מתלבט בין טלוויזיית 1080P ל- 4K שווה את התוספת? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין טלוויזיית 1080P ל- 4K שווה את התוספת?

matan007

Recommended Posts

מעוניין לרכוש מסך גדול, כנראה 70" מארה"ב.

הבדלים גדולים במחיר בין ל- FHD, השאלה האם ההבדל גדול גם באיכות?

שווה להשקיע כמאט עוד 2/3 מחיר בשביל הרזולוצייה או שאנחנו עדיין לא בנקודת הזמן הזו שיהיה תועלת ל- 4K?

אם רלוונטי איזה מסך ספציפי עדכנו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהנחה וה4K היא טלוויזיה מכובדת מבית טוב ועם פאנל ומעבדי וידאו סבירים אין שום ספק שהיא תיתן לך תמונה יותר טובה מה1080p

הבעיה שלך תהיה במקום אחר, אין היום בכלל תכנים מסחריים ל4K מה שאומר שכל מה שתחבר אליה בזמן הקרוב יעבור מתיחה מ2K ל4K (שלא לדבר על ערוצים שעדיין לא משדרים בHD)

having said that - הייתי קונה אם הייתה לי אפשרות למצוא אחת טובה במחיר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנקודת הזמן הזאת לדעתי זאת החלטה גרועה לקנות 4k, אין כמעט תכנים והמחיר יקר, ויש להם עוד הרבה להשתפר בupscaling, בהפרש מחיר שאתה חוסך היום תקנה עוד שנתיים טלוויזיה טובה מהיום. ברגע שדגמי הביניים יהיו עם 4k, זה הסימן להמונים לקנות, יש גם טכנולוגיות חדשות בפתח.

http://www.hometheater.co.il/article06196.html

מסכים עם אביב, אם אתה נתקל בטלוויזיה במחיר טוב זה משהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע ממש מעניין הטכנולוגיה שלינקקתה..

השאלה איפה שווה יותר להשקיע: ברזולוציה או בטכנולוגייה של הפנל עצמו.

ובכלל נתקלתי גם במסך החדש הזה של SHARP שכולל טכנולוגיה חדשה של תת פיקסל שגם לא ברור כמה זה משפר:

http://www.sharpusa.com/ForHome/HomeEntertainment/LCDTV/Models/LC70UQ17U.aspx

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסת ?! אתן לך תרגיל. תפתח gimp במחשב, צור שני משטחים לבנים כל אחד ברזולוציה המתאימה . מרכז את התמונה ואז תלחץ על זום כדי לצבוע שני פיקסלים בשחור כשבניהם תשאיר פיקסל לבן . שמור את הקבצים ותקרין אותם למסך ותתקרב. תגיד לי מתי אתה רואה את הרווח בין שני הפיקסלים. הערה : לאחרונה רכשתי את ה 65" של hisense . בראייה לאחור זו היתה טעות . הייתי צריך להגדיל מסך על חשבון רזולוציה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ התמונה מטריפה בגלל שהחומר ששודר היה ב4K. זה בדיוק כמו ההבדל בין SD לHD.

בפועל חוץ מדסקטופ ב4K הכל יעבור אינטרפולציה ככה שמה שבטוח זה שלא תקבל בבית את אותה איכות (אלא אם כן אתה מת על סרטוני הדגמה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מדובר באינטרפולציה איכותית ומעבד תמונה חזק וממש רואים הבדל אז למה לא?

בעתיד שיהיה תוכן כבר נהיה מוכנים.

מרחק הצפיה שלנו מהטלוויזיה הוא בערך 6 מטר.

האם במרחק כזה ממסך 70" נבחין בהבדלי הרזולטציה בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...