מה ההבדל בין oem ל retail ואיפה ממולץ לקנות וינדוס בארה"ב? - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה ההבדל בין oem ל retail ואיפה ממולץ לקנות וינדוס בארה"ב?

bar2319

Recommended Posts

הסיבה העיקרית שאני רוצה לעבור למקורי זה הפגיעה בביצועים, המחשב שלי חדש וחזק אך הוא לא מצליח להריץ משחקים בצורה טובה. ניגשתי לחנות שממנה קניתי את המחשב,KSP, ושם לאחר בדיקה אמרו שהבעיה נעוצה בוינדוס הלא מקורי

חירטטו לך את הצורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חירטטו לך את הצורה.

שילמתי 100 שקל בישביל בדיקה שלהם, לפי מה שהם אמרו המחשב עובד כמו שצריך.

בכל מקרה כל עוד לא יהיה לי וינדוס מקורי אני לא אוכל לבוא בדריש לתיקון ( אני חושב ) אני רוצה וינדוס מקורי גם בישביל עצמי וגם בישביל לגשת לתקן את המחשב

אם אתה יכול, בבקשה תסתכל על השרשור שפתחתי לגבי הבעיות שיש לי במחשב, יש בהמשך העמודים תצלומי מסך של המחשב בזמן משחק..

http://hwzone.co.il/community/threads/558899-%D7%A7%D7%95%D7%A9%D7%99-%D7%91%D7%94%D7%A8%D7%A6%D7%AA-%D7%9E%D7%A9%D7%97%D7%A7%D7%99%D7%9D-AMD-R9-290X#.VPXv-fmsUXE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם מי שאמר שKSP חירטטו אותך.

כמה נקודות:

1. תבדוק שברשותך כל הדרייברים העדכניים של כרטיס המסך ולוח האם

2. תבדוק שלא רצות לך תוכנות נוספות ברקע, כולל אנטי וירוס וחומת אש

3. תנסה להריץ את המשחקים כשהקופסא פתוחה לחלוטין

4. תנסה לכוון מאורר לכוון כרטיס המסך

5. תוריד את הדרישות הגרפיות של המשחקים מבחינת רזולוציה, 3D וכו'

6. תבצע OC למחשב ולכרטיס המסך

7. הסיכוי ש-KSP יעזרו לך נמוך, כי בנית את המחשב לבד ולא נעזרת בהם

8. רשימת לקחים: א. בפעם הבאה תשאל את חברי הפורום מה לקנות ותלך בעקבותם

ב. לחיים - ניסית לחסוך ושילמת ביוקר. זה רק אומר שאתה ישראלי טיפוסי (אל תעלב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסכם הרישיון מאשר מכירת OEM אך ורק תוך כדי רכישה של מחשב חדש בלבד.

אם המטרה שלך היא "להפוך לחוקי", אז אין הרבה היגיון בקנית-קומבינה של OEM, כך או כך אתה תישאר "לא חוקי".

ממתי זה מעניין מישהו בישראל "להפוך לחוקי"? המטרה היא ברוב המקרים להמנע ממרדף החתול-עכבר של פריצות וחסימות שלהם. בגלל זה קונים רשיון הסתדרות המורים למרות שזה נוגש את הרשיון, כנ"ל לגבי OEM ורשיונות שדרוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממתי זה מעניין מישהו בישראל "להפוך לחוקי"? המטרה היא ברוב המקרים להמנע ממרדף החתול-עכבר של פריצות וחסימות שלהם. בגלל זה קונים רשיון הסתדרות המורים למרות שזה נוגש את הרשיון, כנ"ל לגבי OEM ורשיונות שדרוג.

לא יודע, זה מה שהוא ביקש.. "אני כרגע עם וינדוס פרוץ ואני רוצה להחליף למקורי"

אח"כ הסתבר שזה בגלל ש-KSP חירטטו אותו שהמחשב שלו איטי בגלל שהוא "לא חוקי"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם מי שאמר שKSP חירטטו אותך.

כמה נקודות:

1. תבדוק שברשותך כל הדרייברים העדכניים של כרטיס המסך ולוח האם

2. תבדוק שלא רצות לך תוכנות נוספות ברקע, כולל אנטי וירוס וחומת אש

3. תנסה להריץ את המשחקים כשהקופסא פתוחה לחלוטין

4. תנסה לכוון מאורר לכוון כרטיס המסך

5. תוריד את הדרישות הגרפיות של המשחקים מבחינת רזולוציה, 3D וכו'

6. תבצע OC למחשב ולכרטיס המסך

7. הסיכוי ש-KSP יעזרו לך נמוך, כי בנית את המחשב לבד ולא נעזרת בהם

8. רשימת לקחים: א. בפעם הבאה תשאל את חברי הפורום מה לקנות ותלך בעקבותם

ב. לחיים - ניסית לחסוך ושילמת ביוקר. זה רק אומר שאתה ישראלי טיפוסי (אל תעלב).

1) מעודכן.

2) הדבר היחידי שרץ זה אנטי וירוס מקורי של נורטון

3-4) אתה יכול לראות בקישור שהבאתי בהודעה האחרונה, לא בגלל החום של הכרטיס מסך המחשב אטי, הגדרתי לכרטיס פרופיל קרור חדש שבו הוא לא עלה מ65 מעלות והוא עדיין נתקע..

5) במחשב כזה אני אמור להוריד את האיכות ?

6)כרגע OC לא בא בחשבון... לא הגיוני שמחשב כזה צריך OC כדי להריץ משחקים ..

