DELL S2440Lb ביקורות? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DELL S2440Lb ביקורות?

naory159

Recommended Posts

אל תהיה לקוח טיפוסי שמסתכל כמה "ההנחה"

הוא שווה 1700 שקל?

כנראה שלא.

ב-100 שקל יותר מוצע לך מסך חדש, ציפוי מט, עם פאנל (ולא VA), שנת יציאה עדכנית יותר (2014 לעומת 2012) ואת כל היתרונות של הסדרה המקצועית של (רגל ארגונומית, תאימות VESA, תאורה DC)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך אכן שווה 1700 ש"ח - http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=834868.

לגבי היתרונות של המסך השני שהצעת, אכן, יש יתרונות. אך האם מבחינת המהות הוא יותר טוב ממה שחשבתי לקנות?

ואחדד את השאלה:

המסך P2414H עולה כ-1050.

המסך S2440L עולה כ-1700.

השאלה מה ההבדל ביניהם. לכאורה המסך הזול יותר טוב יותר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מסך כדאי לך תלוי בשימושים שלך והדרישות בכללי.

למשל: "אני משחק בככה וככה, אני אוהב לראות סרטים כאלה וכאלה דרך המחשב , אני מחפש מסך לשימוש ביתי וזול." וכולי.

המסך שמוצג בביקורת של TFT הוא לא בהכרח שווה וזהה למודל ששאלת עליו בכותרת. סיומת הb יכולה להוות פאנל שונה או כיסוי שונה לפאנל, ועוד. אני לא מצאתי מידע על המסך הנ"ל בחיפוש זריז בגוגל, ולכן אני לא יכול להגיד לך אם הוא באמת "שווה" את המחיר המלא. ומה גם ,שאני לא יודע איזה "חידוש" עשו למסך ומה הוא נותן בהשוואה למקור.

(יכול להיות שb הוא סימן למסך מחודש מהמפעל עצמו)

לפי הביקורת באתר של TFTcentral, מדובר במסך מאוד איכותי. הרבה יותר איכותי מהאינטרפולציה הזולה של מסך הips שymac הציע לך. אבל זאת דעתי האישית.

המסך עצמו הוא 8bit, יחס ניגודי מאוד גבוהה (צבעים בולטים יותר ושחור אמיתי, הצבעים יראו יותר קרובים למציאות (מדויק יותר למקור)). ובסך הכל הוא טוב לכל שימוש ביתי שהו. מסכים עם פאנל בדרך כלל באים עם זמן תגובה איטי ועוד. המסך הזה דווקא נראה סביר לחלוטין.

ולגבי כיסוי glossy או matte, לglossy יש בעיה שהוא מחזיר אור. אם יש מנורה מאחוריך או חלון, תהיה השתקפות. אך אם השתקפות היא לא בעיה, glossy תמיד עדיף. (אבל זה כבר עניין של טעם)

חיפוש "glossy or matte" בגוגל יעזור לך להבין את היתרונות והחסרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך את המסך יותר לעבודה (תכנות ועריכת תמונות), פחות למשחקים. קצת .

אני יותר נוטה לקבל את המסך

שymac הציע רק בגלל שהוא matte ולא glossy.

לגבי ה"חידוש" של המסך - אני יודע שהמסך מבחינה אלקטרונית הוא חדש לחלוטין (אף פעם לא השתמשו בו), ה"חידוש" מוגדר כמסך שהוחזר ליצרן עקב בעיה "קוסמטית" זו או אחרת (שריטה פה שריטה שם, לא שריטות על המסך כמובן..), אך לא מדובר בבעיה שדורשת תיקון רכיבים פנימיים של המסך.

meir_l, מה כוונתך כשאתה אומר "אינטרפולציה זולה של מסך הips"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך את המסך יותר לעבודה (תכנות ועריכת תמונות), פחות למשחקים. קצת סרטים.

אני יותר נוטה לקבל את המסך

שymac הציע רק בגלל שהוא matte ולא glossy.

לגבי ה"חידוש" של המסך - אני יודע שהמסך מבחינה אלקטרונית הוא חדש לחלוטין (אף פעם לא השתמשו בו), ה"חידוש" מוגדר כמסך שהוחזר ליצרן עקב בעיה "קוסמטית" זו או אחרת (שריטה פה שריטה שם, לא שריטות על המסך כמובן..), אך לא מדובר בבעיה שדורשת תיקון רכיבים פנימיים של המסך.

meir_l, מה כוונתך כשאתה אומר "אינטרפולציה זולה של מסך הips"?

אם אתה -יודע- שהחידוש הוא קוסמטי לחלוטין, אז במחיר הזה, המסך הזה פשוט מציאה. חבל רק שזה לא מתאים לדרישת הmatte שלך. אחרת, המסך הזה היה מושלם בשבילך.

המסכים עם פאנל הips היו מוכרים כמסכים איכותיים, 8bit ואיכות תצוגה יותר יפה מהמסכים הזהים עם פאנל הtn, ועוד.

מסכי הips של הם 6bit, עם פאנל ips, ולא בהכרח אותה רמה של המסכים היקרים יותר, אבל בהחלט יותר טובה ממסכי הtn בסביבות אותו המחיר.

יש הרבה מידע על המסכים של משנת יצור 2014 ומעלה בפורום הזה. תוכל למצוא את התגובות החיוביות והשליליות.

לגבי העבודה, תכנות זה לא פקטור בבחירת מסך, אז אין סיבה לציין את זה. לגבי עריכת התמונות, תוכל לציין יותר פרטים על אופי העבודה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...