פחות מיממה חלפה מאז התאונה ליד להבים, וכבר מתחיל ה"אכלו לי שתו לי" - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פחות מיממה חלפה מאז התאונה ליד להבים, וכבר מתחיל ה"אכלו לי שתו לי"

vic07

Recommended Posts

אני מסכים עם עם חלק מהטענות הקונקרטיות שהועלו בקשר לתשתיות, משטרה וכו'..

אני לא מסכים עם שום אחת מהקריאות או הרמיזות הגזעניות

אני לא מבין מה אתה מתגאה בזה כל כך שאתה לא "מפחד להיקרא גזען".. פשוט עלוב

אז שבע, יש לי חדשות בשבילך- אתה גזען. ועצם זה שאתה מתגאה בזה, ואפילו לא מכחיש או מסתיר, זה פשוט מגעיל.

ואני רק אאחל לך משהו בלשונך-

יעבור לך.

stojakovic יש לי חדשות בשבילך - גם אתה גזען בפוטנציאל !

כל "יפה נפש" הופך להיות גזען כאשר זה נוגע לו או למשפחתו, כאשר הכל תאורטי קל מאוד לאהוב את כולם ואת ה"אחמד" הנחמד מאוד מיפו שאוכלים אצלו במסעדה חומוס בשבת....

לך תחייה בקרבת הכפר הערבי או יישוב בדואי ותגיד מה אתה חושב אז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תראו, למרות שאני חושב שאני כותב ברור נראה לי שלא הבנתם כמה דברים ולמרות שאני לא אוהב תגובות ארוכות וחופרות- הפעם זכיתם.

אין שום בעיה עם דיון על הבדואים עם נתונים כמו רמת הפשע הגבוהה שם, בנייה לא חוקית מרובה, אחוז האקדמאים הנמוך וכו' וכו'..

כל האמירות האלה, לא גזעניות. ויק, אני לא קורא לאמירות כאלה 'גזעניות' "במסווה של דאגה לתרבות הדיון", ממש לא.

ואם רוב מקרי הדריסה של ילדים בידי הוריהם מתרחשים המגזר הערבי והבדואי - זו לא גזענות לכתוב את זה ולהתדיין על זה.

הבעיה שלי היא ההנחה שלכם שבגלל שהם ערבים או בדואים או משהו- הם פחות טובים מכם, אין להם עתיד, ובגלל "הגורם התרבותי" שטבוע בנשמתם מיום היוולדם אין להם עתיד ולנצח הם יישארו כאלה.

זו גזענות.

אמנם אתם לא רושמים את זה בצורה כזאת אבל אתם ככה מתייחסים אליהם בתגובות שלכם. וזו גזענות.

לדוגמא -כמה ציטוטים נבחרים-

"

כי הם יודעים שאף אחד מהאנלפבטים שם ממילא לא משתמש באינטרנט"

"חבורת קופים שלא יתקדמו לעולם. "

"חבורת ערבים מוסלמים הידועים כפורעי חוק ומטילי אימה על סביבתם.

שודדים וגונבים ומחבלים בהרחבת תשתיות כבישים(בין השאר).

מגדלים את ילדיהם להיות כמוהם."

אלו אמירות גזעניות. ואין לזה שום קשר לנתונים אמיתיים.

אין פה דיון על איך אפשר להוריד את רמת הפשיעה בדרום או מס' עבירות התנועה בקרב הבדואים וכו'... כי אתם בכלל לא מאמינים שזה אפשרי, כי אתם גזענים, אתם חושבים שזה בדם שלהם.

מבחינתכם הפתרון הוא שהם פשוט לא יהיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין פה דיון על איך אפשר להוריד את רמת הפשיעה בדרום או מס' עבירות התנועה בקרב הבדואים וכו'... כי אתם בכלל לא מאמינים שזה אפשרי, כי אתם גזענים, אתם חושבים שזה בדם שלהם.

במילה אחת : Bullshit

ברור שיש קשר לנתונים אמיתיים - תראה סטטיסטיקה של פשיעה, "בני המיעוטים" אחראים על כ-70% מהפשיעה !!!!!

זה כן בדם שלהם, תראה מה קורה במדינות ה"מפותחות" באירופה, גם אחרי כמה דורות הם נשארו אותו הדבר ואפילו נהיו יותר קיצוניים.

והבעיה היא לא בהם, הבעיה באנשים כמוך שחושבים שניתן לשנות אותם רק אם ניחנך, נשקיע בתשתיות וכד'

הניסיון מראה שבכל מקום בעולם יש אותם בעיות בדיוק עם ערבים/מוסלמים.

