דואר ישראל מאבד לי חבילה שניה החודש, עד מתי ? הוכחות ומסמכים בפנים - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דואר ישראל מאבד לי חבילה שניה החודש, עד מתי ? הוכחות ומסמכים בפנים

ccc

Recommended Posts

תאמין לי חבל.

צריך לשנות את שמם ל"קזינו ישראל"

מעניין אם חשבון BUY2USA מגביר את האמינות בניהול כשמגיע לישראל. מה דעתכם ? עדיף תמיד על הזמנה ישירה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו, אני פשוט לא מבין איך יכולים להיות הבדלים כאלה עצומים בשירות הדואר.

אתם לא הראשונים שמתלוננים על בעיית החבילות הנעלמות.

מצד שני, כבר משהו כמו 7-8 שנים שאני עושה קניות ברשת (גם בישראל וגם בחו"ל) וגם יש לי קרובים בחו"ל ששולחים מידי פעם. הזמנתי / קיבלתי עשרות רבות של חבילות, כנראה יותר מ100, מכל קצוות תבל. אף לא אחת לא הלכה לאיבוד, מעולם.

הייתי אומר - אולי יש הבדלים ברמת הסניף, אבל חלק מהבעיות שאתם מתארים מתרחשים עוד הרבה לפני הסניף, אז פשוט לא ברור לי מה קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, גם לי רוב החבילות מגיעות, ועובדה שלא פתחתי שום תלונה על החבילה הראשונה שהוחזרה. אבל באותו חודש לצאת עלי עם 2 חבילות זה לא בסדר.

וגם אז, לא הייתי מדבר אם הנציגי שירות היו עוזרים לי ולא משקרים לי שזה לא בארץ. אם היו אומרים לי שמע זה כאן, כנראה שיטפלו בזה בהמשך, מה טוב !

אומרים לי שזה לא הגיע לארץ, הדבר היחידי שאני כלקוח שבדק עם USPS מסיק מזה היא שהיא נגנבה או הלכה לאיבוד בישראל והדואר מסבן

ועל זה הבעיה פה, כבר לא אכפת לי מהחבילה, גם ככה הזמנתי עוד אחד כזה, אבל זה שיש "בלאגן" בשירות ואף אחד לא יודע מימינו ומשמאלו מעיד על התנהלות קזינו של הדואר וזה מפחיד ב2015 לקנות בפחד באינטרנט כמו ב2002 שהיינו מציעים בידים בנענע שופס

אם הדואר לא מוכן להתנהל ברצינות עם חבילות לא-אקספרס ומתייחס אליהן בזלזול, בבקשה תפריטו את שירות האקו-פוסט לחברה שתתעסק עם זה בצורה רצינית.

הם מתייחסים לחבילות FIRST CLASS-PRIORITY וכד' כמו עול וזאת הבעיה פה.

שימו לב שאשכול זה נשלח כלינק להמון משתמשים ואתרי חדשות אז תרגישו חופשי להתעמק בדיון ולהציע הצעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...