סוד ההצלחה: מחיר האייפון הממוצע גבוה פי 3 ממחירי האנדרואיד - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוד ההצלחה: מחיר האייפון הממוצע גבוה פי 3 ממחירי האנדרואיד

taltarablus

Recommended Posts

האם אי פעם תהיתם איך אפל מצליחה לדווח על רווחים כל כך עצומים בדוחות הפיננסיים שלה? התשובה קשורה להכנסות החברה ממכשירי האייפון שלה, העומדות על כמעט פי שלושה מיצרנית מכשירי האנדרואיד הממוצעת

לכתבה: http://hwzone.co.il/%d7%a1%d7%95%d7%93-%d7%94%d7%94%d7%a6%d7%9c%d7%97%d7%94-%d7%9e%d7%97%d7%99%d7%a8-%d7%94%d7%90%d7%99%d7%99%d7%a4%d7%95%d7%9f-%d7%94%d7%9e%d7%9e%d7%95%d7%a6%d7%a2-%d7%92%d7%91%d7%95%d7%94-%d7%a4%d7%99/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו! איזה חברה מרשימה! כל הכבוד לה! היא לוקחת טלפון שלייצר אותו עולה הרבה פחות מהאחרים ומוכרת אותו ביותר! ברור שאם היא מוכרת אותו ביותר הוא יותר טוב.... פשש באמת כל הכבוד האייפון הכי איכותי במיוחד עם המפרט המפוצץ ועלות הייצור שלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוד ההצלחה הוא שבעלי מכשירי אפל הם קהל שבוי.

הם יכולים להחליף את המכשיר שלהם רק למכשיר החדש בתוך משפחת אפל.

לעומת זאת, בעלי תמיד יכולים לעבור לחברות אחרות ולמכשירים בטווח מחירים שונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגישה שלי היא לשלם 1500 שקל למכשיר חדש עם חוויית שימוש מעולה שתספק אותי.

לא 3500, אלא 1500.

אתה שונא גישה של אנשים שמעדיפים לרוב לשלם פחות, הרבה פחות.

ולחדשות היום, כל מי שיש לו כרטיס מסך חלש מ-R9 290 או GTX 780 צריך לזרוק את המחשב לפח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך...? מה...?

אני לא שילמתי על האייפון שלי 3500 שקל, אם לא הייתה לי משפחה בחו"ל כנראה מזמן הייתי כבר משתמש אנדרואיד.

המחירים בארץ אבסורדיים, בעוד בחו"ל המחיר מקביל למחיר של מכשירי דגל אחרים לרוב.

יש שתי סיבות שאני נשאר עם אייפון:

האקו סיסטם, נוחות השימוש והרכש התוכנתי שיש לי (וכל שאר הדברים שקשורים לתוכנה ולחומרה)

ביזנס. אייפונים נמכרים טוב, אני יכול לקנות אייפון במחיר מצחיק דרך המשפחה, להשתמש בו שנה ולמכור אותו בארץ בהפסד מינימלי (בייחוד אם מדובר בדגם לא סטנדרטי או מבוקש) ואז לקנות חדש מחו"ל וחוזר חלילה.

הייתי עושה דבר כזה עם אנדרואיד? לא. G3 עלה בהתחלה לדוגמה 3000, עכשיו אפשר למצוא ב-2000, שייצא ה-G4 ביד2 הוא יהיה שווה 1200 בלחץ. משמר את השווי שלו (אם הוא שווה את הכסף, זה דיון אחר)

בכל מקרה, אם נשים שנייה בצד את המחיר, עדיין מציקה לי ההכללה של משתמש טיפש ומשתמש גאון עליון.

למה מי שקנה נוט 4 (שיותר יקר מהאייפון) עדיין גאון הדור? הרבה אנשים (מהפורומים בכלל) קונים מכשירי דגל, והם חלק לא קטן מאוכלוסיית המכשירים בעולם המערבי המודרני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המחיר - איך מה? אנחנו בישראל, אני לא אטוס לחו"ל בכל פעם שארצה לקנות טלפון. המציאות בישראל היא שמכשירים דוגמת נקסוס יוצאים בנקודת מחיר שווה לכל כיס ומעניקים חוויית שימוש נהדרת. יכולים להיות מכשירים עם חוויית שימוש מעט יותר טובה או מעט פחות טובה והם יעלו פי 2 ויותר. לא, תודה.

