Galaxy S6: האם זה הסמארטפון הטוב ביותר עד היום? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Galaxy S6: האם זה הסמארטפון הטוב ביותר עד היום?

taltarablus

Recommended Posts

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אין לי שמץ של מושג איך אתה מסתדר עם רום הסטוק שלו.

LOL

בגדול המכשיר משמש בעיקר לשיחות ולכמה אפליקציות מאוד ספציפיות (פייסבוק,כל קו, קאנדי קראש, כמה משחקי TD ואפליקציית שליטה על המחשב מרחוק) ולשמיעת מוזיקה בחיבור אוזניות סטנדרטי.

לא עושה לי בעיות כי אולי אני לא דורש ממנו יותר מדי - יכול להיות שאם הייתי משתמש קצת יותר "כבד" ומורכב הוא היה מגביל אותי. אני אפילו כמעט בקושי משתמש ב- (וויז מעצבן אותי ברמות...).

הדבר היחיד שגורם לי לשקול לעבור לטלפון אחר זה ה-IR (בדומה ל-G2 של שמאפשר שליטה על מכשירים עם אינפרה אדום - כל כך פשוט וכל כך חסר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סמסונג פשוט ניהיו גרועים בזמן האחרון . אני בכל מקרה יותר לא מתקרב לסמסונג בארץ , גם בגלל המכשירים שלהם והעיקר גם בגלל היבואן ואיך שהכל מתנהל אצליהם שם . היה לי מכשיר , בן שנה וחצי עם אחריות של שנתיים יבואן רשמי , המכשיר התחיל לעשות לי בעיות , הכפתור האמצעי הפיזי הפסיק להגיב , כפתור החזור שלידו הפסיקה לעבוד בו התאורה וגם כפתור הנעילה והפתיחה שבצד ימין התחיל לזייף , פעם עובד פעם לא . אמרתי לעצמי , טוב , יש אחריות יבואן , אני אפנה אליהם .

אחרי מה שראיתי שהולך אצליהם בנקודת השירות שזה זוועה פשוט , אני חיכיתי בתורי לתשובה טלפונית מהם לאחר שהשארתי את המכשיר אצליהם והוא נשלח למעבדה . וכן , התקשרו אליי , אומרים לי - תשמע , במעבדה גילו שיש לך קורוזיה במכשיר , ואחריות לא מחסה קורוזיה אז תצתרך לשלם על התיקון , אני אמרתי לבחורה בטלפון - ולמה זה לא מפתיעה אותי התשובה הזאת אחרי שראיתי בנקודת שירות שלכם שאתם כמעט לכל אחד מדביקים את התירוץ עם הקורוזייה , אמרתי לה - לא תודה , שום תיקון , ושום מכשיר יותר לא קונה , תחזירו את המכשיר כמו שהוא שלום ולהתראות . איך כל זה נשמע לכם ? , המכשיר שלי היה שמור ביותר , אף פעם לא נפל , אף פעם לא היה קרוב אפילו למים , מאיפה קורוזייה ?? , אז נגיד ובאמת קורוזייה , נגיד , אז זה אומר שסמסונג אם ככה , עושים מכשירים מחומרים לא איכותיים אם הם אחרי שנה וחצי מקבלים קורוזייה השד יודע מאיפה .

בקיצור , בכללי , בכל מקרה בזמן האחרון סתם ממציאים מכשירים חדשים על ימין ועל שמאל , כמו לחמניות , בעלי תג מחיר לא מוצדק , וכל המכשירים שלהם הם כמעט אותו הדבר , לא ממציאים שום דבר חדש .

היום כבר ישנן הרבה חברות אחרות בעולם חוץ מסמסונג , שמייצרות מכשירים לא פחות איכותיים ולא פחות מעניינים מאלו של , והרבה מהם גם יותר זולים .

אז למה להמשיך ולקנות מכשירים שלהם ? , אני לא רואה שום היגיון , לדעתי מספיק כבר להאכיל את סמסונג , כי הם כבר פשוט ניהיו שמנים מידי .

כמעט כל מעבדות הסלולר בארץ פשוט משקרות ללקוחות בפרצוף - חד וחלק שקרים בוטים, לא בתחום האפור, לא אולי, לא "יכול להיות", לא כלום - חד וחלק שקר בוטה ושחור כהה ומודגש.

