עצה: האם כדאי להגיש תביעה קטנה נגד אסוס עקב שירות? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עצה: האם כדאי להגיש תביעה קטנה נגד אסוס עקב שירות?

raorian

Recommended Posts

לפני כשלושה חודשים הלפטופ שלי נלקח לתיקון והוחזר לי תקול שלוש פעמים (כשכל פעם תיקנו רכיב אחר). בפעם השלישית אף החזירו לי את המחשב ללא תיקון ואמרו לי שאם אני מתעקש שיש תקלה שאגיע עצמאית למעבדה, וכך עשיתי והם הסכימו שהמחשב תקול ולקחו אותו לתיקון. (זה קיצור של הסיפור הסיפור, הוא ממש ארוך).

לבסוף הם החליטו לתת לי מחשב חדש והתנצלו על הטרטור לאחר הרבה ויכוחים ובירורים כי נגמרו לי השלוש שנים ביטוח במהלך התיקונים ונאמר ל. שבשבוע הבא ישלח לי מייל שיתן לי לבחור בין מחשב חדש שהם מציעים לזיכוי כספי.

אבל יותר מחודש מאז הפעם האחרונה שנתתי להם את המחשב..

הם אמרו שעמדתם הרשמית היא שאין פיצויים על עיקובים או עגמת נפש אך אני יכול לשלוח מייל עם תלונה לאיזה מייל כלשהו של .

האם כדאי להסתפק במייל? או שיש עניין ללכת לתביעות קטנות ולהגיש תביעה?

הם בסוף יצאו הוגנים ועושה רושם שהליקויים במערך השירות שלהם הם תוצאה של הטמטום של שירות הלקוחות (לפני המנהל) ושל המעבדה והקשר ביניהם לבין המוקד הבין לאומי של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך את הדברים הבאים :

1. מייל או הקלטת שיחה שאומר לך להגיע למעבדה כדי להוכיח שיש תקלה במכשיר

2. דוח המעבדה אחרי התיקון הזה

3. משכורת מוכחת (תלוש מהחודש הנוכחי)

אתה תוכל לתבוע אותם על הפסד שעות עבודה בלי בעיה וכנראה גם לזכות

זה דיי ביזיון שהם בקשו שתגיע למעבדה להוכיח תקלה ולא העלו טכנאי בטלפון שבירר את התקלה.

אם זו לא תקלה מאוד יחודית שקשורה בתפעול שגוי (וזה לא נשמע ככה) ההתנהלות שלהם לא הגיונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל זה ידוע שהשירות של בארץ לא משהו בלשון המעטה, אפילו היו על זה כתבות.

גם לי היה מקרה דומה לשלך עם מחשב של שקניתי וכל פעם משהו אחר התקלקל בו, עד שנמאס לי כבר לשלוח אותו לתיקון ואחרי שיח ארוך עם השירות לקוחות/המעבדה החליפו לי את המחשב למחשב חדש מדגם אחר אבל עם מפרט דומה שטפו טפו עובד עד עכשיו כמו שצריך.

אני הייתי שוקל טוב טוב אם לא עדיף לקחת את הזיכוי הכספי במקום מחשב חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי הקלטות של השיחות. חח. מי מקליט שיחות ליתר ביטחון שידפקו אותו? למרות שבדיעבד אולי זה לא כ"כ מטומטם. הבעיה שהם לא האמינו לי שהייתה היא שהרמקולים שרופים. (הם החליפו לוח אם וכרטיס מסך בתיקונים הראשונים).

יש לי את הפניות שמסכמות את התיקונים שלהם (תיעוד מלא של מה שתיקנו כל פעם עם תאריכים, שמות, עלות כספית ועוד כל מיני דברים שאני לא מבין).

אולי אני יכול לבקש מבית המשפט להכריח אותם להוציא אל ההקלטות שלהם או משהו.

טוב אני אחכה לראות איזה מחשב יציעו לי וכמה זמן יקח עד שיגיע... הם ממש איטיים ואגיש תלונה לשירות לקוחות בבקשה לפיצויים. אם לא יתנו לפחות משהו סמלי (זיכוי למכשירים של לדוגמה? מה נותנים לפיצויים בד"כ) אגיש תביעה.

מקווה שילך קל, שלושת החודשים האחרונים היו מעצבנים....

Dfcorp איזה דגם מחשב נתנו לך? איזה היה? האחריות למחשבה החדש הוא מהתחלה שלוש שנים?

אני נשבע לכם אם לא הייתי כ"כ מרוצה מהמחשב הייתי נמנע מלקנות לנצח רק בגלל השירות.

המחשב הוא n55sf.

כדאי להיזהר למי שקונה אסוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה ללכת איתם ראש בראש. ואתה צודק שזה לא מובן מאליו (למרות שזה אמור להיות שחור לבן לפי הסכם האחריות, לא?). אני פשוט חושב שמגיע פיצוי כלשהו על הטרטוריאדה שעשו לי...

אנסה קודם בנעימות. למרות שמניסיון זה ייקח חצי שנה

- - - תגובה אוחדה: - - -

הציעו לי את n551jk-dm025h

מה חושבים?

לקחת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלתי אותם עם אוכל להוסיף קצת כסף (או שיפצו אותי על הטרטור בשדרוג) ולקבל את אותו הדגם עם 860gtx 4g gddr5, כי הדגם הזה בא עם והרבה פחות ביצועים. אני מקווה שיסכימו.

אם לא, אכן עסקה מצוינת. כמו שאמרתי, אולי הם מטומטמים אך הם מאוד הוגנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שקצת הבהלתם אותי... אני שוקל לקנות את ה- N550JV שעושה רושם שנותן תמורה מצוינת לכסף אבל שמעתי ביקורות שליליות על האחריות ושירות הלקוחות שלהם. המצב מספיק גרוע כדי לפסול את המחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...