שכל אחד יעשה מה שטוב לו. בפועל, מכשיר סמארטפון לדודה ב-600 שקל, לאבא ב-1000 ולעצמי ב-1500. לכולם אנדרואיד, לכולם וייז, לכולם וואטסאפ וסנאפצ'אט וכרום וקנדי קראש.

החופש לבחור מתחיל קודם כל בדירוגים של חומרה ותכונות, משם הוא ממשיך לתוכנה וממשק.

בדיוק מהסיבות הללו, בהשוואה טובה למדי יש לנו משתמשי מאק מול משתמשי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובדיוק בגלל זה לאחים שלי יש אנדרואיד ולכל החברים אני ממליץ אנדרואיד כמעט בכל תקציב (אלא אם הם בחו"ל)

אני הבעתי מחאה בסך הכל על ההכללה - שמשתמש הוא בדיפולט אדם לא טכנולוגי, שפוט, טיפש וכו'.. ומשתמשי הם "הגזע העליון" והם poweruserים חכמים ומוצלחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההכללה היא על כמות של אנשים מסוימים אתה יוצא דופן כמו רוב המשתמשים פה בפורום, גם אני ראיתי אנשים שקנו מכשיר מבין ההכי יקרים שיש והם לא יודעים בכלל להשתמש בו והם יכולים להשתמש בו שנים ולא לדעת מה זה Launcher(נתעלם מהחלק של הROM מאחר וזה למשתמשים מתקדמים יותר) וגם נתקלתי בכאלו שמשתמשים בLauncher הייתה להם בעיה ושאלתי אם הם משתמשים בLauncher כלשהו הם אמרו לי "לא" ובכל זאת הראיתי להם בחנות של רק שיהיה ברור ועדיין התשובה היא "לא" אבל ברגע שהורדתי והתקנתי אחד אומרים לי "היה לי אחד אחר" אז אני אומר ש"זה Launcher" אז פשוט הסרתי והתקנתי את הLauncher המתאים שגם במקרה בשם שלו יש את המילה Launcher -_-'

בכל מקרה זה נורא תלוי באדם שקונה כי יש אנשים למשל שקונים מסיבות מסוימות שדיי ברור שהחברה והמכשיר הפכו למין מותג שתואם למין "סמל אופנה" (לא חסר כאלו זה בטוח וזה גם נכון עד כמה שזה כואב) והפשטות של מערכת שזאת לפחות סיבה הגיונית יותר אבל יש כאלו שלא יכולים להרשות את המכשיר הכי חדש או אפילו דגם ישן יותר ועדיין יכולים לקבל מכשיר טוב בהתאם לתקציב רק שהם גם לא מבינים את זה וגם ראיתי משתמשים שראו כמה מכשירי שכל אחד עם Launcher שונה ולא היה לו מובן מספיק(לא שחלילה הוא ניסה להבין) ואז פשוט אמר "אני לא אוהב את טלפונים האלו" כל זה על סמך כמה שניות, בכל מקרה לא חסר כתבות בעניין וכל מיני סטיגמות שונות שמבחינתי יכולות להיות נכונות רק על אנשים מסוימים ולא משנה באיזה מכשיר הם ישתמשו מאחר וזה תלוי יותר במי אותו בן אדם וכמו שאמרו לפני

שכל אחד יעשה מה שטוב לו.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקהל בארץ טיפש. מי שקונה מכשיר טלפון ביותר מ 1500 שקל פשוט אידיוט.

קניתי אייפון 4S ב 800 שקל לפני חצי שנה ולא צריך יותר מזה. מי שממש רוצה להתפרע יכול למצוא אייפון 5S ב 1500 שקל אם יחפש ממש טוב

אפשר גם לקנות נקסוס 5 או G2 באחלה מחירים. אבל לא!!! בארץ אנשים פרייארים ואחרי זה מתבכיינים שהם במינוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל-10

אתה צודק לגמרי

חבר שלי השתמש באייפון 4 במשך שנים ועכשיו רצה לשדרג. כמובן שהמלצתי ו ללכת על אנדרואיד.

הוא השאיל מאשתו את הפל' שלה ליומיים שלוש, ואמר לי שהוא פשוט לא מסוגל להיות עם מכשיר א נדרואיד

אלא מה? הוא עשה בשכל וקנה 5S משומש ב1700 שקל.

השגעון הוא ללכת ולקנות מכשיר חדש, והכי גרוע- לקנות בארץ מחברות הסלולר הוותיקות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...