שאלות על שיתוף קבצים ב-SAMBA על UBUNTU CLIENT - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות על שיתוף קבצים ב-SAMBA על UBUNTU CLIENT

koby058

Recommended Posts

שלום לכולם!

ברצוני להקים שרת קבצים במשרד

האם התצורה של סמבה על קליינט מוגבלת בכמות ה CONNECTIONS שניתן לעשות לשרת? (אנחנו משרד קטן עם הרבה פניות לשרת)

האם ניתן להגדיר את השרת שיבקש שם משתמש וסיסמא כאשר פונים לתיקייה המשותפת? אם כן איך?

באופן כללי אני מעדיף ממשק גרפי אבל אני יכול להתאמץ

מודה לקהילה מראש על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגדרות של סיסמה וכו' הן מצד השרת, וכשכמה משתמשים מחוברים אליו במקביל הנטייה היא להגיע למגבלות (מקס' חיבורים וכו') על השרת ולא על ה client

האם השרת מריץ או רק ה clients ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שלא הבנת אותי כלכך

השרת הוא אבל CLIENT ולא SERVER

לדוגמא ווינדוס 7 מוגבל ל 20 חיבורים אליו במקביל

השאלה אם גם מוגבל בכמות החיבורים במקביל שניתן לעשות אליו?

אם כן אני פשוט יתקינ סרבר ולא קליינט אבל זה הרבה יותר קשה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי. הבנתי את השאלה

באובונטו (ולינוקס בכלל) אין באמת הפרדה ל "מערכת הפעלה ל client" ו "מערכת הפעלה ל server" שיש ביניהן הבדלים "קשיחים". אלה פשוט 2 קונפיגורציות ברירת מחדל של המערכת. אתה יכול להתקין client, להעיף דרך מנהל ההתקנות את כל מה שמיותר, להתקין את הדברים שאתה רוצה של ה server, ותקבל בדיוק את אותה מערכת שהיית מקבל מהתקנת server

תשאיר את התקנת ה client ותגדיר את ה samba לפי מה שאתה רוצה. הגדרות ה samba נמצאות בקובץ smb.conf שאתה יכול לערוך אם כל עורך טקסט כמו kwrite או gedit

נראה שההגדרה שלך היא max connections (יכולה להופיע בכמה מקומות - למשל לכל share)

כמו כן בדוק את הגדרת ה deadtime - היא יכולה להשפיע על כמה connections "תפוסים" ללא צורך נשארים אחרי שאין בהם שימוש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...