7)נכון, אבל ברגע שהם עשו בדיקה שראו שהמחשב תקין, והוינדוס מקורי , והמשחק שנתקע הוא מקורי אז האופציה האחרונה שתשאר זה שיחליפו לי חלקים... וזה מה שאני רוצה .

אני כרגע מחכה ל V שיצא כי קניתי אותו , אני רוצה לראות איך הוא ירוץ לי ...

- - - תגובה אוחדה: - - -

יש לי כרטיס של הסתדרות המורים, יש להם שם וינדוס לקנייה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע רגע רגע,

על איזה הגדרות אתה מפעיל את המשחקים שאתה טוען שנתקעים?

יכול להיות שאתה חושב שיש לך איזשהו "סופר מחשב" ובסך הכל קצת קופץ מעל הפופיק עם הציפיות שלך ממנו?

אני ממש לא חושב שיש לי סופר מחשב, אבל אם המחשב הוא מעל הדרישות מערכת של רוב המשחקים היום (אולי רק המעבד הוא החוליה החלשה במחשב) אז איזה סיבה יש לי לחשוב שהמחשב לא יריץ משחקים?

Far cry4

emergency 5

assassin's creed unity

Call of Duty Advanced Warfare

daying light

Arma 3

Crysis3

ועוד ...

בכולם המחשב לא הריץ את המשחקים בצורה טובה

נפילות fps , תקיעות, בחצי מהמשחקים הפסקתי לשחק בגלל שזה היה בלתי נסבל ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את הדיון הזה והדיון הקודם שלך וזה ההמלצה שלי-

תפרמט את המחשב

תעביר את הווינדוס 7 המקורי למחשב החדש שלך

תתקין רק את הדרייברים והדברים הבסיסיים ואז תבדוק שוב במשחקים.

אם פעם נוספת המחשב לא יסחוב תחזור לחנות, ככה לא ינפנפו אותך כי "הווינדוס לא חוקי"....

אבל לפני כן אני ממליץ לך לבדוק מול ביקורות של הכרטיס שלך שאתה באמת מקבל FPS נמוך יותר בצורה משמעותית ממה שאתה אמור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך פרוץ פשוט יש לך בלי אקטיבציה.

ווינדוס פרוץ מכיל כל מיני כלים בלתי חוקיים שעוקפים את תהליך האקטיבציה וגורמים למערכת ההפעלה לחשוב שהיא חוקית ומאוקטבת.

למעשה מערכת הפעלה פרוצה עובדת בצורה חלקה ואפילו מקבלת עדכונים ממיקרוסופט וכיו"ב.

אם אתה מעוניין במערכת הפעלה חוקית לך ורכוש לך גרסה בסיסית של 8.1 או גרסת PRO של 8.1 ועוד כמה חודשים תקבל שדרוג חינם לווינדוס 10.

בנוגע לאחריות של KSP הם טוענים שהווינדוס פרוץ ואי אפשר לבדוק אותו? מחק את כל הדיסק הקשיח ואל תתקין מערכת הפעלה - תן להם לבדוק אותו ונראה איזה תירוץ יתנו לך.

יגידו לך להתקין מערכת הפעלה? שים , הרבה הפצות ניתנות בחינם ובצורה חוקית ... רק אל תשכח לצלם לנו את הנציג שיטפל במחשב זה יהיה מצחיק - בטח משהו בסגנון "יש לך וירוס בובונטו על המחשב הווינדוס על הפנים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תגיד לנו מה המפרט של המחשב? בכל זאת ציינת משחקים כבדים.

core i5 4590 3.3ghz

radeon r9 290x זה הדגם המדיוק

http://www.gigabyte.com/products/pro...px?pid=4812#ov

corsair vengeance pro 2*4gb 1600hz

msi h97 gaming 3

antec-tp750c

cooler master k281

- - - תגובה אוחדה: - - -

אין לך ווינדוס פרוץ פשוט יש לך ווינדוס בלי אקטיבציה.

ווינדוס פרוץ מכיל כל מיני כלים בלתי חוקיים שעוקפים את תהליך האקטיבציה וגורמים למערכת ההפעלה לחשוב שהיא חוקית ומאוקטבת.

למעשה מערכת הפעלה פרוצה עובדת בצורה חלקה ואפילו מקבלת עדכונים ממיקרוסופט וכיו"ב.

אם אתה מעוניין במערכת הפעלה חוקית לך ורכוש לך גרסה בסיסית של 8.1 או גרסת PRO של 8.1 ועוד כמה חודשים תקבל שדרוג חינם לווינדוס 10.

בנוגע לאחריות של KSP הם טוענים שהווינדוס פרוץ ואי אפשר לבדוק אותו? מחק את כל הדיסק הקשיח ואל תתקין מערכת הפעלה - תן להם לבדוק אותו ונראה איזה תירוץ יתנו לך.

יגידו לך להתקין מערכת הפעלה? שים לינוקס, הרבה הפצות ניתנות בחינם ובצורה חוקית ... רק אל תשכח לצלם לנו את הנציג שיטפל במחשב זה יהיה מצחיק - בטח משהו בסגנון "יש לך וירוס בובונטו על המחשב הווינדוס על הפנים".

תודה רבה,

מה עם ההצעה של

ניראלי אני אנסה קודם את ההצעה שלו ואם לא הולך, אז את מה שאתה מציע..

תודה רבה לכל מי שעזר לי פה! מודה לכם מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט תעשה מה שהוא אמר.

אם יש לך 7 מקורי מיקרוסופט הבטיחו שעותקים של 7 ו8 ו 8.1 יקבלו שידרוג חינם ל10 אז רק תרוויח.

מה גם ש7 לא רעה בכלל (אני מעדיף את 8.1) אבל 7 מצויינת גם כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...