האינטרנט עומד ללכת... - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האינטרנט עומד ללכת...

shnord

Recommended Posts

קודם כל, Lucifer666 בדיחה טובה! ואתם צודקים, הסכם בעל פה זה רעיון טוב, בגלל ששוכחים וכל זה. ודווקא יש לי מחשבים בבית ספר, ובמיוחד בבית ספר שאני עומד לעבור אליו (על"ה). תודה לכולם, אני ינסה את הקטע הזה של הסכם בעל פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בר מזל, אבא שלי משחק גנרלס כל הזמן!!!, עכשיו מה הקטע, מתי שרציתי כרטיס מסך חדש, העלתי את ההגדרות, ואמרתי לו

"אבא סתכל , הכרטיס מסך ישן חייבים להחליף" והוא כזה " מה באמת, טוב "

אחרי שבוע היה לי רדאון 9800pro .

נכון זה קצת רשע, אבל עדיין לפעמים עושים הכל, עכשיו אני קצת מבואס, כל שבת בצהריים אין לי מחשב .

עריכה: אבא שלי בן 54 והוא משחק גנרלס באינטרנט ;] .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בר מזל, אבא שלי משחק גנרלס כל הזמן!!!, עכשיו מה הקטע, מתי שרציתי כרטיס מסך חדש, העלתי את ההגדרות, ואמרתי לו

"אבא סתכל , הכרטיס מסך ישן חייבים להחליף" והוא כזה " מה באמת, טוב "

אחרי שבוע היה לי רדאון 9800pro .

נכון זה קצת רשע, אבל עדיין לפעמים עושים הכל, עכשיו אני קצת מבואס, כל שבת בצהריים אין לי מחשב .

עריכה: אבא שלי בן 54 והוא משחק גנרלס באינטרנט ;] .

בונא אותו הדבר אצלי,אבא שלי חולה על generals

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אתם אחים...?

בכל אופן , תגיד לאבא שאם הוא לא מחזיר את האינטרנט אז תיאלץ להזריק סמים כל יום בשבוע ולא רק בסופי השבוע. וגם שהחבר שלך "מרטין" אוהב להיכנס לאתרי פורנו של גייז לפני שהוא משגל אותך. וגם שיש לך 3 חודשים לחכות עד בדיקת האיידס אז אתה צריך את האינטרנט להעביר את הזמן.

אני משוכנע שלא רק שהוא יחזיר את האינטרנט, הוא יקנה לך ספק במיוחד בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בונא אותו הדבר אצלי,אבא שלי חולה על generals

LOL

תביא ת'איי פי של אבא שלך אני אצעיד לו אוברלורדים בבסיס ;D

אצלי כולנו די מכורים... אני ואח שלי כל זמן שאנחנו בבית אנחנו במחשב אז לכן היו צריכים לקנות לו מחשב חדש וגם אבא שלי נכנס לכל מיני אתרי תיירות ואחותי משחקת קומפי 2 אז יש כבר מחשב שלישי... אפשר לשבת 3 אנשים בבית בשקט בלי להפריע אחד לשני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגדיו זה רק אני אני עכשיו מגלה שאי לא לבד אמא שלי חזרה אתמול מקניות ואני רק חזרתי מבית ספר ואח שלי הלך על התישבתי ליד המחשב רק 15 דקות ואז היא מתחילה לצעוק אתה כל היום על המחשב מחר אני מנתקת תאינטרנט כול הזמן זה ככה וריתוקים ושטיות על מה? רק כי אני יושב חצי שעה שעה על המחשב נמאס לי כבר מהשיט הזה אח שלי רוב הזמן על המחשב עכשיו בגלל הפוטושופ ואני בקושי והיא כול הזמן עדין עושה לי את זה וגם אבא שלי סעמק הורים תמיד ככה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אתם אחים...?

בכל אופן , תגיד לאבא שאם הוא לא מחזיר את האינטרנט אז תיאלץ להזריק סמים כל יום בשבוע ולא רק בסופי השבוע. וגם שהחבר שלך "מרטין" אוהב להיכנס לאתרי פורנו של גייז לפני שהוא משגל אותך. וגם שיש לך 3 חודשים לחכות עד בדיקת האיידס אז אתה צריך את האינטרנט להעביר את הזמן.

אני משוכנע שלא רק שהוא יחזיר את האינטרנט, הוא יקנה לך ספק במיוחד בשבילך.

LOL ענק.......

ולאלה שהאבות שלהם משחקים ג'נרלס-קוראים לאבא שלכם במקרה ארנון שמי? כי אם כן אז הוא המורה שלי בסי.... והוא כל הזמן מבקש שנביא לו משחקי אסטרטגיה....

ד"א-אצלי אבא לא צריך להגיד לרדת מהאינטרנט. המודם המז*** של רוטל (ALE-130) וספקית מחורבנת (בזק בינלאומי) עושים את זה בשבילו... כל יומיים המודם מחליט שהוא לא מזהה את עצמו או שהווינדוס והוא לא חברים יותר, או שיש איזה תקלה בשרתים של בדיוק כשאני ממש חייב שישלחו לי קבצים לעבודה באנגלית. >:( :boid: :angryfire:

אף פעם, אף פעם אל תקחו את המודם המחורבן הזה, או כל מוצר אחר של רוטל for that matter.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש מזל, לכל אחד יש מחשב אחד ( חוץ ממני שלי יש 2 ) כך אף אחד לא מציק לי.

אני לא מבין מה הייתי עושה מול המחשב לפני שהיה לי .

היום שיש תקלה ואין לי ל 5 דקות אני מתחיל להתעצבן.

אני מכור רציני אני 16 אולי 18 שעות מול המחשב ביום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...