

אם תוכל למצוא את ה-G400 במחיר זול יותר מה-G400s, לדעתי ההשקעה כדאית בכל מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי מלא סוגים של עכברים ותמיד חזרתי ללוגיטק

משלם קצת יותר אולי על העכבר אבל הוא משרת אותי המון זמן

כרע עם העכבר G400 ןאני מאוד מרוצה מהקניה שלי מלפני שנתיים הערך (185 שח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...