המלצת מסך עד 750 שקל - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצת מסך עד 750 שקל

CyberZero

Recommended Posts

בס"ד

אני צריך בבקשה המלצה למסך עד 750 שקל עם חריגה לשימוש גיימינג וסרטים לא חובה מובנים...

עדיפות שהגודל יהיה 21.5(full hd) ומעלה

מנהלים מצטער שאנ לא עורך עם טופס פשוט אני משתשמש בטלאפון...

ועדיפות לחנות ksp

תודה מראש לעוזרים וערב טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באתר של KSP אני לא רואה מסכי בגודל הדרוש ובמגבלת התקציב. אם תתעקש לרכוש מKSP, תצטרך להתפשר על איכות המסך, ואז כבר לא כזה משנה מה תיקח, כי כולם יהיו פחות או יותר אותו דבר בטווח המחירים הזה.

ספציפית הViewsonic נמכר באייבורי, שלהם יש סניפים בבאר-שבע, אם כי המחיר שלהם גבוה יותר ונמצא מחוץ לתקציב שלך.

אישית - לא הייתי מתעקש לקנות מKSP. כל החנויות מבצעות משלוחים (חינם או בעלות נמוכה), האחריות היא ממילא מול היבואן / מעבדת השירות שלו ולא מול החנות, וגם בחודשים האחרונים ההרגשה שלי היא שמספר התלונות על השירות הגרוע של KSP עלה משמעותית, וזה אולי מעיד על זה שבאמת יש התדרדרות בשירות אצלם. אסתייג בכך שייתכן שלא בכל הסניפים, וממילא השירות של המסך הוא לא מהם, אך אני לא רואה ערך מוסף מרכישה מהם, וגם מבחינה אידיאולוגית מסוימת הייתי מעדיף להימנע מקנייה אצלם, אלא אם אין ברירה (למשל הם היחידים שמחזיקים מוצר מאוד מסוים שאני רוצה), או שההבדל במחירים מאוד גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בס"ד

האמת שיש לי נסיון די גדול עם ksp בבאר שבע ולא היו לי עד היום בעיות מיוחדות..

השאלה אם יש הבדל כזה גדול בין ל tn

כי קראתי לא מעט על זה ואומרים שזה לא כזה קריטי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מוכן לוותר על , אז אני לא רואה משהו לא בסדר עם המסך הזה.

כפי שאמר Gil28 - בקטגוריה הזו הפאנל הוא ההבדל המרכזי שמשפיע על איכות תמונה. אם זה לא משנה שלך - שום דבר לא ישנה לך. אז לך על מסך שנראה לך טוב, יפה וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...