התירוץ הזה "קורוזיה" הוא אוטומטי לחלוטין וכל לקוח מקבל אותו, גם אם יש קורוזיה כלשהי (אפילו אם היא בכלל לא קשורה לבעיה) וגם אם אין - הם פשוט משקרים בפרצוף.

ועד שלא יתחילו להיות מוגשות פה תביעות על ימין ועל שמאל, כולל תביעות ייצוגיות - זה לא ישתנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו ב- 2015 והם עדין משתמשים בלחצנים פיזים ? :\

לחצנים פיזיים עדיפים עשרות מונים על פני לחצנים ווירטואליים. חבל שאין יותר לחצנים פיזיים על טלפונים. היה מאוד נוח למשל אם היו כפתורים ייעודיים להעביר שירים ולעצור/לנגן. זה היה הופך שימוש בטלפון כנגן מדיה להרבה יותר נוח כשהמכשיר בכיס ומחובר לאוזניות נורמליות (כלומר לא BT).

ברור... זה העתק של .

כן, הם יורדים למכנה המשותף הנמוך שנקרא . כאחד שמשתמש ב-Note 2 ובאייפון 6 אני יכול להעיד שהאייפון הוא המכנה המשותף הנמוך ובפירוש המכשיר הנחות בין השניים (ולא, מהירות המעבד וכמות הפיקסלים הם לא הדברים החשובים ביותר בטלפון סלולרי).

חוץ ממערכת ההפעלה הדבר הזה זהה לאייפון אפילו במחיר.

לא זהה, אבל כן, זה בפירוש טלפון שעבר סירוס ומתחיל להיות דומה יותר ויותר למכשירים של .

ולגבי מערכת ההפעלה, זה עדיין היתרון הכי גדול של מכשירי אנדרויד, גם אם מגירסה לגירסה מקלקלת לא מעט דברים (ואפל סוגרת חלק מהפער).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחצנים פיזיים עדיפים עשרות מונים על פני לחצנים ווירטואליים. חבל שאין יותר לחצנים פיזיים על טלפונים. היה מאוד נוח למשל אם היו כפתורים ייעודיים להעביר שירים ולעצור/לנגן. זה היה הופך שימוש בטלפון כנגן מדיה להרבה יותר נוח כשהמכשיר בכיס ומחובר לאוזניות נורמליות (כלומר לא BT).

כן, הם יורדים למכנה המשותף הנמוך שנקרא . כאחד שמשתמש ב-Note 2 ובאייפון 6 אני יכול להעיד שהאייפון הוא המכנה המשותף הנמוך ובפירוש המכשיר הנחות בין השניים (ולא, מהירות המעבד וכמות הפיקסלים הם לא הדברים החשובים ביותר בטלפון סלולרי).

לא זהה, אבל כן, זה בפירוש טלפון שעבר סירוס ומתחיל להיות דומה יותר ויותר למכשירים של אפל.

ולגבי מערכת ההפעלה, זה עדיין היתרון הכי גדול של מכשירי אנדרויד, גם אם מגירסה לגירסה גוגל מקלקלת לא מעט דברים (ואפל סוגרת חלק מהפער).

צר לי לאכזב אותך אבל אתה טועה.

כמובן שבחירת מערכת הפעלה היא עניין אישי לכל דבר אבל הרוב מעיד על כך שהמערכת של אפל הרבה יותר נוחה ודווקא פה היתרון המוחץ הוא של אפל.

בתור אחד שיש לו גם וגם אני יכול להגיד שהאנדרואיד פשוט זוועה. מליון אופציות, מליון פיצ'רים, מליון תפריטים שלא מעניינים לי את האשך השמאלי...

הייתי צריך לחפש בגוגל כדי לדעת שכדי לשלוח SMS פשוט אני צריך להכנס לאפליקציה שנקראת hangout.... נו באמת!!

אנדרואיד זה כשלון גדול מבחינתי בכל מה שנוגע לחווית משתמש ויוזר פרנדלי.

