חיבור AIO למחשב נייח כמסך נוסף - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור AIO למחשב נייח כמסך נוסף

yosi b

Recommended Posts

התגלגל לידי AIO של שהפנל טאצ' והחיבורים שלו חדלו כנראה מלתפקד.

בעצם במקרה כזה אין מה לעשות חוץ מלזרוק אותו.(אם יש הצעות אשמח לשמוע)

אבל כואב הלב, וגם המסך שלו מציג תמונה לא רע בכלל, לכן אני שוקל לחבר אותו למחשב נייח בנוסף למסך הנוכחי שם דרך הHDMI (המיועד מלכתחילה למטרה הפוכה- פלט) או מציאת איזה חיבור פיזי בין המסך למחשב ועקיפתו..

השאלה אם זה אפשרי בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לקרוא במפרט / מדריך של הAIO, כדי להבין האם מראשו הייתה איזושהי הכנה להשתמש במסך שלו בתור מסך בלבד, עם קלט חיצוני. אם אין כזו - אז כנראה אין דרך פשוטה לעשות את זה, כי אי-אפשר סתם להפוך כיוון של קלט ופלט בHDMI ושזה יעבוד.

הפתרון במקרה כזה ידרוש חיבור כלשהו לערוץ הקלט של המסך - כלומר צריך לפתוח את המחשב, לראות איך הכל מחובר שם ואז למצוא דרך להתחבר לזה מבחוץ. סה"כ זה לא נשמע לי כמו מוד מטורף מידי, ומי ש"בקטע" של כנראה יוכל לעשות את זה בלי בעיות מיוחדות, אבל צריך להיות "בקטע". :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.

יש שתי תתי-דגם כמעט זהים ואכן על המעגל המודפס של הלוח (ולמעשה גם בחורים בפלסטיקה) יש מקום לHDMI נוסף ובהחלט כתוב שם IN .

מכל מקום על המחשב שיושב אצלי בבית מופיע בדיוק הדגם שרשמתי אבל עם חיבור אחד בלבד.

עדכון:

המחשב שלי מזהה את המסך (ברזלוציית מסך - קליק ימני משולחן עבודה) עם שמו ונותן לי לבחור לו כמעט כל דבר , גם המסך מזהה את המחשב רגע אבל אז מופיע NO SIGNAL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למסך כניסת HDMI שאינה מתאימה לחיבור צג נוסף.

תוכל להשתמש בכניסת USB + מתאם ל-HDMI וכך להוסיף את הצג.

דוגמה למתאם ->

http://www.ebay.com/itm/USB-3-0-To-HDMI-HD-1080P-Video-Cable-Converter-Adapter-For-PC-Laptop-Hot-Sale-/371222185095?pt=LH_DefaultDomain_15&hash=item566e910487

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למסך כניסת שאינה מתאימה לחיבור צג נוסף.

תוכל להשתמש בכניסת USB + מתאם ל- וכך להוסיף את הצג.

דוגמה למתאם ->

נתחיל עם זה שהחיבורים (וכמובן הUSB בכללם) לא עובדים כפי שציינתי בתגובה הפותחת.

בנוסף לפי מה שידוע לי (אולי אני טועה )אין שום אפשרות להתחבר למסך דרך , אני לא חושב שהמעגלים שלו מחוברים איכשהוא לכרטיס מסך או הליבה הגרפית.

אז אולי החיבור הבודד הוא דווקא הIN? האם אתה מגדיר את הרזולוציה הנכונה? תנסה להעלות את המחשב שלך אחרי שהמסך מחובר.

הIN רשום מעל המקום הריק. הרזלוציה: ניסיתי גם בגבוהות וגם בנמוכות.

מנסה לעלות את המחשב..עדכון: ניסיתי אין שיפור..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...