Dell XPS 13: הכירו את האולטרבוק הכי טוב בשוק כיום - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dell XPS 13: הכירו את האולטרבוק הכי טוב בשוק כיום

taltarablus

Recommended Posts

מחשב ה-XPS 13 החדש של Dell זוכה לשלל שבחים מראה לנו את הפוטנציאל הטמון בשוק הלפטופים המבוססים חלונות. האם זה האולטרבוק שיציב רף חדש לכל שאר השוק?

לכתבה: http://hwzone.co.il/dell-xps-13-%d7%94%d7%9b%d7%99%d7%a8%d7%95-%d7%90%d7%aa-%d7%94%d7%90%d7%95%d7%9c%d7%98%d7%a8%d7%91%d7%95%d7%a7-%d7%94%d7%9b%d7%99-%d7%98%d7%95%d7%91-%d7%91%d7%a9%d7%95%d7%a7-%d7%9b%d7%99%d7%95%d7%9d/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל כך קשה לבנות מחשב באיכות של מקבוק?

מבחינת טרקפד ובנייה לפחות, הרי סוללה זה גם קשור לתוכנה ובזה לאפל יש שליטה מלאה.

המקבוק פרו הוכתר כלפטופ ה- הטוב בשוק, ויש אינספור יצרניות, למה?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לא הבנתי מה בין הכותר לתוכן הכתבה, שזה שני הפכים.

גם לא ברור מה מציב את הפריט הנ"ל מעל לאחרים ( כשההפך הוא הנכון ).

התלונות על הטרקפד והפער האדיר בין זמן הסוללה המוצהר לאמיתי.

גם ב-XPS 12 שהיה לי הזמן המוצהר היה נמוך בהרבה (לא מדדתי במדוייק מעולם, אבל לא היה 8 שעות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, הוא משתמש ב-SSD בתקן M.2 במקום MSATA, המסך ברזולוציה טובה יותר ועם המסגרת הדקיקה (שהצריכה העברת המצלמה למיקום מוזר), וכמובן גולת הכותרת, מעבדי U שמאפשרים זמני משופרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, הוא משתמש ב-SSD בתקן M.2 במקום MSATA, המסך ברזולוציה טובה יותר ועם המסגרת הדקיקה (שהצריכה העברת המצלמה למיקום מוזר), וכמובן גולת הכותרת, מעבדי U שמאפשרים זמני משופרים

שימוש בסדרה חדשה של זה מובן כי כל שנה - שנה וחצי יוצאת סדרה חדשה אז מעדכנים.

אבל העיצוב הדק של המסך היה גם בדגם הקודם. לדעתי הוא היה הרבה יותר יפה מהדגם החדש.

לגבי הSSD אני לא יודע באיזה התקן הוא אז אם אתה אומר שהוא עכשיו בM2 אני מאמין לך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה נכון עכשיו שמתי לב שבחדש הם צימצמו עוד יותר את השוליים.

אבל כמו שאמרתי, אני לא אוהב את העיצוב החדש.

מי שעבד קצת על הדגם הקודם יודע עד כמה הוא היה טוב. היו עליו המון ביקורות ממש טובות.

מעניין איך יהיו הביקורות על הדגם הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...