Dell IPS U2414H - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dell IPS U2414H

Googleness

Recommended Posts

כרגע יש לי מסך שהוא גם (מה שבמפרט) ואני מתכנן להחליף למסך רגיל ואת מה שיש לי עכשיו להחליף עם אחת הטלוויזיות הישנות בבית.

בשביל גיימינג, ומדי פעם עבודה עם עריכה גרפית איך המסך הזה? אפשר לקנות בלב שקט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום, אשמח אם אחד מרוכשי המסך יכול לעלות של הזליגת אור

האם בחדר מואר ומסך שחור עדיין רואים את זה ?

בחודש הבא אני רוצה לקנות מסך והזליגת אור כרגע עוצרת אותי מלבחור במסך הזה,

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו בדקתי אצלי.

עקרונית התמונה בפלאפון גם בלי פלאש יוצאת יותר מדי לבן זה לא משקף את המצב במציאות אני מציע שתסתכל בחנות בעיניים ישירות התמונה ממש יוצאת מוזר.

עקרונית ממה שראיתי המסך עם מילוי שחור כשהוא דולק לא בדיוק מראה הכל שחור שחור כי עדיין יש את התאורה שלו אבל זה לא כזה נורא.

כשתעבוד עם משחקי מחשב, , תוכנות עריכה בשילוב של צבעים וכולי התמונה מאוד מאוד מאוד מוצלחת.

בנוסף יש דרייבר שמגיע עם המסך ומאפשר לך לשנות פרופילים בהתאם למה שאתה עושה וזה משנה את הצבעים והתאורה בצורה קיצונית.

מצד שני עכשיו בדקתי ואם אני מוריד בדרייבר את המדיד של Brightness ל0% (עדיין רואים מצויין לא לדאוג) בכלל לא שמים לב או רואים את התאורה כשהמסך שחור לגמרי בזמן שהוא דלוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמינו או לא, אבל המסך היה שחור לגמרי ומרב הזליגות אור הכל יצא לבן, פשוט מדהים:
זה לא מרוב הזליגות, זה מרוב זה שלא צילמת את זה כמו שצריך. לא שאני אומר שזה קל, אני חושב שגם אני לא הייתי מצליח לצלם את זה. :)
בחודש הבא אני רוצה לקנות מסך והזליגת אור כרגע עוצרת אותי מלבחור במסך הזה
אין טעם שזה מה שיעצור אותך. זליגות אור כאלה או אחרות יהיו בכל מסך.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מרוב הזליגות, זה מרוב זה שלא צילמת את זה כמו שצריך. לא שאני אומר שזה קל, אני חושב שגם אני לא הייתי מצליח לצלם את זה. :)

אין טעם שזה מה שיעצור אותך. זליגות אור כאלה או אחרות יהיו בכל מסך.

אוקי, תודה רבה אנשים על הבדיקות והתמונות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...