Samsung Galaxy Alpha לעומת Sony Xperia Z3 Compact - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Samsung Galaxy Alpha לעומת Sony Xperia Z3 Compact

שניצל

Recommended Posts

אהלן!

אני רוצה להחליף את ה-Motorola Atrix המזדקן שלי במכשיר חדש. אני מחפש מכשיר באותו סדר גודל, ולפי מה שראיתי שני המכשירים בכותרת (וה-z1 compact) הם הקומפקטיים היחידים שאינם מסורסים לעומת אחיהם הגדולים.

מבחינת רוב המפרט (כוח עיבוד, מצלמה, מסך) המכשירים די דומים, אבל לכל אחד יש יתרונות משלו:

ל-Z3 Compact יש סוללה משמעותית יותר גדולה, הוא עמיד בפני מים ואבק, יש לו חריץ , והממשק שלו קל יותר (אני לא הכי מת על ה-Touchwiz)

ה-Alpha יותר זול, יש לו סוללה שניתנת להחלפה, מגיע עם 32gb זכרון לעומת 16 ב-z3 (אמנם אין לו מקום להרחבה, אבל 32 זה די והותר בשבילי - כרגע יש לי 16 שאני בקושי ממלא), ולמיטב הבנתי הוא יותר חסין (לא בפני מים ואבק, אבל כן חסין יותר, והבנתי שהזכוכית של ה-z3 נשרטת בקלות... מצד שני אני גם ככה מתכנן לקנות כיסוי ומגן מסך).

אני מקווה שאני לא מדבר יותר מדי שטויות.

מה דעתכם? למישהו יש ניסיון עם שני המכשירים האלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא אכפת לך לקחת משהו סיני, אני הייתי קונה משהו כמו זה -

http://www.pandawill.com/iuni-u2-smartphone-3gb-32gb-47-inch-sharp-fhd-screen-quad-core-22ghz-160mp-green-p94945.html

מבחינת מפרט הוא מחזיק ראש בראש עם השניים האלו.

אפשר להוסיף 20 אחוז ולקבל "ביטוח" החזר על מס, ככה שהוא יעלה כולל משלוח ומיסים לישראל כ-250 דולר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבין השניים האלו אני הייתי מעדיף את הסוני.

אישית אני שונא את הממשק של סמסונג והסוללה ב-Z3C פשוט שווה את המחיר הנוסף.

אפשר לנסות למצוא את המכשיר הזה במחיר קצת יותר זול ב-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...