מהירות העברה של 100 מ"ב לשנייה דרך USB3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהירות העברה של 100 מ"ב לשנייה דרך USB3

composite

Recommended Posts

שלום לכולם,

בעת העברת קבצים לכונן חיצוני, אני מקבל מהירויות של סביבות ה- 100 מ"ב לשנייה. האם זה סביר?

בחנתי את זה בשני כוננים חיצוניים שונים (Seagate Backup Slim Plus 2TB ו- Western Digital My Passport Ultra 2TB), שניהם חוברו כמובן דרך 3.0, הן דרך השקעים בקדמת המארז והן דרך השקעים באחוריו. השתמשתי בקובץ גדול של 4 ג'יגה כדי לבחון את זה לאורך זמן - ואכן, 100 מ"ב לשנייה.

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כלומר, הקצבים האלו תקינים?

ואני מוכרח לשאול - למה הספציפיקציות (גם של הכונן, וגם של USB3 כטכנולוגיה) אומרות קצב העברה של 5 Gbit/s, כלומר 625 MB/s? אמנם זה קצב העברה מקסימלי, אבל בפועל אני אפילו לא קרוב לזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספציפיקציות לחוד ומציאות לחוד.

כמו שהוסבר לך - הכוננים המכאניים עצמם לרוב מוגבלים ל100-150 מגה לשנייה.

בכונני פלאש מהירים כבר יצא לי לראות מהירויות של מעל ל200 מגה לשנייה, שזה עדיין רחוק מהמגבלה התאורטית, וגם יישאר ככה. בגלל אופן הפעולה שלו, לא יכול לשמור על הקצב המקסימלי לאורך זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המהירות בקשיח יורדת בגלל המיקום ולא הזמן.

קצב ההעברה בסקטורים החיצוניים מהיר יותר מהפנימיים בגלל המהירות ההקפית. החצוניים גם גדולים יותר

פיזית ומכילים יותר דאטא. (zone bit(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה למה(למרות שלעצמו זה יכול לעניין), זאת עובדה קיימת בכל פעולה ארוכה.

דרך אגב עם תוכנת DEFRAG טובה בה אפשר להגדיר שישמור מקום פנוי בתחילת הדיסק(בטבעות החיצוניות), אפשר להשיג ביצועי כתיבה טובים בהרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(אחלוק על קביעתך כי שאלתי את אותה השאלה, חשתי כי בהודעת הפתיחה השימוש במילה "סביר" מחטיא את מטרת השאלה המקורית, לכן החלפתי אותה ב- "תקין". אבל ניחא.)

אנצל את ההיענות של הדיון ואשאל שאלה שאמנם שונה אך באותו התחום:

על גבי ג'יגהביט ביתית, האם מהירות העברה אל NAS וממנו (Synology DS414, מזווד בכוננים מכניים) של סביבות 70 מ"ב לשנייה היא תקינה?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(אחלוק על קביעתך כי שאלתי את אותה השאלה, חשתי כי בהודעת הפתיחה השימוש במילה "סביר" מחטיא את מטרת השאלה המקורית, לכן החלפתי אותה ב- "תקין". אבל ניחא.)

אנצל את ההיענות של הדיון ואשאל שאלה שאמנם שונה אך באותו התחום:

על גבי רשת ג'יגהביט ביתית, האם מהירות העברה אל NAS וממנו (Synology DS414, מזווד בכוננים מכניים) של סביבות 70 מ"ב לשנייה היא תקינה?

תודה

דווקא זה ספציפית נראה לי קצת לאט.

בקבצים גדולים צריך למלא קו של 1 ג'יגה.

http://www.storagereview.com/synology_diskstation_ds414_review

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...