גרעין איראני ונאום ביבי בקונגרס - - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גרעין איראני ונאום ביבי בקונגרס -

Second Edition

Recommended Posts

לא הייתי קורא להם אוטואנטישמים. סתומים כן, אוטואנטישמים לא, לפחות לא באופן גורף. אוטואנטישמי הוא יהודי המאשים את היהודים בצרות שונות ומשונות שמקורן לא ביהודים מתוך אמונה שלמה בנכונות הדבר, ויש גם כאלו במחוזותינו, אך אני לא חושב שזה מתאר את רוב חברי הארגון הזה. אני חושב שרובם פשוט יוצאים מנקודת הנחה שהמפתח להשרדות העם היהודי הוא "הורדת פרופיל" ומציאת חן בעיני "בעלי הבית", משל היו כלבים, כפי שעשו דומיהם לאורך ההסטוריה בגלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 214
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רק בוז'י ידע לדעת לחבר חיבורים.

ביבי הורס את שכבת האוזון וימטיר עלינו אסונות טבע כבדים שכמותם עוד לא ראתה האדמה.

סרבנותו להמשיך בתהליך הנסיגה חרצה את גורל העם היהודי שעכשיו במקום אונס ורצח יקבל גם יריקות עם קריאות הבוז.

די לגזענות! תנו לאחמד טיבי מושב בועדת הביטחון והחוץ כדי שיוכל לעזור לנו לעזור לו לעזור לנו אל הים.

אנחנו זקוקים למנהיגים שקולים ואחראים עם קולות מאנפפים ופיגור התפתחותי שמפזרים שקרים ללא כיסוי ומעמידים פני סבא טוביה.

די למחנה הניצי, רק יונים ידעו לדעת להשכין שלום עם נחשים ועקרבים.

אם נראה לאנס שאנחנו מאמינים שהוא בעצם בן אדם טוב עם כוונות טובות, ע"י כך שנוריד בעצמנו את התחתונים ונשכב עם עינים עצומות על הרצפה בציפיה לשינוי אמיתי, אז נוכל לקרוא לו מאהב במקום אנס.

ואם האנס גם ירצח אותנו, אז תהיה לנו הזכות המוסרית להתנגד למעשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי קורא להם אוטואנטישמים. סתומים כן, אוטואנטישמים לא, לפחות לא באופן גורף. אוטואנטישמי הוא יהודי המאשים את היהודים בצרות שונות ומשונות שמקורן לא ביהודים מתוך אמונה שלמה בנכונות הדבר, ויש גם כאלו במחוזותינו, אך אני לא חושב שזה מתאר את רוב חברי הארגון הזה. אני חושב שרובם פשוט יוצאים מנקודת הנחה שהמפתח להשרדות העם היהודי הוא "הורדת פרופיל" ומציאת חן בעיני "בעלי הבית", משל היו כלבים, כפי שעשו דומיהם לאורך ההסטוריה בגלות.

החלק הראשון בדיוק מתאר רבים מהחברים בארגון הזה.

שמעת את חלק מהנואמים שהיו שם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שלא, הדברים נכתבו על בסיס נסיון עבר, אבל זה לא בהכרח משנה - אני עומד מאחורי הנוסח שלי, ובפרט החלק של "מתוך אמונה שלמה בנכונות הדבר". יהודי שמאשים יהודים אחרים (ואף את עצמו) בכל צרות העולם כי הוא חושב שזה איכשהו יקדם אותו אינו "אנטישמי".

- - - תגובה אוחדה: - - -

מצד שני...

http://tabletmag.com/scroll/147016/j-street-attendees-show-support-for-right-of-return

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RDvd

מה זה שלום? מה זה שתי מדינות?

גם אם יהיו שתי מדינות ושלום אז ירו עלינו טילים. משנה לך אם יורים עלינו טילים עם שלום או בלי שלום?

אוליי עם שלום נצטרך להסיר את המצור ואז איראן תזרים מתקדם לעזה על בסיס שבועי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא הכל. נאמרו שם עוד כמה דברים.. לדוגמה

"ח״כ לשעבר מרשה פרידמן הציעה בועידת ג׳יי סטריט מדינה אחת שהיהודים בה ״מיעוט מוגן״. הקהל מחא כפיים"

http://www.algemeiner.com/2015/03/27/j-street-speaker-calls-for-destruction-of-israel-to-applause-video/

https://twitter.com/dandayan/status/579762356021960704

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להודות, כל ההמצאה הזאת של ה"עם הפלסטיני" היא גאונית.

לא נראה לאף אחד מוזר שיש לעם הגאה הזה שם של עם אחר בכלל שהספיק להיכחד? לא מעניין אותם שהעם הניצחי הזה לא יכול אפילו לבטא את השם של המדינה שלו (בלסטין) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא מעדיף אותם כתושבי (כלומר, אף אחד חוץ מJstreet שבכלל מעדיפים אותם בתור בעלי הבית כאן, כפי שמסתבר, וחוץ מהשמאל הקיצוני שתומך בהענות מוחלטת לדרישות הערבים לרבות "זכות השיבה") - הויכוח הוא על הנסיבות בהן ראוי "להפרד מהם".

תומכי "ארץ השלמה" אומרים, "רק על ידי סילוקם המוחלט מתחומי (לרבות יו"ש)".

הימין המתון אומר, "כאשר תהיה סיבה להאמין שיצירת 'פלסטין' ביו"ש או בחלק מהשטחים תביא לסיום הסכסוך ולא תהווה בסה"כ 'שיפור עמדות' מצד הערבים, ובינתיים אין סיבה כזו".

השמאל הפחות או יותר מתון אומר, "צריך להפרד מהם בהסכם (או אפילו באופן חד-צדדי), מתוך תקווה שהדבר יביא לסיום הסכסוך למרות שהערבים עצמם אומרים בינתיים שלא".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מעדיף אותם כתושבי ?.

האמת? כשמסתכלים על המפה ומבינים את המצב הדמוגרפי אפשר לומר שח-מט לזכותם.

איך תיתן להם מדינה שתכלול את עזה + חלקים מיו"ש + תתמודד עם כל ההתנחלויות וכל הערבים הלא-נאמנים בשטח ישראל? זה בלתי אפשרי וההתעקשות שלהם על "מדינת איים" בתוך מדינת מראה כמה הם חנטרישים ומחפשים יתרון אסטרטגי ותו לא.

אם המצרים באמת היו רציניים ובאמת הציעו את השטח הענקי הזה מסיני (פי 5 משטח עזה!) אז זה הבסיס לפתרון אמיתי, אבל אבו-מאזן מת מפחד בדיוק כמו עראפת, הסיוט הכי גדול שלו זה להיות ראש מדינה אמיתי ולפתור את הסכסוך הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל כך הרבה שטחים מבוזבזים במזרח התיכון .

הבעיה היא שאף אחד לא ירצה להתפנות ממקום מושבו .

צריך לקבוע גבולות בשטח . סוג של אתם שם - אנחנו כאן .

אסור שיהיה להם גבול עם ירדן . אסור שיהיה להם כלים משוריינים התקפיים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...