חיה רעה: מבחני ביצועים חדשים מציבים את הגלקסי S6 בראש, לכאורה - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיה רעה: מבחני ביצועים חדשים מציבים את הגלקסי S6 בראש, לכאורה

taltarablus

Recommended Posts

מכשיר בעל אותו שם ומפרט כמו זה של מכשיר הגלקסי S6 העתידי של סמסונג רושם את אחת מהתוצאות הגבוהות ביותר שסמארטפון השיג אי פעם במבחן ה-AnTuTu, האם זה מכשיר הדגל החדש של אנדרואיד?

לכתבה: http://hwzone.co.il/%d7%97%d7%99%d7%94-%d7%a8%d7%a2%d7%94-%d7%9e%d7%91%d7%97%d7%a0%d7%99-%d7%91%d7%99%d7%a6%d7%95%d7%a2%d7%99%d7%9d-%d7%97%d7%93%d7%a9%d7%99%d7%9d-%d7%9e%d7%a6%d7%99%d7%91%d7%99%d7%9d-%d7%90%d7%aa-%d7%94/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נותנים לך, אתה בוחר לא לקחת. הנה מכשירים מתחת ל-150 דולר שיתנו חוויה דומה לזאת של הגלקסי אס 3, יתכן שגם טובה ממנו:

אסוס פגסוס

Huawei Honor Holly

מייזו M1

לנובו K3

בנקיו F5

הבעיה היא שאתה מעדיף להתלונן במקום לחפש דקה ולמנוע עוד תגובה מיותרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העובדה שכל פעם מצליחים לדחוס יותר כוח עיבוד לאריזה יותר קטנה וניידת זה מעולה ומבורך.

אבל הבעיה שזה בא על חשבון משהו אחר.

או שזה זמן קצר יותר (כי עד עכשיו אף "טכנולוגיה שוברת שוק שתגרום לנו לשנות את תפיסת עולמינו לגבי סוללות" הגיעה לשוק, ככול הנראות כולן כבר נקנו בדרך), או שזה מחיר גבוה יותר.

אני אתחיל להתרגש ברגע שבאמת יקרה משהו בשוק הסוללות.

ולא, חיצונית שמטעינה לי את הטלפון תוך X שניות/דקות לא נחשב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועדיין, עם כל העוצמה הזו, אני סומך על שיצליחו לסרס את חוויית השימוש עם ה TouchWiz הלאגי שלהם, למרות שיצאו בהצהרות שהגירסה הבאה (שלבטח תהיה ב S6) תהיה Bloatware-free (יחסית). את הנוט 4 הם כבר הצליחו לדפוק (לפחות את גירסת הקוואלקום) בהשוואה ל 3, אז הכל פתוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...