אז תפסיק להגיד שאנחנו אשמים במצב ולחפש פיתרון דימיוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שיש קשר לנתונים אמיתיים - תראה סטטיסטיקה של פשיעה, "בני המיעוטים" אחראים על כ-70% מהפשיעה !!!!!

הנתון הזה לא נכון. מאיפה הבאת את השקר הזה בכלל?

זה כן בדם שלהם, תראה מה קורה במדינות ה"מפותחות" באירופה, גם אחרי כמה דורות הם נשארו אותו הדבר ואפילו נהיו יותר קיצוניים.

ההגירה המוסלמית לאירופה התרחשה ברובה במחצית השנייה של המאה ה-20 מה שאומר שהם לא 'כמה דורות שם'.

מאיפה אתה יודע מה אני חושב?! מתי שמעתי אותי אומר שאנחנו אשמים במצב?

התגובה שלך פשוט נלוזה ושקרית. לא הצלחת לחבר משפט אחד בלי לשרבב שקר לתוכו.

בגלל הבורות שלכם בחברה הערבית והתמורות והשינויים שהיא עוברת קל לכם להגיד שככה הם והם לא יישתנו.

הגזענות שלכם נובעת מבורות.

וAICHEMY אם אתה מסתכל על הנסיון- אז דווקא בהיסטוריה יש הרבה דוגמאות של חברות שהשתנו מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנתון הזה לא נכון. מאיפה הבאת את השקר הזה בכלל?

ההגירה המוסלמית לאירופה התרחשה ברובה במחצית השנייה של המאה ה-20 מה שאומר שהם לא 'כמה דורות שם'.

מאיפה אתה יודע מה אני חושב?! מתי שמעתי אותי אומר שאנחנו אשמים במצב?

התגובה שלך פשוט נלוזה ושקרית. לא הצלחת לחבר משפט אחד בלי לשרבב שקר לתוכו.

בגלל הבורות שלכם בחברה הערבית והתמורות והשינויים שהיא עוברת קל לכם להגיד שככה הם והם לא יישתנו.

הגזענות שלכם נובעת מבורות.

וAICHEMY אם אתה מסתכל על הנסיון- אז דווקא בהיסטוריה יש הרבה דוגמאות של חברות שהשתנו מאוד.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4175504,00.html

http://www.knesset.gov.il/mmm/data/pdf/m02469.pdf - נתונים של שנת 2009....

זה אחרי חיפוש של 5 שניות בגוגל של "פשיעה של ערבים" - בטוח שתמצע שם עוד הרבה חומר וזה עוד לפני כל ההון השחור, העלמת מיסים וערבים מסכנים שבאים לחתום הבטחת הכנסה עם מרצדס.

stojakovic - אתה לא מכיר אותי, אבל מי שמכיר אותי לא היה משתמש במילה "בורות".

רק לידיעתך, מעבר לזה שאני בעל השכלה גבוהה וידע נרחב בהיסטורה, גם הייתי תושב הצפון כ-15 שנה וגם "טיילתי" מספיק בשטחי יהודה ושומרון, באירופה ואפריקה ופגשתי מספיק מוסלמים בחיי,

אז הגזענות שלי נובעת מפרקטיקה ולא מתאוריות על הערבים הטובים.

האם יש ערבים טובים - בטוח שכן, אבל מי שבולט זה דווקה הבעייתיים.

עריכה :

לגבי ההגירה המוסלמית לאירופה - ערבים מצפון אפריקה התחילו להגיע לצרפת בשנות ה50-60.

דור מוגדר כ-25-35 שנה.

הדור הצעיר של מהגרים משנות ה-50 הוא דור שלישי בצרפת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסלקטיביות בשמיעה\קריאה של בעלי השקפות מסויימות בקרבינו פשוט מדהימה. אמרתי דבר פשוט: חברה שמאשימה בכל צרותיה את האחר ולעולם לא מסתכלת פנימה ומסיקה מכך מסקנות, למרות שיש ראיות למכביר לכך שהצרות אכן נובעות מבפנים לפחות בחלקן, היא חברה שלא תתקדם לעולם - בלי שום קשר למוצאם האתני. פרטים מסויימים בחברה הזו בהחלט יתקדמו, אך רק אם הם יאמצו לעצמם נורמות אחרות, בהשאירם את החברה הזו מאחור. עד כאן, היכן "הגזענות" הנוראה שבדברי? דברים אלו ניתן לומר על כל חברה שנוהגת כך.

כל מה שנשאר זה לשים לב לכך שהחברה הערבית אכן נוהגת באופן זה, והרי אין לך בעיה עם האמת לדבריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה היה נכון היו משנים כמה וכמה דברים.

ובראשם מערכת החינוך של הדור הבא.

