controller למחשב (בעיקר PES ואמולטורים) - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

controller למחשב (בעיקר PES ואמולטורים)

lompy

Recommended Posts

חשבתי לקנות CONTROLLER למחשב בסלון. למשחקי אני מעדיף מקלדת ועכבר אבל יש משחקים שפשוט חייבים CONTROLLER כמו PES.

בנוסף אני רוצה בקר שיעבוד עם אמולטורים כמו PS2,GAMECUBE,DREAMCAST

יש את הבקרים של מיקוסופט ולוגיטק אבל הם די יקרים ואני לא ממש מעוניין להשקיע כסף בבקר הזה. ראיתי שמוכרים גם בקרים זולים לדוגמא של

SPEEDLINK ב KSP.

השאלה היא האם בקר זול יעשה את העבודה או שהוא לא פשוט לא שווה כלום? איזה בקר אתם ממליצים לי לקנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בד"כ אני ממליץ על השלט של ה- XBOX, אבל יש גם אפשרות לשחק עם השלט של ה- או PS3.

אם אתה רוצה ללכת על הזולים יותר תוודא שהם תומכים XInput כדי שיעבדו כמו שצריך במשחקים החדשים שיוצאים.

באמולטורים לא אמורה להיות בעיה אם תוכל למצוא פלאגין מתאים שתומך XInput, אחרת תצטרך למצוא שלט שתומך DirectInput.

בשלטים של לוגיטק לדוגמה יש מתג שמשנה בין XInput ל- DirectInput, אבל רוב השלטים שתמצא בשוק תומכרים רק באחד מהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בעצם השלט היחיד שמתאים לי זה הלוגיטק כי הוא תומך גם ב XInput וגם ב DirectInput ?

ואם אני קונה בקר שהוא רק XInput בדרך כלל הם עובדים טוב עם רוב האמולטורים או שזה התעסקות ולא תמיד עובד בסוף?

האם יש הבדל בתאימות למשחקים בין בקר של ללוגיטק לאחד זול בהנחה שהם כולם XInput?

מהבקרים הזולים אני מתקשה לבין איזה תומך ב XInput ואיזה לא , מכירים בקר זול שתומך XInput?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בעצם השלט היחיד שמתאים לי זה הלוגיטק כי הוא תומך גם ב XInput וגם ב DirectInput ?

לא בהכרח. ככל הנראה יספיק לך אחד שתומך רק ב- XINPUT

ואם אני קונה בקר שהוא רק XInput בדרך כלל הם עובדים טוב עם רוב האמולטורים או שזה התעסקות ולא תמיד עובד בסוף?

לא יצא לי לנסות, אבל אמור לעבוד. אם תוכל לצרף קישור לאמולטור שאתה משתמש בו ולפלאגינים של הקונטרולר שמותקנים אצלך אני אוכל לבדוק לך.

האם יש הבדל בתאימות למשחקים בין בקר של ללוגיטק לאחד זול בהנחה שהם כולם XInput?

לא, אבל שים לב שיהיה הבדל באיכות הבנייה ואיכות הכפתורים/מתגים וכו'

מהבקרים הזולים אני מתקשה לבין איזה תומך ב XInput ואיזה לא , מכירים בקר זול שתומך XInput?

אמור להיות מצויין או באתר היצרן או במפרט הטכני, אבל כמעט בוודאות שאלה שעם הכפתורים XYAB הם XINPUT

עריכה

בדקתי עכשיו את ePSXe עם קונטרולר 360 ו- One, שניהם עובדים מעולה עם הפלאגין הברירת מחדל, רק הרטט לא עובד. אני מאמין שלא יהיה בעיות עם אמולטורים אחרים.

כמובן הדבר היחיד שקצת מציק זה שעל המסך מוצגים כפתורי X ריבוע עיגול משולש, ועל השלט יש לך כפתורי XYAB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להסתדר גם עם שלט שתומך רק באחד המצבים (XInput / DirectInput), ולסדר תמיכה חסרה פה ושם עם אמולציות תוכנה, אך תמיד נחמד כשיש אפשרות לברור בין שני המצבים עם מתג חומרה.

לכן, השלטים של הם פתרון טוב לטעמי. גם לSpeedlink יש דגמים שיש להם מתג בין שני המצבים.

עם זאת, קיימת ביקורת על דגמי הF310/510/710 - שהג'וייסטיקים האנלוגיים שלהם לא רגישים מספיק וסובלים מDeadzone מוגזם. אני לא סבור שאני עצמי הרגשתי את זה, אך אני לא בטוח.

עם השלטים של Speedlink אין לי ניסיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם !!! עזרתם לי מאד להבין מי נגד מי פה.

ממה שבדקתי יותר קל לגרום לבקר XINPUT לעבוד עם אמולטרים מאשר לגרום לבקר DRIECTINPUT לעבוד עם משחקים חדשים.

מכיוון שלא הצלחתי למצוא בקר זול שהו XINPUT אז נראה לי שהלוגיטק הוא באמת הפיתרון הכי טוב. קצת מבאס כי לא תכננתי להוציא 150 שקל על בקר.

אם משהו בכל זאת מכיר בקר XINPUT זול אשמח להמלצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי זול שמצאתי שתומך (לפי אתר החברה) בשני המצבים הוא הSpeedlink Xeox Pro:

http://www.speedlink.com/?p=2&cat=4132&pid=28040&paus=1

http://ksp.co.il/?uin=16313

האמת היא שאני עדיין שוקל לקנות אותו רק בשביל להתנסות, למרות שאין לי בו צורך ממשי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה נחמד מאד , אבל אם כבר מוצאים כמעט 100 שקל על בקר לא כדאי להוסיף כבר להוסיף 50 שקל

ולקנות בקר מחברה עם מותג מוכח כמו לוגיטק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כמה חשבת שתוציא על בקר - שקל תשעים? 150 שקל יקר בשבילך, מוצאים לך משהו ב100, ואז פתאום אתה מחליט שתוציא כבר 150? :)

Speedlink היא לאו דווקא פחות טובה / מוכרת מLogitech כשזה נוגע לציוד גיימינג. וזה שמישהו מוכר עוד לא אומר שמוצר ספציפי יהיה טוב. תקרא ביקורות / חוות דעת על הבקרים - לא חסר, ותתרשם. תמצא תלונות גם על זה וגם על זה, לצד ביקורות חיוביות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת קיוותי לקנות משהו פשוט ב 50 שקל אבל עכשיו אני מבין שזה לא ממש אופציה.

אני לא מכיר את Speedlink ,חשבתי שזה סתם מותג גנארי, ככה שלא היה איכפת להוציא 50 שקל על בקר שלהם אבל אם אני כבר נאלץ להוציא 100 שקל על בקר

אז חשבתי שלהוסיף 50 שקל וקנות בקר של מותג שאני מכיר יהיה עדיף. בכל מקרה בדקתי קצת ובסה"כ הביקורת על שני הבקרים די חיוביות.

דרך אגב בדקתי באמזון ה F310 עולה שם גרושים - 14$ , המשלוח יותר יקר. כשמוסיפים משלוח זה יוצא 120 שקל מול 150 בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...