האינטרנט עומד ללכת... - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האינטרנט עומד ללכת...

shnord

Recommended Posts

שלום,

לפני קצת זמן רבתי עם אבא שלי (הסיבה הכי דפוקה בעולם!!: אני הייתי שניה במחשב בבוקר, כדי לבדוק חדשות, אז אבא שלי בא ואמר לי לקום מהמחשב, אז אמרתי שניה. אחרי חצי שניה הוא אמר לי לקום מהמחשב, אז אמרתי לו שניה עוד פעם. ככה בערך חמש פעמים עד שהוא התחרפן והתחיל להגיד לי שיבטל את האינטרנט (נראה לי שהוא חושב שאני מכור) אז לא האמנתי לו והמשכתי לשבת, אז הוא יצא מהחדר). אוף, ואני עדיין באמצע כל ההורדות שלי, והאינטרנט יתבטל ביום רביעי הקרוב, וההורדות לא יסתיימו עד אז. מה לעשות??????????????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוכר...

ההורים לפעמים חסרי סבלנות ממש- במיוחד כשהם עצבניים, הם רוצים שהכל יקרה באותו רגע ולא שניה אחרי.

יש גם את הקטע שאומרים בויכוחים משהו שבכלל לא קשור וחוזרים לתחילת הויכוח- מאוד מעצבן...

אם אתה ממש לא מצליח להחזיר את האינטרנט אז אני מציע לך או לעבור לגור אצל חברים שלך(משמע להיות יותר אצל חברים מבבית) או לעשות כל דבר אחר במחשב(כמו לשחק) כדי להראות שאתה לא ניפרד מהמחשב.

אם זה לא יזיז לאבא שלך(שאתה עדיין לא נפרדתה מהמחשב בין אם אצל חברים או בבית שלך), לך לפחות זה לא יזיק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שיטה. זה עובד תמיד לפחות לי...

תעשה הסכם איתו על שעות שאתה על המחשב... נגיד 3-4 לא משנה.. אפילו יותר תלוי כמה עצבנת אותו...

ושתעשה עוד דברים ותעזור בבית. ואם זה יצליח אז גם הייה לך וגם תוכל להשאיר את המחשב דלוק מתי שאתה לא עליו.

רק אל תחתום על כלום כי אני עשיתי את הטעות הזאת וזה לא טוב. שהכל הייה בעל פה ואז הם שוכחים אחריי חודש -+

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה להורים שלך למה האינטרנט מסוגל כמו: לשלם חשבונות, להתעדכן במה שקורה בעולם, לקנוץ דרך האניטרנט, דוא"ל, . הראתי את זה להורים שלי אכשיו אני רב איתם מי ישיב ליד המחשב. פשוט תראה לו את הדברים החיוביים ב חוץ מהורדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם ממש לא יודעים מה זה המושג לחנך את ההורים?

תגיד לו, לי אין , לך אין אוטו או משהו בסגנון ;)

ובאמת "הסכמים" כאלה נשכחים מהר

ואם תלמד אותו על צ'אט ואי סי קיו הוא די יתקע על זה ככה שהוא לא יוותר על האינטרנט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...