רוצה להתקין Hackintosh על הPC - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה להתקין Hackintosh על הPC

Recommended Posts

קראתי על העניין והבנתי שיש צורך בחומרה מתאימה להתקנת הקינטוש, וגם שלכל גרסת יש חמורה שונה שיכולה לעבוד עליה ולהפך.

אז אני מאמין שעדיף קודם כל לפרסם את המפרט שלי כדי לדעת אם יש על מה לדבר ורק לאחר מכן להתקדם בעניין.

אז ככה :

מעבד של אינטל I7 860 : http://ark.intel.com/products/41316/Intel-Core-i7-860-Processor-8M-Cache-2_80-GHz (כרגע על OC)

לוח אם של BIG BUNG FUZION : http://www.msi.com/product/mb/Big_BangFuzion.html#hero-overview

כרטיס מסך נווידיה GIGABYTE GTX 770 4GB

אם צריך עוד נתון אני יוסיף.

אשמח לעזרה! תודה:)

[h=1][/h][h=1][/h]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה לאיזה צרכים אתה צריך OSX. המפרט שלך לא הכי מתאים לזה, אולי רוב הדברים יעבדו אך ייתכן שיהיו בעיות ברמת power managment שיש לפתור באמצעות עריכת DSDT/SSDT מה שלא ניתן ללמוד בקלות בעזרת מדריך באינטרנט. צריך לנסות להתקין ובהתאם לתוצאות לראות מה צריך לעשות כדי שהכל יעבוד כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבריקו, התקנת האקינטוש זה לא משהו שאפשר לעשות בלי ידע עם קצת עזרה.

או שתקרא הרבה, תבין מה אתה הולך לעשות ואיך זה נעשה ואז אפשר יהיה לעזור לך או שתלך למעבדה שיעשו את זה בשבילך.

בכל מקרה, גם אותי מעניין למה אתה רוצה להתקין OSX על הפיסי שלך. בדרך כלל עושים את זה אם רוצים להריץ תוכנות של ולא רוצים לקנות מחשב יקר של .

אז אם אתה לא עורך / מקצועי שרוצה לחסוך בעלויות של העסק, למה אתה צריך את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אוהב מאד את החברה, רוצה להתנסות במערכת הזאת ולשקול אם להשקיע כסף ולקנות מאק.

נכון לעכשיו הגעתי לשלב אחרי כל ההתקנה, שהמחשב עושה הפעלה מחדש ואז אמור להמשיך את ההתקנה ולבחור אזור שם משתמש וכל זה.

הבעיה היא, שאחרי שהמחשב עושה הפעלה מחדש הוא לא חוזר להתקנה כמו שצריך.

הוא נכנס אליה, טוען את התפוח שוב ואז שוב ריסט.. וכן הלאה..

ניסיתי להתקין את המערכת 10.10.0

וכן קראתי חומר על העניין ולא מעט.

לקח לי הרבה זמן להגיע לסיום ההתקנה בלי בעיות בתהליכים לפני כן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא יודע מה לעשות במצב כזה יהיה לך מאוד קשה להמשיך.

boot flag -v ותראה מה השגיאה שמתקבלת

תנסה גם boot flag -x (לא -s כמו שרשמתי לפני העריכה) בשביל safe mode. במפרט שלי זאת הדרך היחידה שהצלחתי להפעיל את המחשב בלי להתחיל לבנות DSDT/SSDT מותאמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הדיון, תסתכל על ההודעה שמעלי ותבין למה התכוונתי :)

כמו כן, יהיה לך הרבה יותר נוח לפתוח ת'רד עם תיאור הבעיה הספציפית (שקרתה בשלב מתקדם למדי) ולקבל עזרה מדוייקת מאשר לכתוב פוסט כללי שמתשתמע ממנו שעוד לא התחלת ואתה מבקש הוראות הפעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...