מה שפת התיכנות הקלה ביותר - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה שפת התיכנות הקלה ביותר

pbl1

Recommended Posts

visual basic היא שפה נוחה וקלה למדי ללמידה. ואפילו יודעת לייצר תוכנות תחת סביבת אך יש לה 2 בעיות מהותיות.

1) היא נכללת בין השאר גם ב visual studio net. תוכנה איומה ומסובכת לטעמי. ולכן הייתי ממליץ דווקא ללכת על visual studio 6 בתור התחלה.

2) בגלל שהיא פשוטה יחסית לשימוש היא לא תמיד מלמדת תכנות אמיתי. ולכן מומלץ ללכת לשפות היותר קלאסיות וללמוד ג'אווה או c.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

JavaScript.

אומנם זו רק שפת סקריפט פשוטה שאינה כוללת את כל השלבים של הרצה וקימפול אבל הפשטות שלה היא היתרון הגדול ובשביל ללמוד עקרונות של תיכנות כמו: OO למשל היא פצצה. כמובן אם יש לך את המורה הנכון... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים לגמרי עם The Grey Matter.

VB לפעמים די מוגבלת, והיא גורם לתכנות להיות הרבה יותר נוח ממה שהוא באמת. כמובן שאפשר להגיע לתוצאות מאוד טובות, אבל כדאי בתור התחלה C++ כי זה מלמד ממש עקרונות של דברים, ובVB המון דברים באים מוכנים ולא מבינים די הרבה. וגם אני מעדיף VS6 על פני VS .NET.

JS זאת לא ממש שפה, זה יותר סקריפטינג פשוט לאינטרנט והוא מאוד מאוד מוגבל. עדיף שפת תכנות רצינית יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך משהו מיוחד לתכנות c++ תוכנה או כל דבר אחר ומי שיכול שיתן לי מדריך לc++

עריכה 1:הורדתי את התוכנה devcpp4980 מ sourceforge ורציתי לדעת אם התוכנה בסדר לתכנות c++

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DevC++ תהיה לך בסדר גמור.

אולי יהיו לה קצת אי תאימויות עם תכניות של Turbo C, אבל כרגע זה לא אמור להפריע לך.

בקשר למדריך - אם אתה מתחיל ללמוד את השפה כמו שצריך (וזה מה שהבנתי שקורה), אני באמת מציע לך לקחת ספר.

אני למדתי מ" ++C כשפת אם", של יצחק גרבר, אבל זה כבר נושא לת'ראד אחר (שקיימים כבר כמה כאלה, אתה יכול לחפש).

אני גם חושב שזו השפה שכדאי לך ללמוד.

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...