וחוץ מכמוץ הפיקסלים וכמות הגיגה הרצים אני לא מבין מה אתה רואה פה שונה מאייפון 6...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכל האנשים שהתווכחו איתי בשנה האחרונה לגבי זה שעתיד הסמארטפונים הוא להיות ללא כרטיס SD חיצוני וברוב המקרים גם ללא נשלפת - שיאכלו את הכובע בבקשה :)

M9-כרטיס הרחבה

Z4-כרטיס הרחבה

G4-כרטיס הרחבה,אין עדיין ידע על הבטריה

1+2-בלי בטריה נשלפת ובלי כרטיס הרחבה

לG4 כנראה יהיה בטריה נשלפת כי הם נשארים עם אותו עיצוב מאחורה ואני מופתע שהTWO מופיע בלי בטריה נשלפת כי גם הוא לא שינה יותר מדי את העיצוב

לגבי כרטיס הרחבה אתה עדיין טועה לגבי בטריה השוק חצוי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי לאכזב אותך אבל אתה טועה.

כמובן שבחירת מערכת הפעלה היא עניין אישי לכל דבר אבל הרוב מעיד על כך שהמערכת של אפל הרבה יותר נוחה ודווקא פה היתרון המוחץ הוא של אפל.

בתור אחד שיש לו גם וגם אני יכול להגיד שהאנדרואיד פשוט זוועה. מליון אופציות, מליון פיצ'רים, מליון תפריטים שלא מעניינים לי את האשך השמאלי...

הייתי צריך לחפש בגוגל כדי לדעת שכדי לשלוח SMS פשוט אני צריך להכנס לאפליקציה שנקראת hangout.... נו באמת!!

אנדרואיד זה כשלון גדול מבחינתי בכל מה שנוגע לחווית משתמש ויוזר פרנדלי.

וחוץ מכמוץ הפיקסלים וכמות הגיגה הרצים אני לא מבין מה אתה רואה פה שונה מאייפון 6...

זה עניין מאוד אישי ולא עובדתי.

לי יש טלפון ואייפד מיני רטינה. אני משתמש בשניהם יומיום. מערכת ההפעלה של אפל דווקא הרבה פחות נוחה לי, ואני מחזיק את האייפד משתי סיבות:

1. הוא כנראה הטאבלט הכי מאוזן מבחינת איכות בנייה / מסך / מחיר ביחס 4:3 לעומת כל טאבלט שזמין כרגע.

2. באייפד בעיקר אני גולש באינטרנט בדפדפן. דפדפן המובייל ספארי של אפל ברוב המקרים אוכל את הכרום על לארוחת בוקר מבחינת ביצועים. הוא כמובן פחות נוח, אבל אני מוכן להקריב את זה לטובת הביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

M9-כרטיס הרחבה

Z4-כרטיס הרחבה

G4-כרטיס הרחבה,אין עדיין ידע על הבטריה

1+2-בלי בטריה נשלפת ובלי כרטיס הרחבה

לG4 כנראה יהיה בטריה נשלפת כי הם נשארים עם אותו עיצוב מאחורה ואני מופתע שהTWO מופיע בלי בטריה נשלפת כי גם הוא לא שינה יותר מדי את העיצוב

לגבי כרטיס הרחבה אתה עדיין טועה לגבי בטריה השוק חצוי

וכולם ביחד לא מגיעים לכמות המכירות של הגלקסי שקובע את הטון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכולם ביחד לא מגיעים לכמות המכירות של הגלקסי שקובע את הטון.

זה שסמסונג מוכר הרבה יותר מכולם ביחד עדיין לא אומר שהם לא קיימים.

כל עוד יש הרבה יותר מכשירים (שיותר טובים מהפלגשיפ של כבר 3 שנים ברצף) עם חריץ הרחבה ובטריה נשלפת זה לא העתיד של אנדרואיד

החברות האחרות לא מראות סימני התכופפות לאיזשהו סטנדרט טיפשי שגוגל מנסה לדחוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה ביצועים צריך בדפדפן מובייל? אני בכלל משתמש בfirefox

ביצועים? בעיקר שהדף ירונדר מהר, ולא יקרטע ויגמגם בעת גלילה ותזוזה בדף.

על האייפד זה באופן מורגש הרבה יותר נעים לעומת כל מכשירי האנדרואיד שבדקתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...