לפטופ חזק למתכנת-תקציב לא מוגבל - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לפטופ חזק למתכנת-תקציב לא מוגבל

barak353

Recommended Posts

1) תקציב: בהתאם לדרישות שלי.

רצוי גם לפרט במידת האפשר את הפרטים הבאים בגוף ההודעה:

* מטרות המחשב? לדוגמה: בעיקר תכנות, צפיה בסרטים באיכות גבוה, גלישה, אולי קצת משחקים(לא בטוח יהיה לי זמן לשחק במשחקים)

* גודל המסך? האם חשוב מסך מבריק או מאט? 17" לא חשוב מאט או מבריק

* רזולוציית המסך? (במחשבים מודרניים נעה בין HD 1366x768 לבין FHD 1920x1080, ולעיתים רחוקות מעבר לכך). 1920x1080 אם יש רזולוציה גבוה יותר בלי שהמחיר יקפוץ אז למה לא

* דרישות מיוחדות לאמצעי הקלט? (לדוגמה, מקלדת הכוללת numpad, עכבר trackpoint בנוסף לtouchpad)?

* משקל רצוי? 3.5 קילו גג

* האם נדרש זמן סוללה ארוך? (מומלץ להגדיר מהו זמן סוללה ארוך לטעמכם) כן נדרש זמן סוללה ארוך (4-5 שעות זה זמן סוללה ארוך בשבילי)

* האם יש צורך ביציאות מיוחדות? (eSATA, , VGA, ExpressCard...) לא

* Bluetooth? כן יש לי רמקולים שעובדים על בלוטוט אז חשוב לי שהם יוכלו להתחבר למחשב

* גודל מינימלי וסוג של כונן קשיח? (HDD, , או שילוב - דורש mSata) כאן חשוב לי מאוד שיהיה מהיר בנפח סביר שאני יוכל להתקין עליו את כל התוכנות החשובות ועם זה אני רוצה 1TB HDD

* כונן אופטי? לא חייב

* האם דרושה תמיכה בתחנת עגינה ייעודית? אני לא ממש מבין בתחנות עגינה אז אם יהיה אפשר המלצה על תחנת עגינה מתאימה או הסבר קצר..

* האם נדרשת אחריות בינלאומית ? לא

* האם בתקציב צריך להיכנס רישיון למערכת הפעלה? לא

* האם יש לכם העדפה לחברה כלשהי? לא

* כל דרישה מיוחדת שחשובה לכם (מסך מגע, מסך מגע מסתובב, מראה, צבע...) חשוב לי שזה יכלול אחריות, אולי כדאי שיגיע בלי בשביל להוזיל עלויות מיותרות..אם אפשר שזה יכלול עכבר ומקלדת אלחוטית אז זה יהיה נחמד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוודאי שיש. ואף אחת מהן לא מתקינים על מחשב "עם תקציב לא מוגבל" כדי לחסוך עלויות.

אז לא, לא נראה לי שקפצתי מעל הפופיק.

סתם כמה אפשרויות, לתשומת ליבך:

- הוא צריך חומרה חזקה מאוד כדי לקמפל קוד כבד או להריץ חישובים כבדים ב-MATLAB - שני דברים שאפשר בהחלט לעשות ב- למשל ושאין שום סיבה עקרונית לעשות דווקא בווינדוס.

- יש לו רישיון תוכנה כבר.

- הוא זכאי לרישיון חינמי: אולי מתוקף היותו סטודנט, אולי מטעם העבודה. לך תדע?

חבל סתם לתקוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי לפטופ נפרד לעבודה, ככה שהמחשב הזה יהיה יותר לגלישה, צפייה בסרטים וקצת תכנות(לא הייתי צריך לרשום בעיקר תכנות סליחה אביב גפן)

השאלה אם זה כזה הבדל משמעותי לפטופ שמותקן עליו מקורי לעומת לפטופ שמותקן עליו מהטורנט?

אם כן אז אני אקח לפטופ עם מקורי..בכל מקרה אשמח לקבל הצאות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכמה רוסים אנסו ושמו באתר טורנטים.

בהצלחה חביבי, אני מקווה שאתה לא מתכנת למחייתך על מחשב פרוץ.

וואו, איזה התלהמות גזענות ושטויות במשפט אחד.

אולי כדאי שיגיע בלי בשביל להוזיל עלויות מיותרות..

בניידים להם אתה מכוון אין (עד כמה שידוע לי) כאלו שנמכרים בלי בכלל. זה יותר בזולים מאוד נטבוקים ב1000 ש''ח וכו' או בניידים בבניה אישית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בניידים להם אתה מכוון אין (עד כמה שידוע לי) כאלו שנמכרים בלי בכלל. זה יותר בזולים מאוד נטבוקים ב1000 ש''ח וכו' או בניידים בבניה אישית.

לא מדויק יוסי. אני באופן אישי נתקלתי במחשבים גם ב2500+ שמגיעים ללא מערכת הפעלה או עם כאלטרנטיבה חינמית.

בכל אופן, אני שמעתי (ורק שמעתי, ממש לא משוכנע כמה זה נכון) שהחוק הישראלי מאפשר לצרכן לבקש מהמוכר למחוק את מערכת ההפעלה ולקזז את המחיר שלה מעלות המחשב - מוכרים לך הרי רישיון ולא סתם התקנה. כמה זה מדויק? אין לי מושג. יתרה מכך, אפילו אם זה נכון אני מאמין שיש הרבה מוכרים שיסרבו לעשות דבר כזה אבל אולי כדאי לברר בכל מקרה. לי למשל כסטודנט זה יכול לחסוך כמה מאות שקלים כיוון שאני זכאי לרישיון חינמי. תכננתי לברר את זה בעצמי למעשה בימים הקרובים - במידה ויצא לפועל אדאג לעדכן :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קבלתי המלצה למחשב עדיין..

אני מוסיף נתונים שאני רוצה, אני רוצה גם דוקין סטיישן, עדיפות לחברה טובה עיצוב יפה ודק.

מסך 17" FULL HD איכותי, זכרון לפחות 8Gb הארד דיסק לפחות 1TB( כמו שציינתי חשוב לי שיהיה שעליו יהיה מותקן המערכת הפעלה ותוכנות בשימוש גבוה, לכן אני חושב שכדאי שהמחשב יגיע עם מערכת הפעלה, (ווינדוס 7 או 8? מה כדאי?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...