לא יכול להיות שבתוכינו מחנכים תינוקות מגיל 0 שצריך לשחטנו.

זה מתחיל בשטיפת המח בבית.

וממשיך בתכניות הטלוויזיה לילדים.

בדרשות במסגדים.

וכלה באוויירת הרחוב הערבי.

כמה דוגמאות לחינוך "פלסטיני":

אמן ימותו כל הילדים החרבנות האלה.

זו מערכת משומנת.

ומי שיש לו טיפת אמת מוסר ורצון יכול לקבל הכל לפנים:

https://www.youtube.com/user/PMWHebrew/videos

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"

כי הם יודעים שאף אחד מהאנלפבטים שם ממילא לא משתמש באינטרנט"

מצחיק.

התכוונתי לתושבי באר שבע...

זאת לא היתה גזענות, זאת היתה הכללה כחלק מאמירה סרקסטית ביקורתית על כך שהUNLIMITED נפרס דווקא שם ולא במקומות בהם התועלת בתשתית גדולה פי 10.

"חבורת ערבים מוסלמים הידועים כפורעי חוק ומטילי אימה על סביבתם.

שודדים וגונבים ומחבלים בהרחבת תשתיות כבישים(בין השאר).

מגדלים את ילדיהם להיות כמוהם."

דווקא המשפט האחרון מוכיח שלא מדובר בגזעונת אלה בהתנהגות נלמדת.

ההתבטאויות מתייחסות לנתונים סטטיסטים.

למנטליות והתרבות הרווחת אצל הערבים באופן כללי, ואצל הבדואים ספציפית.

מנטליות ותרבות שמייצרת רציונל בו זה בסדר לגנוב מיהודים.

הפיתרון מבחינתי הוא אכיפת החוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתי להוסיף בהודעה הקודמת - לא רק הסלקטיביות בשמיעה מרשימה, אלא גם היכולת להתעלם מהנאמר בזמן הסקת הסקנות. אנחנו חושבים שזה בדם שלהם? לא, יקירי - אנחנו חושבים שזה בחינוך ובתרבות שלהם. דווקא בגלל זה פתחתי את הדיון, בגלל המאפיין "התרבותי" הזה שלהם להאשים את כולם במקום לבדוק את עצמם, ואמרתי במפורש שזה מה שמונע מהם להתקדם, ולא זה שהם "בעלי דם בדואי".

אבל היי, מה אני מבין, אני גזען.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

stojakovic אילו שינויים לטובה מתרחשים בעולם הערבי?(גם הישראלי-הערבי) הכל רק הולך ומקצין. ללא עזרת , כנראה חמאס או דאעש היו משתלטים כבר על יהודה ושומרון. ואלו שחושבים אחרת ועוזרים לישראל הם מיעוט זעיר, אחרת הם לא היו צריכים לפעול במחתרת.

הבדויים השתלטו על אדמות שאני ואתה צריכים לקנות בכסף מלא. ולמרות שבסופו של דבר מחברים גם את רובם לתשתיות, עדיין התשתיות מוזנחות עקב אי תשלום מיסים מצידם. (יש למסות את ההכנסות מגניבה מיהודים :P) ואחרי הכל הם עוד מעיזים לצעוק הפליה וגזענות ובוחרים זועבי וטיבי.

אתה עוד שמאלן טיפש שמצפה לרמות מוסר, תרבות ושמירת חוק גבוהים מבני עמו, אבל מוכן לקבל רמות מחפירות מעמים או בעלי דת אחרים. ואז אתה עוד מעז לצעוק "גזענים" לכל אלו שחושבים אחרת.

מי באמת הגזען פה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שרשמתם, הבעיה מתחילה בחינוך.. גם אני חושב ככה. וחינוך זה משהו שאפשר לשנות. תרבות זה גם משהו שמשתנה עם הזמן והתפתחות ומודרניזציה וכו'...

זו כל הנקודה שלי. תפסיקו להתייחס לכולם כאחד כי זה לא נכון.

המצב בר שינוי.

מה צריך לעשות בשביל להוביל לשינוי? זה ממני והלאה.. בנושא הזה יש דעות שונות ומגוונות אבל אני בכלל לא נכנס לזה אתכם פה כי זה באמת ויכוח של שמאל ימין.

roger that, קראת בכלל את מה שכתבתי? מאיפה הבנת את הציפיות שלי לגבי רמות מוסר תרבות לשמירת חוק?!

וההתיימרות שלך לשכתב את בעיית הבדואים במשפט היא מגוחכת. ואני בטוח שאתה גם יודע את זה.

חוץ מזה, שאני לא נכנס לזה בכלל.. בעיית הבדואים היא מורכבת מאוד.

