קניתי SSD , האם ניתן להעביר את כל המידע שבכנון C ל כונן H ה ssd ? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי SSD , האם ניתן להעביר את כל המידע שבכנון C ל כונן H ה ssd ?

alexc32

Recommended Posts

הווינדוס וכל התוכנות אצלי בכונן C (יש עוד כונן E לקבצים גדולים)

עכשיו התקנתי כונן חדש קראתי לו H שמה אני רוצה להעביר את הווינדוס וכל התוכנות הנילוות ,

מכיר רק את הדרך המסורבלת של מחיקה הכל ותקנה הכל מחדש , הבאסה יש לי מלא תוכנות עם סיסמאות וכל מיני קבצים שמורים של עריכות ,להתחיל אחד אחד לגבות זה סיפור..

יש דרך יחסית קלה להעביר כל מש ב C ל H ? ללא פירמוט ותקנה מחדש

או שאין מנוס וחייב להתקין הכל מחדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר עם כל תוכנת שכפול שיודעת לזהות ולהגדיר את המחיצו בהתאם, באופן האופטימלי לSSD.

לפעמים גם מקבלים תוכנה כזו עם הSSD עצמו. אם לא - אז גרסאות חדשות של Acronis, Clonezilla וכנראה Ghost אמורות להיות בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי לינק הורדה וקוד ל ACRONICS ,

לא נסיתי עדיין , זה משהו פשוט לעשות?

או עדיף לנסות עם תוכנה clonezilla ?

אם אני מבצע את זה התוצאה בידיוק כמו לפרמט ולהתקיו הכל מחדש?

- - - תגובה אוחדה: - - -

קיבלתי לינק הורדה מחבר לפורום המליץ על זה http://www.partition-tool.com/personal.htm

יש לי כבר כמה תוכנות מי מהם כעדיפה?

עריכה:

טוב מתסבר שזה לא פשוט כזה,

עכשיו ניסיתי לעשות clone עם

Free disk partition manager גם עם acronis ניסיתי

זה לא מאפשר לבחור clone של חוצץ C בלבד אלה הוא עושה clone של כל הכונן(HHD) ששם החוצצים C ו- E (ב C הווינדוס) יחד כל המידע עובר את ה 600 גיגה ומן הסתם אי אפשר לעשות clone של 600 ל 256 (שזה ה ssd)

לא מוצא בתוכנה לבחור רק בחוצץ מסויים שאותו אני רוצה להעביר ל

נתקעתי !

עזרה , איך מעתיקים חוצץ C לכונן ?

מצורף תמונה לאופציות בתוכנה

לא לא בטוח במה צריך לבחור בשביל להעתיק את חוצץ ה C ל ,

אולי copy או migrate ...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצלחתי להעביר הכל מ C ל ,

עכשיו אני עובד עם ווינדוס שעל ה ,

וואלה יש בוסט למערכת כלומר מרגיש שעובד קצת הכל יותר מהר אבל זה לא כמו שחשבתי או כמו שציפיתי או כמו שתיארו שאם אני יעבור ל זה שמיים וארץ..

השאלה באמת אם הייתי פירמוט ומתקין הכל מחדש , הייתי יכול להרגיש ביצועים יותר מהירים ? או שסתם אני מכניס לי דברים לראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) מה דגם הכונן החדש שלך?

2) תריץ איזה בנצ'מארק עם CrystalDiskMark לוודא שהכל תקין.

לשאלתך - יכול להיות (ואפילו סביר) שעצם ההתקנה מחדש הייתה נותנת בוסט מסוים (מערכת נקייה). אבל אחרי שהיית מבזבז כמה שעות/ימים להתקין הכל איך שאתה רוצה, זו כבר לא הייתה מערכת נקייה, ולכן בכל מקרה הייתה מואטת קצת. האם שווה לך להתעסק עם זה? לא יודע, מה גם שאף אחד לא מבטיח לך שיהיה הבדל מורגש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכונן mx100 256g

מפרט המחשב בחתימה

העיקר שיפר את ה experience index :)

*אעדכן בהמשך עם ה

CrystalDiskMark

עכשיו קלטתי משהו לא הגיוני ה system reserved תופס 92 גיגה ,כלומר מתוך ה 256 פנוי לשימוש רק 146גיגה,

מה קרה? את מתכנים את זה ? אני זוכר מקודם לפני ה ה system היה תופס משהו כמו 100 מגה בלבד

את מתסדרים את?

נ.ב: עשיתי בנצ'

מצורף תמונה

מה אומר התוצאה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנצ'מארק תקין באופן כללי, אך מעיד על זה שכנראה חיברת את הכונן לאחד מחיבורי הSATA2. ממליץ שתחבר לאחד מחיבורי הSATA3 של הצ'יפסט (SATA3_0~SATA3_1), כדי לקבל ביצועים יותר גבוהים בגישה הסדרתית. אל תחבר לבקר של (חיבורי GSATA3_6, GSATA3_7) כי הוא מספק ביצועים פחותים.

לגבי המחיצות - ייתכן שC: המקורית הייתה 160 גיגה ועשית שכפול 1:1? ואז כל שאר השטח לא מנוצל. באופן עקרוני, יכול להיות שאתה יכול לחבר אותו למחיצה הקיימת. תסמן את C, תלחץ על הכפתור הימני ותבדוק האם אפשרות Extend זמינה לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תנסה עם Partition Tool שהשתמשת בה במקור. לפי התמונה, יש שם אפשרות resize. עם זאת, תיזהר. יש לך עדיין את המחיצה המקורית על הדיסק הקשיח? שלא תעשה טעות שתמחק לך את כל מערכת ההפעלה. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...