מבזק: פלאפון מציגה: נגמרה חבילת הגלישה? שלמו 5.9 ש"ח לכל ג'יגה בייט נוסף - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבזק: פלאפון מציגה: נגמרה חבילת הגלישה? שלמו 5.9 ש"ח לכל ג'יגה בייט נוסף

SilentBob

Recommended Posts

כבר מזמן הגיע הזמן לעזוב את שלושת החברות הגנבות פלאפון ואורנג'.

להעניש אותם על הניצול המחפיר שלהם בעבר.

שמסתבר שלא ממש נגמר...

הם עוד ממשיכים עם כל מיני תרגילים וגניבות.

- - - תגובה אוחדה: - - -

הייתי שמחדווקא לאפשרות להוסיף ידנית גיגות למנוי שלי בחודש מסויים, יכול מאוד להקל. כשעושים את זה אוטומטית זה כבר מכעיס.

שיעשו מהירות הולכת ויורדת על פי שימוש חודשי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

20 ג"ב בנטסטיק עולה לי 85 ש"ח.

זה יוצא 4.25 ש"ח לכל ג"ב.

כל עוד הרשת יכולה לעמוד בזה אני לא רואה צורך להגביל את הצרכנים ו/או לבצע גבייה אוטומטית שכזו.

רק מראה לנו עד כמה אנחנו צריכים את גולן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למכור תעבורת על פי משקל זו הדרך הכי גרועה שאפשר להמציא מכל האפשרויות הקיימות.

אינטנרט זה לא בוטנים, בדיוק כמו ששיחות טלפון זה לא בוטנים.

אין שום בעיה ליצור הקצאת משאבים ללא הגבלות קשות תוך כדי שימוש הדרגתי בדילול משאבים ללקוחות חורגים בזמני עומס.

זאת אומרת שאם חרגת מכמות שיחות מסויימת באופן מוגזם, אתה תתחיל לקבל מהמערכת איכות גרועה יותר של שמע, שבמקרה! גם תפחית את העומס על הרשת.

ואותו הדבר באינטרנט.

וכדי שתהיה צמיחה תקינה בהתאם לדרישות, כל חברת תקשורת צריכה להיות מחוייבת להרחבה תמידית של תשתיות באחוז שנתי מסויים בהתאם לכמות הלקוחות.

כל עוד העומסים החורגים, איתם המערכת מתמודדת ע"י דילולם, מעידים על צורך מהותי בהרחבת תשתיות, חובתה של חברת תשתית לעשות זאת, אחרת היא מתרשלת בתפקידה וראויה לשלילת רשיון.

אם המנגנונים הנכונים היו מוגדרים ע"י משרד התקשורת, כל חברות התקשורת בתחום הטלפוניה/סלולר/אינטרנט היו הופכות מחזירים וחמורים, לחברות הגונות ומועילות.

אי אפשר לחכות עד שתגיע חברה אחת שרוצה להתנהל בהגינות והגיוניות, ולקוות שזה ישנה עם הזמן את המציאות.

חברות תקשורת בישראל הוכיחו במשך עשורים, שכשלא מכופפים את ידם הם מתנהגות כאוייבות הציבור.

חברה שמתנהגת כאוייבת הציבור, צריכה להישפט ולהיות מוצאת להורג בתליה ע"י הציבור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוף, תנוח

מנכ"ל פלאפון ראוי לעונש מוות כי הוא גובה תשלום על פי צריכה?

אתה לא רק אדיוט, אתה גם צריך לעוף מהפורום הזה לאלתר.

להתלונן על מוצר שמישהו מוכר ש:

1.אתה לא חייב לקנות אותו

2.יש לו תחליפים בשוק

3.המודל מכירה שלו בשימוש באינספור מוצרים אחרים וכן במוצר הספציפי הזה ברחבי העולם.

הגעת לסוג חדש של טמטום. ושום פוסט באורך 2 ק"מ לא יקהה את הטמטום שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה לחזור לאחור?

לשלם פר שיחה?

להגיע לחשבונות חודשיות של 400 שקל על טלפוניה פנים ארצית?

הגיע זמנו של המודל הזה למות.

ויחד איתו המנכ"לים שלא מבינים זאת.

אתה יכול לזרוק לאוויר שוק חופשי, והכל חוקי, וכך היה נהוג, ועדיין נהוג במקומות כאלו ואחרים.

ועדיין, הגיע זמנם של המודלים האלו למות.

אין דרך עדינה יותר לומר זאת.

אין הבדל בין שיחות טלפון, לשימוש באינטרנט.

בדיוק כמו שהפסיקו לגבות פר דקה על שיחות טלפון, צריכים להפסיק לגבות פר "יחידת שימוש" על .

ובדיוק כמו שלא גובים פר "יחידת שימוש" בתשתית חוטית, צריך להפסיק לעשות זאת בתשתית אלחוטית.

חברת פלאפון נוקטת בהתמדה בגישה הכי שלילית שאפשר לנקות בה בנושא הזה.

היא האחרונה להשתנות.

היא האחרונה להוזיל.

היא האחרונה לאפשר דברים שחברות אחרות כבר עשו לפניה.

אני לא מוכן להתעלם מכך ולהתייחס לחברת פלאפון כסתם עוד חברה מסחרית שעושה מה שבה לה.

היא החברה הכי גרועה בתחום הסלולר, נקודה!

וככזאת מגיע לה לקבל ביקורת חריפה.

רק חבל שביקורת זו לא נעשת על גבי תקשורת המיינסטרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול לכתוב חוברת עם כל הדברים שחברת פלאפון עשתה במשך השנים שהכעיסו אותי.

גם אם העניין הזה לדעתך לא מצדיק את ה"בריונות" שלי, ואני מודה שאני קצת מגזים(בכוונה כי זה ביטוי לכעס שלי עליהם), אפשר לצמצם את הדברים כעדות לכך שחברת פלאפון השניאה את עצמה על חלק מהלקוחות.

אם הם לא היו מתקשרים אלי כל כך הרבה ומנסים למכור לי בטלפון שוב ושוב למרות שהצהרתי שאני לעולם לא יחזור להיות לקוח שלהם, וביקשתי שיסירו אותי מהרשימה, אולי לא הייתי כל כך כועס.

אתה קורא לי עבריין מקלדת.

אבל בכל פעם שפלאפון מתקשרים אלי ומביאים לי את הסעיף מה זה הופך אותם? עברייני טלפון?

בוא נסכים שגם אם זה חוקי, יש דברים שהם לא בטעם טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...