כל הנקודה שלי היא שאסור לשפוט מישהו מראש על סמך מוצאו בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

stojakovic - השיטה של השמאל נכשלה והביאה רק אסונות לעם .

ערבים לעולם לא יאהבו אותנו ולעלם לא ייקבלו את העובדה שארץ שייכת לעם , שום חינוך ובמיוחד לא זה שהם מקבלים עכשיו לא יעזור.

אני מבקש שתתיחס לזה שקראת לי שקרן ובפרט לזה : "

התגובה שלך פשוט נלוזה ושקרית. לא הצלחת לחבר משפט אחד בלי לשרבב שקר לתוכו."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שרשמתם, הבעיה מתחילה בחינוך.. גם אני חושב ככה. וחינוך זה משהו שאפשר לשנות. תרבות זה גם משהו שמשתנה עם הזמן והתפתחות ומודרניזציה וכו'...

הכל אפשר לשנות עם הזמן, אבל כל השינויים הללו חייבים לבוא מבפנים. בשביל זה צריך, כמובן, קודם כל להסתכל פנימה, מה שלא עושים כשעסוקים בלהאשים את כולם חוץ מעצמך. זה בדיוק מה שכתבתי לפני שקראת לי גזען. בשום שלב לא כתבתי שהם לא ישתנו כי הם ערבים ונולדו עם זה, אלא כי הם חיים בחברה שמסרבת באופן עיקש לבצע בדק בית. אתה הבנת את זה ברוך? "חברה". לא מספיק שכמה פרטים כן יבינו זאת, חשוב שתהיה כמות מסיבית מספיק בחברה שתבין זאת. מה שמביא אותי לנקודה השניה...

תפסיקו להתייחס לכולם כאחד כי זה לא נכון (...) כל הנקודה שלי היא שאסור לשפוט מישהו מראש על סמך מוצאו בלבד.

מה חבל שבישראל לא מלמדים לוגיקה בבתי הספר (וכנראה גם לא ילמדו מעולם, היות ויש יותר מדי כוחות פוליטיים שמתבססים על בסיס בוחרים שלא יודע לחשוב בהגיון). אם היית לומד טיפה, היית מבין שהטענה שהעלתה פה היא כלל לא הטענה שאנחנו, "הגזענים", העלנו. אתה אמרת, "תכונות הפרט אינן נקבעות על ידי מוצאו", כאילו אנחנו באנו ואמרנו "תכונות הפרט כן נקבעות על ידי מוצאו". זה לחלוטין לא מה שנאמר פה, אבל ברור שאתה מעדיף לתקוף את הטענה הזו במקום הטענה שהעלינו בפועל, כיאה לאחד שקודם כל זועק "גזענות!" ורק אח"כ, אם בכלל, מפעיל את הראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

vic, כן ניתן לשנות חברה כלשהי, במידה כלשהי, גם מבחוץ. תסתכל על ערביי אל מול ערביי מצריים, נניח. ערביי הם הרבה יותר "מערביים" בגלל שפשוט "כפו" עליהם לחיות בחברה מתוקנת, פחות או יותר (מרכאות - בכלל שכפיה זה נחשב לרוב שלילי ואילו פה, לדעתי, זה חיובי) . תסתכל, נניח, על המאבק בגזענות בשחורים בארה"ב. יש הרבה מקומות שבהחלט "דחפו" להם את עניין השוויון. אז נכון, השיוויון שם הוא לא מוחלט ולא מושלם. אבל בטח ובטח שטוב יותר ממה שהיה פעם.

אני מסכים איתך שבסופו של דבר כל אדם אחראי על גורלו וכל חברה אחראית על גורלה. שום שינוי אמיתי ומוחלט לא יכול להתבצע בלי "שינוי מפנים". אבל אני כן חושב שניתן לתת זרזים לשינוי הזה. בסך הכל נפש האדם היא נפש האדם וכיצור האנושי, ניתן למצוא מכנים משותפים רבים בין הפרטים, אפילו אם נלך לחברות שהן שונות במידה רבה משלנו. כשאתה מעמיד לנגד עיינו של היצור האנושי הזה דברים מסויימים, בהחלט יתכן שישאף להגיע אליהם, גם אם זוהי לא הנורמה בחברה בה הוא גדל.

- - - תגובה אוחדה: - - -

stojakovic - השיטה של השמאל נכשלה והביאה רק אסונות לעם .

לבוא ולקרוא למצבה הנוכחי של מדינת "אסון", זוהי הגזמה פרועה.

(באותה מידה שהשמאל אוהב להגזים בתיאוריו של כמה שרע פה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...